Čtvrtek 16. 5. 2024Přemysl polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 127
  • Poslední: 13.3. 2008 16:29
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
EvaŽ 3.3.2008 19:11

Re: Re: Díky za podporu i za nabízenou pomoc

Lucko, i mně se před (sakra) 23 lety takhle sesypal život. Ale psy jsem si nakonec po půl roce odvezla. "zaplatila" jsem za ně dost, ale nikdy jsem nelitovala. Teď mám (pro mě) nejlepšího muže na světě a vše se obrátilo k lepšímu. (No zase mám jiné starosti, ale kdo je nemá). V Nedej se, nebal to, neodcházej. Proč bys ubližovala sobě i ty, to nestačí jiní? Jak psali všichni, jsme řetěz a ty určitě nejsi nejslabší článek. A určitě ne jediný bolavý. Drž se, my ti aspoň držíme palceR^R^R^VVV

P i t r ý s e k 3.3.2008 17:02

Re: Díky za podporu i za nabízenou pomoc

Tuším, že se, milá L, na tebe řítí něco nepříjemného. Neodcházej,  jsme tu pro Tebe a Ty pro nás. Co je jeden článek bez  zbytku řetězu?R^

Olčava 3.3.2008 19:09

Re: Díky za podporu i za nabízenou pomoc

Milá Lucko, je mi to moc líto, že máš takové trápení, moc na tebe myslímVV A buď tu s námi, nebudeš na ten smutek samaVV

Hanča 3.3.2008 19:15

Re: Díky za podporu i za nabízenou pomoc

Milá Lucko, myslím na tebe, drž se - nejsi sama, jsme tady s tebou! Poslala jsem ti maila.V

Hana W 3.3.2008 19:49

Re: Díky za podporu i za nabízenou pomoc

Lucko: teprve ted jse se dostala neco napsat, i kdyz jsem cetla uz rano pred odchodem do prace a zrovna jsem chtela napsat, co za milou smecku mas.  Ale moc na tebe cely den myslim a preju silu a nejake vyreseni. VR^

alimo 3.3.2008 22:02

Re: Re: Díky za podporu i za nabízenou pomoc

Lucko, četla jsem už dřív, ale reagovat nemohla, až teď. Drž se, určitě bude líp, sice tomu tvému trápení moc nerozumím, ale nikdy nesmíš házet flintu do žita ! To, co teď vypadá naprosto neřešitelný, možná nějaké řešení nakonec má....tak tady buď s námi, držíme tě za ruku...VV

Vave 3.3.2008 11:09

HLÁŠENÍ OD ZANY

Vyřizuji vzkaz od Zany, která nemůže momentálně na Zvířetník:

Zvířetníci právě přispěli ze společného konta 1.500 Kč na psí útulek v Kralupech, který o víkendu zlikvidovala Emma. Příspěvek odsouhlasili Zvířetníci, kteří byli o víkendu u PC - mrkněte na diskusi pod povídkou od Dede (mmch., povídka je vynikající!).

Bláža 3.3.2008 11:29

Re: HLÁŠENÍ OD ZANY

Děkujeme za zprávu a zdravíme strážkyni pokladu! :-)

terra 3.3.2008 12:19

Re: Re: HLÁŠENÍ OD ZANY

Ti, co nebyli, souhlasí dodatečně;-).Díky, strážkyně pokladu.

LENKA S 3.3.2008 13:12

Re: HLÁŠENÍ OD ZANY

SKVĚLÁ  ZPRÁVA  A ZÁSAH V PRAVOU  CHVÍLI! DÍKY, ZANO.

L 3.3.2008 13:44

Re: HLÁŠENÍ OD ZANY

Tak je to správné - pomoc ihned a operativně. R^

P i t r ý s e k 3.3.2008 16:58

Re: Re: HLÁŠENÍ OD ZANY

Hlásím lordce strážkyni pokladu, že jsem dnes poslala děngy za Almanach a coursing. Já mám splněno.:-)

Dodatečně souhlasím, že jsme pomohli chudákům Kralupeským peskům.VV

Alča 3.3.2008 9:24

A také musím pochválit Huga

ten kontrast očí s krásným kožíškem je úžasný!R^

Mirka 3.3.2008 9:27

Re: A také musím pochválit Huga

Hugo je úžasný, vypadá docela jako náš kocour. Jen mi podle fotek připadá že Hugo je kouřový, zatímco náš je celý uhlově černý.

terra 3.3.2008 9:57

Re: Re: A také musím pochválit Huga

Čím víc fotek Huga vidím, tím víc chápu, jak je strašně podobný Tazovi8-o Včetně té dvoubarevnosti a délky kožichu a zářivě žlutých očí - jen čenich má delší, konec konců byl Taz přece jen peršák...

L 3.3.2008 13:52

Re: Re: Re: A také musím pochválit Huga

Ty oči nejsou nic proti mamince. Sisinka je má mnohem zářivější a žlutější, jediným pohledem dokáže zastavit i rozjeté štěně.

terra 3.3.2008 14:57

Re: Re: Re: Re: A také musím pochválit Huga

Tak to by mě Sisinka dostala docela určitě. Mám slabost pro černé kočky se sírově žlutýma, zářícíma a uhrančivýma očima. A propos - nevíte někdo, proč mám dvě světle šedé kočky s modrozelenýma očima? A dostaly mě taky...:-D

Zdena b.p. 3.3.2008 16:20

Re: Re: Re: Re: Re: A také musím pochválit Huga

To je přece prosté milý... To nádherný, co se vyklubalo z malé šoušedky a před měsícem se vdávalo, se ti taky děsně líbí, ale Terra-san;-) je Terra-san

