Pátek 24. 5. 2024Jana polojasno10 °C

Diskuse k článku

ROZCESTNÍK: Normanton

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 19
  • Poslední: 6.2. 2008 11:37
  • Řadit dle: času vložení
  • vláken
veram 6.2.2008 11:37

Ahóój

Já si včera nějak nevšimla, že je tu i povídání o Klokánii! Jako vždy, paráda. Chtěla bych toho kroka vidět, ale být přitom na nějaké pevné železobetonové věži (neumějí ty potvory šplhat, že ne?) A jak to ta Kristýnka zvládla? Klobouk dolů!

Díky, George, za australská povídání! A držím palce, ať všechny kosti a klouby se chovají tak, jak mají.

Jakub S. 5.2.2008 23:04

Ahoj Jiří! Objevné jako dycky...

Ale jako Brňák  n e m ů ž u  z e zásadních důvodů připustit, že někde je významnější krokoš než ten, co ho to turecké poselstvo přepravilo na radnici, kde od té doby visí. 8,6 m -tomu mám věřit? Tak dobře. Ale významnější není - !

jiný honza 5.2.2008 20:20

Téééda, Georgi, Jirko,

já se úúúplně lekl, že ses dal na cestu krokodýla Dundeeho nebo  Steva Irwina když na mě bafla ta bestie. ;-P Ale povídání je to moc, moc pěkné. Takže držím pěstičky, drápky ať se kloub povede a ať můžete s psindou dál šlapat po světě a rozdávat radost a poznání!

Zdena b.p. 5.2.2008 18:22

Tak jsem se doplížila sem

A ona tu čeká taková obluda. Teda, pane Švehlo, to potkat, tak to mám spočítaný. A ne, že bych střílela. Díky za krásné povídání a myslím na vás. Tak se budede rehabilitovat přímo šup - šup :-)

zana 5.2.2008 18:20

a ještě

jsem zapomněla zdůraznit, jak moc se mi líbí ten zubatej portrétek:-)R^

dalmatin 5.2.2008 13:16

Jůůůva

8-o8-o Městečko si umím představit (pěkné fotky), ale ten krokodýl.....

YGA 5.2.2008 10:17

Milý Jiří

- já až teď zjistila, že tady je i rozcestník - a australský navíc! Já mám ta vaše povídání moc ráda - a narozdíl od Pitrýska věřím, že ten krokouš byl opravdu tak velký - ale stejně bych ho nechtěla potkat v lednickém parku, an se tam ráchá v zámeckém rybníčku! On by ho zaplácl a napáchal nenapravitelné škody - oni na to stačí domáci bobři a kočující kormoráni ;-D.

Tak vám držím palce, abyste byl brzy fit a v cajku a mohl se opět toulat tím rajským peklem či pekelným rájem - přeju to vám, Ferdovi i nám.

zana 5.2.2008 9:15

další zajímavé čtení

My se dneska ale máme:-). Já už včera koukala na fotky u Dede na Rajčeti;-) a říkala jsem si, copak to bude - a těšila se.

Georgi, myslím na vás, ať už jste brzo jako nový a můžete pro nás navštívit další krásná místaR^

Fallowa 5.2.2008 6:20

No prosím -

další Australské nej -osmimetroví krokodýli?Do té řeky bych si nešla ani namočit palec,natož lovit ryby8-o!Dík za seznámení s další australskou oblastíR^

LFSHA 5.2.2008 7:22

Re: No prosím -

Jo, jo. Povídání je to hezké, ale do vody bych tam rozhodně nevlezla.

EvaŽ 5.2.2008 8:23

Re: Re: No prosím -

Možná vlezla, ale nevylezla;-P

LFSHA 5.2.2008 8:29

Re: Re: Re: No prosím -

Nevlezla, já se koupu jen ve vaně a tam už se s Anežkou nevejdu. U ještěrů preferuji ty středoevropské malé a nejedovaté.

zana 5.2.2008 9:10

Re: No prosím -

No, přece země Krokodýla Dundeeho;-D

hana W 5.2.2008 1:27

Tak to jsem zas koukala

zajimavy cteni - a ty fotky!  Mne takovy cestovani cestou necestou dost bavi (bavilo) a doufam, ze zas bavit bude. Ovsem my zde takove nekonecne divociny uz zas tak moc nemame, vychodni pobrezi je zastavene kondominiama. Myslim, ze co nejvic jsme byli v divocine na kempu bylo nekde v New Hampshire; kde byla vazna varovani o medvedech a nenechavani potravin na volno. nejakej trouba kousek od naseho stanu nechal proviant na kempovem stolu pres noc a medvidci prisli.... nastesti bez urazu pro nikoho. Koukali jsme okynkem ze stanu, jak sebrali proviant a padili zas honem pryc.

P i t r ý s e k 5.2.2008 1:13

Netvor z Klokánie??

Milý pane Švehlo,

jako vždy s potěšením,  jsem zjistila, že na Zvířetník připlul  Váš Rozcestník.  To zas bude vzrůšo!!!  A uhodla jsem.  Vám věřím. Mohu  ale věřit Klokáncům, že ten krokoďas byl opravdu tak veliký? Víc jak 8,5metru?  Nepověsili ho, náhodou, za ocas a nenatáhl se o metřík? On je totiž, bez kousíčku, skoro tak dlouhý jako náš domeček. Toho tak potkat  u lednických rybníků nebo třeba u Nesytu!!  Dopadlo by to jako s tím toreadorem amatérem. Jenom detail. To tu předpotopní obludu ta Krystínka zastřelila, nebo jak ho zdolala??   Stát takovému stvoru z očí v oči, to tedy chce nervy!          Stejně je to zvláštní, jak je tam u Vás všechno jiné. Tak, prosím, napište ještě. Já se tam nikdy nedostanu a tak vítám každé nové povídání. Děkuji a dobrou..

zana 5.2.2008 9:13

Re: Netvor z Klokánie??

Milý Pitrýsku, musím přiznat, že potkat váš domeček u lednických rybníků - a ještě snad aby si na mne otevíral ...ústa - no, to bych se fakt lekla;-D;-D

LFSHA 5.2.2008 9:23

Re: Re: Netvor z Klokánie??

Možná by při tom byl překonán rekord v rychlosti lezení na stromy. ;-)

LENKA S 5.2.2008 13:51

TEDA, DĚVČATA, MÁTE NA SVĚDOMÍ MOU KLÁBOSNICI. PRÁVĚ JSEM JI ZANEŘÁDILA .

VLOČKOVÝM, VLASTNORUČNĚ  VYROBENÝM ZAPÉKANÝM MÜSLI. A  BUDU  MÍT  ZÁBAVU  DO  VEČERA. MED A   SALKO  UDĚLALY  SVÉ. ALE  POBAVILY  JSTE  MNE.

Jakub S. 5.2.2008 23:06

Re: TEDA, DĚVČATA, MÁTE NA SVĚDOMÍ MOU KLÁBOSNICI. PRÁVĚ JSEM JI ZANEŘÁDILA .

NO, KLÁVESNICE S MEDEM - ALE DYŽ TI TO CHUTNÁ, NO CO...

Více už toho není