Sobota 1. 6. 2024Laura polojasno10 °C

Diskuse k článku

MAILEM: Jak se bude jmenovat?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 139
  • Poslední: 8.9. 2006 11:42
  • Řadit dle: času vložení
  • vláken
Jaryna 8.9.2006 11:42

Jo Albi je pěkné jméno a nelíbil by se ještě druhým jménem PAJDA?

I když samozřejmě nepajdá.....Moc krásný pejsek....Přeji hodně radosti.......

Pavel 4.7.2006 13:44

Děkuju všem za nápady, vybrali jsme ALBI

http://s70.photobucket.com/albums/i113/paulzverina/AlbiKonecneDoma/ 

ten druhý pejsek na fotkách je náš Flíček :-)

tosca 25.7.2006 13:44

Re: Děkuju všem za nápady, vybrali jsme ALBI

Jejky to je krásnéé :-D

Snad mu za pár týdnů zmizí z očí i ten smutek a obava :-)

Eva 30.6.2006 21:30

Teda Vy máte nervy,

že dokážete toho (brzy šťastného) chudáčka fotit v té příšerné kleci...Jméno? Co Ben nebo Dan?

Hlavně ať se mu u vás líbí!!! Hodně radosti přeje "majitelka" jiného psíka z útulku.

síma 30.6.2006 13:52

jméno

Možná by se šťastnému pejskovi líbilo jméno -GORO. Vítejte do  velké psí rodiny.Hodně štěstíčka a zdravíčka s mazlíčkem přeje majitelka jorkšíračky a kočičáka. 

sice z ameriky, ale 29.6.2006 23:31

pekny fotky

http://www.barkandsmile.com/gallery.html

Lucka 29.6.2006 23:05

Ještě jsem nečetla příspěvky...

..ale jakmile jsem viděla fotku toho krasavce, vytanulo mi na mysli jméno Čiko!!

PetraK 29.6.2006 22:42

Mám

velkou prosbu! Hodíte sem jednak nové jméno, které jste pro toho krasavce vybrali? Ale hlavně - hodíte sem povídání?

Pepča 29.6.2006 19:39

jméno

Možná, že by se pejskovi líbilo Veldo = Pavel + domov.

Přeji šťastný psí život !

jája 29.6.2006 19:07

jméno

 Jména Dyk, Dak

anglictina 29.6.2006 23:35

Dyk asi ne

vyslovovane slovo DYK ma v psane anglictine podobu DICK a je jednak zkratkou pro Richard (asi jako u nas Pepa pro Josef) a jednak slengovym slovem pro penis; prenecham predstavu povelu na vas :-)

Bari 29.6.2006 16:09

Dejte mu jmeno BEN

Jana 29.6.2006 14:42

Jméno?

Jedině Adam! Začínat se má od Adama a doufám, že i jeho start bude u Vás dobrý. Přeju hodně štěstí.

Rpuť 29.6.2006 13:24

Vauuuuuuuuuu! Další ČTYŘI koťata

!! S O S !!

Nějakej dobytek hodil do potoka 4 dvouměsíční koťata v krabici. Dvě želvovinové kočičky s bílým čumáčkem a ponožkama a dva mourky - pokud se to dá rozeznat, ještě jsou úplně promáčený.

Dcera s kamarádkou tam, naštěstí zrovna, šly okolo a skočily pro ně. Bleskovi tečou nervy a strašně rád by se staral, ale koťata jsou úplně vyděšená.

Lída Š. 29.6.2006 13:32

Re: Vauuuuuuuuuu! Další ČTYŘI koťata

To je v p\deli;-€ Sorry, je toho ňák čím dál víc;-€8-o;-€

Zdena bez psa 29.6.2006 13:32

Re: Vauuuuuuuuuu! Další ČTYŘI koťata

To snad ten idiot doufal, že se utopí?

Rpuť 29.6.2006 13:45

Zdeno, co jiného. Asi je našel na půdě a chtěl se jich zbavit, hajzl!

tosca 29.6.2006 13:45

Re: Re: Vauuuuuuuuuu! Další ČTYŘI koťata

Myslím, že mu to bylo jedno, co se s nimi stane. "Vyřešil" problém. Neviděl je, neslyšel, jak mňaučí. Doufám, že bude mít hodně dlouho zlé sny o tom, jak ho někdo zavře do bedny a hodí do vody ;-€

tojefuk 29.6.2006 14:14

Re: Vauuuuuuuuuu! Další ČTYŘI koťata

Co k tomu sakra dodat!

