19.6.2024 | Svátek má Leoš


Diskuse k článku

Bez Babiše, s Babišem

Vystupování dvou hlavních lídrů hnutí plus dalších čarodějů druhé kategorie, berte to z kterékoli strany, se nevymyká z obrazu standardní opoziční strany.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Matuška 27.2.2024 23:41

Navalného týmu se podle jeho mluvčí nedaří najít místo pro veřejné rozloučení čtk

J. Matuška 27.2.2024 23:35

Rusy čeká na Krymu překvapení. Mluvčí ukrajinské vojenské rozvědky popsal, jak chtějí poloostrov získat

https://www.forum24.cz/rusy-ceka-na-krymu-prekvapeni-mluvci-ukrajinske-vojenske-rozvedky-popsal-jak-chteji-poloostrov-ziskat

L. Novák 27.2.2024 23:40

To víš že jo, troubo, Ukrajinci budou do médií vytrubovat, co chystají Rusům za překvapení... ;-D

V. Tencer 28.2.2024 9:18

Můžou vytrubovat leda tak, že nemají už ani jeden granát

J. Fridrich 27.2.2024 23:15

Aston má pravdu, že nás k tomu - vojenské službě donutil agresor Putin a ne náš předvídavý a o bezpečnost naší země pečující generál Řehka. Ale jak také Aston zmínil, bude se o tom roky debatovat a debatovat - čti kecat a kecat. Je to jasné a snadné - naši mladí muži vojenskou službu a výcvik v ROZUMNÉ délce prostě potřebují. A to ze dvou důvodů, aby dokázali svou zemi v případě napadení bránit, a také aby se přivedli k samostatnosti, ráznosti, pořádku, a zlepšení své fyzické kondice. Lidově řečeno - odtrhnout je od máminy sukně, a v dnešní době také od počítačů a mobilů.. Půl roku bude ta rozumná doba. A mají to tak v zemích, kde si toto uvědomují. A válečného štváče z Řehky dělají jen historie neznalí hlupáci - přesně takoví, jací podobně dělali válečného štváče z Karla Čapka v druhé polovině 30. tých let....

A Navalnyj nezemřel přirozenou smrtí. To se šéfovi tajné služby nepovedlo.

L. Kolman 27.2.2024 23:23

A Putina k tomu donutil kdo? To se jednoho krásného rána vzbudil, podíval se z okna a řekl si "Dnes by to šlo, po ranní kávě přepadneme Ukrajinu?"

P. Han 27.2.2024 23:30

Řekl bych, že na plánování potřeboval delší dobu. Minimálně když plánoval to své mírumilovné vojenské cvičení u ukrajinských hranic. Ale proč vám to vysvětluji, když to nemáte jak pobrat.

L. Novák 27.2.2024 23:31

Kreténe ;-O bolševický, Putin má AGRESI DO OKOLNÍCH ZEMÍ v dlouhodobých plánech od okamžiku, kdy se dostal k moci!!!Rv

P. Smetana 27.2.2024 23:41

Znáte pohádku o rybáři a zlaté rybce? Velikášství, nenažranost, ztráta vnímání reálného sveta. To jsou vlastnosti rybáře a jeho ženy. V našem reálném světě vlastnosti Hitlera a dnes Putina. Víte jak skončil rybář a jak Hitler? Rybář v láhvi od octa a Hitler v bunkru. A Putin? Ta pohádka ještě neskončila. Jsem humanista, tak bych mu přál tu láhev od octa.

J. Fridrich 28.2.2024 7:06

A Brežněva k tomu donutil kdo? To se jednoho krásného rána vzbudil, podíval se z okna a řekl si "Dnes by to šlo, po ranní kávě přepadneme Československo ?"

V. Tencer 28.2.2024 9:16

Tak a ted jestě napište, kde vzít prachy na novou výstroj, výzbroj nově naverbovaných povolanců. Kde je ubytovat. S čím budou cvičit? Se svými mobily budou hrát střílečky. Nic jiného jim nezbude. Všechny zbraně jsme už udlifrovali na UA.

