Pátek 17. 5. 2024Aneta polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 54
  • Poslední: 8.7. 2015 23:46
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Z. Nelina 8.7.2015 23:43

Milá Xerxová,

ta poslední fotka je úžasná, ovšem to moment, kdy to chce volat policii i sociálku najednou.

Z. Nelina 8.7.2015 23:46

Re: Milá Xerxová,

oprava "to je moment".

Z. Jenny 8.7.2015 23:30

Night,

óóó, to je nádhera a Xerxová je ták malinká a křehká proti tomu španělskému kavalírovi, co umí sdílet zasněný pohled na krásu krajiny.Jsem tu dnes velmi pozdě, nebylo mi dobře. teď mám puštěnou Tv art, je tam bluesový jam session , tři vynikající kytaristi + kapela,to nemá chybu.Přesně to zapadá do úlevného chladu dnešní noci.

Z. Lika 8.7.2015 23:16

Ještě mě k poslední fotce napadlo

Napadlo mě, že by pod ní místo "Xerxová Neviditelný pes" mělo být napsáno "Night a Neviditelná Xerxová"

H. Williamson 8.7.2015 21:15

Ja temer nemam slov

Ze je Night velkej, to je jedna vec. Ovsem velkej Najt chodici vzprimene je jak prirodni ukaz.

Z. Tora 8.7.2015 20:26

To je teda kus psa

Páni, jak tak koukám na ty fotky, to je fakt kus psa obrovského! Je teda nádherný, to zas jo. Ale nedivím se lidem, že obcházejí plot obloukem, na mně toto kouknout přes plot, tak nevím, jestli bych vůbec šla dál, jestli bych se neotočila a nezdrhla...

Je impozantní, velice. Tak ať se mu ještě dlouho a dobře skáče.

Z. Lika 8.7.2015 20:46

Re: To je teda kus psa

A vysoko :-)

Ale to jsem jen neodolala, nechci dráždit chovatelku. A připomnělo mi to film "Bílí muži neumějí skákat" :D

L. Blaza 8.7.2015 16:00

To je tedy veliký halama :)

Kus chlapa! :)) Samý sval!

Krejg si taky částo stoupá na zadní, předníma se o nás opře a znamená to buď, že chce pohladit, nebo chce jít ven a nebo do nás strká předníma nohama zezadu, jako by říkal prostě se jde ven! Pokud potká psa, někdy se staví na zadní, aby mu ukázal, že on je tu ten větší. To už jsem ve střehu, aby se pak moc nevytahovat. A když jsme jezdili na závody, tak ve vysoké trávě se stavěl na zadní, spíš vyskakoval, aby viděl, kde je návnada :)

E. Šusová 8.7.2015 15:32

.....A řekněme si upřímně, přirozený pohyb to zrovna není...

jak není? Když nouze naučila Dalibora housti, proč by jako hra s utěrkou nad hlavou nemohla naučit Nýtka chodit regulérně po dvou? :-D .-D.  A pak už můžete do toho cirkusu :-D

Z. Xerxová 8.7.2015 15:50

Re: .....A řekněme si upřímně, přirozený pohyb to zrovna není...

cirkusy já nerada  :o)

Z. Jitur 8.7.2015 15:28

black versus white

krásné odpoledne všem,

krásný článek, fotky. Přidávám svou zkušenost s mým psiskem - rád se opírá předními o pelest pohovky a kouká za oknem ven z panelákového bytu, a Quicksík také moc rád hopká na zadních, když vidí, že se připravuje jídlo; na procházce je poblíž kamarád; někdy tak setrvá i dost dlouhou dobu - pokud je zrovna na vodítku a dál ode mne, může se kolemjdoucím zdát, že ho vlastně v té pozici držím já, ale navolno je pak vidět, že je to jeho druhá "přirozenost" :O)

Z. Xerxová 8.7.2015 15:51

Re: black versus white

maličcí psi jsou častěji vidět na zadních než mamuti - přeci jen když chtějí někam vidět...Night vidí na stůl, na linku, z okna... aniž by musel stát. On ale chce vidět asi dál a výš...

A. Lex 8.7.2015 12:09

Najtík zřejmě

měl možnost odkoukat španělskou školu. Levádu zvládá bravůrně!