Kačer 29.6.2006 14:24

Re: Vauuuuuuuuuu! Další ČTYŘI koťata

Chudinky mňučky :o( škoda, že nepřetrvaly některé ze středověkých trestů. Napadlo mně, co by si ten hajzl zasloužil...

Rputi, a budou v pořádku?

Lída Š. 29.6.2006 14:33

Re: Re: Vauuuuuuuuuu! Další ČTYŘI koťata

Kačere, to mi mluvíš z duše!! 

Rpuť 29.6.2006 14:43

Kačere, pokud moc neprostydly tak ano.

Nic bych za to nedala, že je ta kočičí máma měla někde na půdě a majitelé o nich nevěděli a našli je až teď. Vypadají tak akorát, takže se slušně živili. A ve dvou měsících už jsou dost velká, aby se obešla bez mámy. Dneska už jim dám pokoj, zítra je odčervím a začátkem týdne nechám naočkovat. Ale řekla bych, že v pořádku budou. Teď pro ně jen někoho sehnat. Počet našic kočičáků tím vzrostl na !!! 10 !!!

Iva 29.6.2006 14:35

Re: Vauuuuuuuuuu! Další ČTYŘI koťata

no to snad ne;-O;-€;-€;-€ a mám obavy, že po vysvědčení ještě přibudou:-(:-/

terra 30.6.2006 16:50

Re: Re: Vauuuuuuuuuu! Další ČTYŘI koťata

Hmmm... mám od včerejška další dvě koťata, a to vysvědčení ještě ani nevypuklo. No nic, stav kočků na Berounce t.č. 7 kousků. Však já s nimi nějak vyjdu. Rputi, držím palce, deset je už opravdu dost. Ale víc, bohužel, vzhledem k těm svým sedmi, asi už nemůžu

Lída Š. 29.6.2006 15:03

Rpuťi?

Jak se učí takový polodivoký kočičák chodit na záchůdek? Měla jsem doma kocourka (cca 2 měsíčního) ze seníku, který měl poraněnou pacinku. uzdravil se, byl kouzelný, ale čistotný rozhodně nebyl, klidně dělal pod sebe a v  kočičím záchodku si strašně moc hrál:-/ Vzala si ho bezva paní, sem tam se na něj jedu kouknout - je nádherný!!Několik kočičích lidí mi řeklo, že takovéto kotě se na záchůdek nenaučí, je to pravda?

Lída Š. 29.6.2006 15:16

Re: Rpuťi?

Jo - ta hodná paní bydlí v baráčku se zahrádkou, kocourek je venkovní;-)

Rpuť 29.6.2006 15:22

Lído, většina kočičáků má čistotnost vrozenou a chodí ráda na jedno místo.

A když jsou v baráku další kočky, tak to většinou nebývá problém. Chce to jen trochu trpělivosti.

Já jsem takový problém řešila u dvou koček a jednoho kocoura. Kočičandy tím protestovaly proti  těm ostatním - prostě chtěly být sólo. A kocour, byly mu už cca dva roky a do té doby žil divoce, prostě nebyl schopen se to naučit - ale to je opravdu vyjímka. JInak je to většinou prostest. Měli jsme např. velmi čistotnou kočičku, která ovšem nesnášela "cizáky" ve svém obýváku. A když k nám přijel tchán, vyrobila mu v pokoji takovou hromadu, že jsme přemýšleli, kde na to vzala materiál:-)

Rpuť 29.6.2006 15:25

Lído, např. Lízinka, která tak dva roky žila na té stráni je, hned od začátku, naprosto čistotná.

Rpuť 29.6.2006 15:28

Re: Lído, např. Lízinka, která tak dva roky žila na té stráni je, hned od začátku, naprosto čistotná.

A ještě - když ti kočičák udělá něco vedle, chce ho to vyhlídat a třeba uprostřed akce ho na ten záchod přesunout. Nebo mu tam zahrabat jeho vlastní hovínko. Prostě názorný příklad - a opakovat, dokud nepochopí. Ale většinou pochopí rychle.

Lída Š. 29.6.2006 15:41

Re: Re: Lído, např. Lízinka, která tak dva roky žila na té stráni je, hned od začátku, naprosto čistotná.

Hm. Byl u nás  v bytě sám. Přesně to co píšeš mi radila paní v obchůdku, kde nakupuju pro psy. Z hovínka v záchodku měl obrovskou legraci, ale tím to končilo. Dokázal čurat Jirkovi na klíně při mazlení  či  hře....Když ho "v akci" donesl na určené místo, tak se koucourek VŽDY urazil a šel trucovat za pračku , klidně i na celý den a pak se přišel přišmajchlovat do postele a tam zas něco pustil....:-/