J. Fridrich 28.2.2024 9:57

Neboj, když se chce, tak to jde... A když je potřeba, cvičit se dá i v civilu, a rozborka - sborka samopalu také... To nevíš ?

J. Fridrich 27.2.2024 23:14

"Politik země, jejíž vojáci kdysi vtrhli na Ukrajinu, má o nacismu mlčet, pane Fico. Jedna nestoudnost stíhala druhou, nemá smysl to celé opakovat. Slovenský premiér velmi rád opakuje, že Rusko sice porušilo překročením hranic Ukrajiny mezinárodní právo, ale že Spojené státy to udělaly mnohokrát předtím. Takže naznačuje, že vlastně nemáme Rusku moc co vyčítat. Podstatný rozdíl je ale, pane Fico, v tom, že Američané nekradou území. Irák, Afghánistán, Panama nebo chcete-li i Jižní Korea se nestaly součástí USA. Putin při oznámení takzvané speciální vojenské operace 24. února 2022 řekl kromě jiného, že Rusko nemá zájem anektovat ukrajinské území, nechce ho zabírat. A vidíme v praxi, nakolik svoje slovo drží." -

Fico je prolhaný, demagogický darebák. Ono by vůbec bylo lepší, kdyby k tématu Ukrajina a nacismus slovenští politici přistupovali opatrněji. Slovenský stát v roce 1941 poskytl Německu osm tisíc vojáků a desítky tanků pro operaci Barbarossa, slovenský kontingent válčil za Hitlera právě na Ukrajině, v bitvě u města Lypovec.

J. Matuška 27.2.2024 23:14

The New York Times zveřejnil dlouhý článek o práci CIA na Ukrajině. Soudě podle toho, americké zpravodajské služby začaly zvyšovat svou přítomnost na Ukrajině ihned po vítězství na Majdanu v roce 2014.

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/ciadvanact-zakladen-na-hranici-s-ruskou-federaci-sabotaze-v-donecku-/

L. Novák 27.2.2024 23:30

Kreténe hloupý, strč si ten tvůj RUSKÝ ;-O DEZINFO-WEB DO PRDELE!!!Rv

J. Fridrich 27.2.2024 23:14

"Húsíové poškodili podmořské kabely, narušili internetové spojení mezi Evropou a Asií." -

A těmto "hodným" Húsíúm ti Američané v Rudém moři ubližují... A oni chtějí jen přepadat obchodní lodě, a odklonit světovou lodní dopravu o 7 000 - 10 000 kilometrů od Suezu kolem Afriky, aby bylo všechno zboží dopravované mezi Evropou a Asií podstatně dražší, a doba dopravy o 6 týdnů delší...

J. Fridrich 27.2.2024 23:03

"Premiéři V4 měli jasno: Orbán a Fico vyrazili za Zemanem na jednohubky, Tusk jednal s Pavlem." -

Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá....

S. Lazárek 27.2.2024 23:05

Orbán se ještě sešel s tím tvým estébáckým pohůnkem Babišem. Stejná rovnice?

L. Kolman 27.2.2024 23:02

Připomínka jen tak na okraj, aby nestála řeč.

Asi největší "bomba" po dvou letech války - obrovské přiznání v New York Times, že Putin měl v podstatě pravdu. Myšlenka, že CIA je již více než deset let hluboce angažována na Ukrajině a vede tajnou válku proti Rusku, již není konspirační teorií...

Deník The New York Times v neděli zveřejnil výbušné a velmi opožděné plné přiznání, že americké zpravodajské služby se nejen podílely na rozhodování o Ukrajině v době války, ale že zřídily a financovaly špičková velitelská a kontrolní špionážní centra, a to dávno před ruskou invazí 24. února před dvěma lety.

