Středa 15. 5. 2024Žofie polojasno10 °C

Diskuse k článku

ROZHLEDNÍK: Smaltování

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 43
  • Poslední: 8.7. 2019 9:50
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Z. Jitur 8.7.2019 9:34

Re: To je zajímavý

:-)

Z. Jitur 8.7.2019 9:33

Re: To je zajímavý

Právě nikdo přece neví, co chtěl autor vyjádřit a jak to "správně" mělo vypadat a v tom je to kouzlo...

Z. Jitur 8.7.2019 9:32

Re: To je zajímavý

ale i abstrakce může být krásná, nebo právě naopak to může být to pravé, no ne?

Z. Jitur 8.7.2019 9:29

Re: To je zajímavý

...no to mě taky nadchlo... :-)

Z. Jitur 8.7.2019 9:26

Re: To je zajímavý

nevím, možná smalt - prášek by asi bylo možné získat, ale jak s tou píckou, která dosahuje pro správné vypálení více jak 800°C, to nevím...

Z. Jitur 8.7.2019 9:28

Re: To je zajímavý

tak jsem odpověděla, a spadlo to bůhví kam - tak ještě jednou - myslím, že smalt-prášek by se sehnat dal, jen ta pícka, která vypaluje při víc jak 800°C - to by asi byl problém doma...

Z. Inka 4.7.2019 7:34

Jitur, prosím

kde mají rybičky???To byla ta nejlepší pedikůra, na jaké jsem kdy byla.

Já jsem letos podobnou zkušenost udělala skeramikou - dostaly jsme od kamarádky pod stromeček. Kačka s Andělem - to byl sám o sobě žážitek Anděl v keramické dílně - tři kolínské vnučky a my s Monikou. Dámská jízda jako noha. Jinak to byla keramika Maříž a moc jsme si to užily

E. Šusová 4.7.2019 8:26

Re: Jitur, prosím

Jej tak tos byla kousek od nás, Maříž má dílnu kousíček od místa, kde pracuju.

Z. Lika 4.7.2019 9:11

Re: Jitur, prosím

Inko, Jitur to možná ještě upřesní, ale když si zadáš do vyhledávače název těch rybiček či procedury (je v článku u rybiček), tak ti vyjede spousta možností.

Z. Inka 4.7.2019 12:54

Re: Jitur, prosím

já jsem viděla, asi hodně, ale ono je to trochu o hústa a je třeba mít alespoň trochu prověřené. V Poděbradech bývaly velmi opatrné dámy a čistotné

Z. Jitur 8.7.2019 9:38

Re: Jitur, prosím

Gara Rufa - rybky

Z. Jitur 8.7.2019 9:37

Re: Jitur, prosím

Nabízí to Slevomat - většinou spojené s thajskou masáží a já byla s dcerou v Praze - v Mostecké ulici - dříve v těch prostorách bývalo knihkupectví - tedy tak kolem let 80. minulého století - to zní, co, jako bychom už tu byli věky...

Maříž - v Bráníku - z té je právě ta bleděmodrá kočka a konvička s květy a motýli - tu si vyrobila kamarádka

Z. Xerxová 4.7.2019 6:45

hezký den

hezký čtvrtek všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) ...

Další ze Zvířetníků, která má šikovné ruce a chuť něco nového vyzkoušet. Dík i za zajímavý úvod do teorie emailu.

Z. Jitur 8.7.2019 9:38

Re: hezký den

já jsem takový ten "ráček", co se spíš schovává pod šutrem, dlouho mi trvá, než se k něčemu odhodlám, ale občas...