Z. Xerxová 8.7.2015 12:14

Re: Najtík zřejmě

že jo  :o)   A trénuje sám od sebe, žádný bičík není potřeba :o)

O. Joklová 8.7.2015 11:57

ta poslední fotka

ta poslední fotka je vskutku impozantní, už má celou hlavu NAD tvojí hlavou!!!! tohle je vskutku mamutík :-))))

chůze či stoj po zadních je zábavnej, nebo si to aspoň myslí Najtík - a teda já si to myslím taky :-DDDDDDDDDDD

četla a prohlížela jsem zrychleně už ráno, ale nestíhala jsem napsat, protože nám v 8h odpojili elektriku, hrozili až do 18h večer, ale jak vidíte už "žijeme"... zjistila jsem, že to není vůbec sranda, když jsem si říkala, co teda budu dělat

počítač mi vypli, naštěstí kafa jsem si stihla uvařit na celej den, no ale co teď dál? mám tu žehlení - jo aha to ne... urval se mi popruh na tašce, potřebuju ho přišít - jo aha to ne... taky vyluxovat nemůžu, tak si holt pustím telku - jo aha to ne...

jsme jako celá civilizace totálně na elektrice závislí

Z. Xerxová 8.7.2015 12:15

Re: ta poslední fotka

mohla jsi mýt okna, drbat koupelnu, přerovnat skříňky s prádlem... i bezproudové činnosti se najdou  :o)

Š. Matyášová 8.7.2015 14:19

Re: ta poslední fotka

tak já radila šlapat na rotopedu,ty jsi ještě větší mrcha než já, milá Xerxová :-D

Z. Vave 8.7.2015 14:52

Re: ta poslední fotka

Koupelna potmě mýt nejde, v paneláku máme koupelny bez oken. :o)

O. Joklová 8.7.2015 19:06

Re: ta poslední fotka

ještě že aspoň někdo se mě zastane :-((((((

Z. Lída 8.7.2015 10:31

Najtík

je nádherný třičtvrtěmetrák psí radosti ze života:-))

Z. Xerxová 8.7.2015 12:16

Re: Najtík

on se radovat umí...

Z. Tosca 8.7.2015 10:06

:))

To je ale "kůň"   ;) .. ne, to není kůň, chůze po zadních patří u koně k vrcholným cvikům :)

Xerxová, podle té poslední fotky Ti Night už přerostl přes hlavu ;) ... naštěstí jen fyzicky :D

A musí to teda být zážítek potkat psa, co na stojícího člověka kouká shora. :))

Z. Xerxová 8.7.2015 12:17

Re: :))

Je největší z našich dog. Trošíčku se vytáhl. Ale štíhlý asi zůstane stále - neb jak dorostl na výšku, tak přestal žrát. Najednou je vybíravý a nežravý... Zmetek jeden...

Z. Dalmi 8.7.2015 14:01

Re: :))

Mně se zdá, že Sorbon taky málo žere. Čekala jsem mnohem větší dávky. Ale co, děti máme taky hubené :-)

Š. Matyášová 8.7.2015 14:20

Re: :))

a nemaj to z těch veder???

M. Sedláková 8.7.2015 9:18

Teda teprve když Najtík vztyčí, vidím jak je opravdu veliký

Moc se mi líbí fotka, jak je opřen o hradby a díváte se na panorama města.

A ta fotka, jak běží a usmívá se, tak ta nemá chybu.

Jen nevím, kdyby se mi opřel Najtík o ramena a díval se mi do z oka do oka, jestli bych neomdlela.

A paní Xerxová, jak to má Najtík s vašimi vnoučaty ? Respektuje, že jsou to děti ?

Míša z Plzně

Z. Xerxová 8.7.2015 12:25

Re: Teda teprve když Najtík vztyčí, vidím jak je opravdu veliký

jasně že respektuje děti. Je k tomu od malička veden - jinak to nejde s žádným psem - ani s čivavou... Jezdíme i na vícedenní akce my dva, Night a obě mrňata... a jde to ke spokojenosti všech

T. Zana 8.7.2015 8:36

Moc pěkný!

koukám, že stará láska nerezaví a Najtík prostě dává přednost rozhledu :-)

Jestli ona ta Rpuť nemá pravdu...

Z. Xerxová 8.7.2015 12:36

Re: Moc pěkný!

ano - prostě je třeba se řádně dívat kolem sebe, aby měl ten správný všeobecný rozhled... Vzdělanec jeden  :o)

Z. Rpuťová 8.7.2015 8:22

Che!

Co ty víš, co Najtík považuje za normální?!

Té opici, co první slezla ze stromu se ostatní taky smáli, že to přece není normální chodit po zadních... :)))