Mezi největší odhalení patří, že program byl založen před deseti lety a zahrnuje období tří různých amerických prezidentů. Podle Timesů program CIA na modernizaci ukrajinských zpravodajských služeb "přeměnil" bývalý sovětský stát a jeho schopnosti v "nejdůležitější zpravodajské partnery Washingtonu proti Kremlu v současnosti".

To zahrnovalo, že agentura tajně vycvičila a vybavila ukrajinské zpravodajské důstojníky, jejichž působení sahá až do doby těsně po událostech majdanského převratu v roce 2014, a také vybudovala síť 12 tajných základen podél ruských hranic - práce, která začala před osmi lety. Tyto zpravodajské základny, z nichž lze odposlouchávat komunikaci ruských velitelů a sledovat ruské špionážní satelity, jsou využívány k sledování přeshraničních útoků drony a k útokům raketami na ruské území....

P. Han 27.2.2024 23:35

To tedy museli být Američané i Ukrajinci pěkně hloupí, špičková velitelská a kontrolní špionážní centra a nezjistili, že je Rusko chce napadnout.

P. Diviš 27.2.2024 22:56

Jolyon Naegele! :-)

To už je let a pořád mluví česky hodně dobře.

M. Ilsner 27.2.2024 23:11

jo

O. Seliger 27.2.2024 22:55

Oni ti dva, myslím Makarona a Tlustou jitrnici, našeho Fialovýho Péťu, při CZ předsednictví dluhové únie, strašně urazili, když štrádovali pokecat s Babišem. Taky, jak je obecně známo, Péťa slibotechna, když šlápnul do CZ lejna, musel najít nějaký trumf a tak rozjel s kámošem z Polska, co mu dal metál největšího kámoše Poláků za Turow, akci nejlepšího kámoše banderovské Ukrajiny. A jako nejlepší kámoš Poláků a hlavně banderovské Ukrajiny rozcvičil i tu Tlustou Jitrnicí a i ten Makarón dá munici i kanón a jako Napoleón pošle tatíky frantíky na Moskvu. Dobrá Péti práce pro CZ občany i důchodce !!!!

P. Diviš 27.2.2024 22:57

Jo, docela dobrá.

Tlustá jitrnice Orbán a komouš Fico Rv.

M. Ilsner 27.2.2024 22:48

válka bude, vajgl jí chce

bude záležet na tom, jestli oligarchové budou ochotni obětovat své rodiny a svůj majetek

S. Lazárek 27.2.2024 22:55

V druhohorách patřilo Rusku kromě Tasmánie úplně všechno.

M. Ilsner 27.2.2024 23:06

všechno bude na cimpr campr, jen jižní amerika bude zase mimo a možná i ta austrálie + antarktida

jak se začnou russký oligarchové stěhovat do argentiny, brazílie a chile, tak je to tutovka

L. Kolman 27.2.2024 23:12

Tak spíš ji chtějí Amíci, musíte si ale víc namáhat mozkovnu. Jen ať se to v Evropě zase mydlí, pro Amíky schované za velkou louží opět jen dobře. Nad chudáky se pak lépe práská bičem. Nejdřív za WW1 i WW2 vyhlásím neutralitu a prezident prohlásí, že "Budeme pomáhat těm i těm, ať se jich navzájem pozabíjí co nejvíc".

Po té první se stali Amíci nejsilnější velmocí světa a vystřídali Brity, po té druhé si ekonomicky podmanili Evropu a vnutili světu dolar jako směnitelné platidlo, čímž celý svět dodnes odrbávají a uměle si snižují svůj obří státní dluh. To se nám to žije náš "Americký sen", když nám ho jiní financují.

M. Ilsner 28.2.2024 0:14

a obě WW amíci pomohli vyhrát blbče

:-/

J. Havelka 27.2.2024 22:34

Jestli to nskonec ta s w .ině svinutá vyhraje tak bude V1, Polsko...