L 3.3.2008 17:17

Re: Re: Re: Re: Re: A také musím pochválit Huga

V tom případě upozorňuji, že očekává potomky. Možná by se povedl i nějaký podobný Tazovi (a Hugovi). ;-)

Eva B. 4.3.2008 8:53

Re: Re: Re: Re: Re: A také musím pochválit Huga

terro - protože to je Nejvyšší kočka, pracovně přezdívaný Centrální distribuce :-)))

PetraK 3.3.2008 9:23

ZCELA O.T. - K MÝM RECEPTÍKŮM

Omlouvám se všem, že jsem jim neodpověla na dotazy k receptům,ale zrovinka jsem se tou dobou dovolovala a tak jsem měla zcela jiné "starosti" (híml, to je těžkej život, vrátit se pak v pondělí do práce)

Takže: k velikosti hrnků  - používám klasiccké kafáče - což je tuším 2,5 dcl. Droždí dávám odhadem - tak 1/4 kostky - někdy víc, někdy míň. Kdo nerad olivy, mohl by zkusit možná třeba sušená rajčata. Trvanlivost chlebíku je vyšší než u kupovaného.

A tatarák? Taky jsem nevěřila, dokud jsem to neochutnala. Je to fakt  dobrota, šmakovalo všem co si kdy dali. Pokud se do toho někdo pustíte, dejte vědít, jaká byla spokojenost;-)

vampir 3.3.2008 11:19

Re: ZCELA O.T. - K MÝM RECEPTÍKŮM

Dik. Nemam praxi v peceni, tak jsem se do toho radeji nepoustela. Musim vsechno po lopate a pak mi chybi takove ty prakticke rady, ktere v kucharskych knihach clovek nenajde. Uz jsem se zminila o knedlicich, ktere se mi   dle prehledneho navodu Lenky S(dobra ucitelka se nezapre) ted vzdy podari. Dekuji taky Jane G za podrobny popis pripravy masa na  spravnou cinu. Vyrabela jsem v sobotu ve velkem a pak cast soupla do mrazaku. Obedvame az vecer, takze preferujem  behem tydne   lehka jidla.

PetraK 3.3.2008 11:28

Re: Re: ZCELA O.T. - K MÝM RECEPTÍKŮM

;-) vím o čem píšeš. Jsem kuchařka samouk, takže návody typu přisypeme trochu mouky, mě dostávají do hysterického obločku a propadám panice;-D;-D

LENKA S 3.3.2008 13:11

VAMPIRKO, NECHCES ODE MNE POSLAT DALŠÍ POLOPATICKÉ RECEPTY??

VŠICHNI  ZVÍŘETNÍCU, KTEŘÍ  SI O MOU ( ZATÍM  BOHUŽEL  NEHOTOVOU)  KUCHAŘKU   (TUDÍŽ  BEZ  REJSTŘÍKU) NAPSALI, DOSTALI  JI  SAMOZŘEJMĚ  ,GRATIS  A OBRATEM. TOHLE  PLATÍ   JASNĚ   O  KAŽDÉM, KDO   BY  MÉ RECEPTY  MĚL  ZÁJEM.JEN   BUDE   DOST  VELKÝ OŘÍŠEK V  DIAKRITICE.NEJSEM  STO  TU  KUCHAŘKU  PŘEPSAT  BEZ  DIAKRITIKY, TAKŽE N POKUD  MŮŽEŠ  NA  PC  PŘIJÍMAT  I  ČESKÉ  MAILY, RÁDA  TI  JI POŠLU, KDYŽ  SE  MI  OZVEŠ  NA  lenka53@centrum.cz. zDRAVÍM TĚ, I KDYŽ  VLASTNĚ  NEVÍM, DO KTERÉ ZEMĚ  POZDRAV LETÍ.   .

Alča 3.3.2008 9:23

Anežka je moc milá psí dívenka

 a já pevně věřím, že se pod vedením strejdy Filipa vyloupne v pravou psí dámu...V

A taky doufám, že se uvidíme v květnu - to už bude veliká slečna...8-o

PetraK 3.3.2008 9:17

tedy

to ti dva špunti už narostli:-) Fotky jsou bombový a je mi jasný, že se s takovou smečkou doma rozhodně nenudíte;-). O Anežku bych se nebála, že zůstane plachou, však až z ní bude hotová psí ženská, tak se jí to v makovičce všechno srovná.;-)

Jen si nejsem jistá tou poznámkou o tom, že ani zrzaví milovníci nemají šanci. Vím o jednom, který je tutově schopen ukecat každou. I kdyby ho to mělo stát život;-D. Zatím ho uklidnila jediná - jeho maminka. Žádné další se to nikdy nepodařilo:-D

L 3.3.2008 10:01

Re: tedy

Šanci možná mají, ale nemají nárok. I když nová panička bude mít možná jiný názor.

PetraK 3.3.2008 10:06

Re: Re: tedy

Lucko, copak se děje?????????????

EvaŽ 3.3.2008 11:02

Re: Re: Re: tedy

Lucko, nestraš. Jenom L je málo!!!!!! Můžeme ti nějakpomociVR^?

P i t r ý s e k 3.3.2008 17:05

Re: Re: tedy

8-o

Li 3.3.2008 9:12

Mimo mísu - PODĚKOVÁNÍ

V pátek jsem nastínila svůj problém a pak se mi udělalo tak zle, že jsem si vzala dovču a zmizela do postele. Takže jsem si rady porady přečetla až dneska a díky !!VV Už je mi mnohem líp, pan doktor mi předepsal prášky, a já si udělala dietku jakou dávám pejskům ;-D Rozvařená rýže a filátko vařené v páře :-P Nic moc, ale už je mi dobře, teda skoro dobře, abych nelhala. DěkůůůjuVVVVVV