Středa 22. 5. 2024Emil polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 144
  • Poslední: 24.11. 2006 1:26
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Yezi 23.11.2006 19:01

Re: Tojefuku

Je to smutné a těžké... přeji hodně síly.

Jakub S. 23.11.2006 9:03

Milí lidi,

asi toho dnes nabrečíme od Beskyd po Texas dost, že... A přitom je to, všecko, co nám tady stačil dát, taková hřejivá úsměvná krása... Víte, já jsem od konce srpna (!) do konce října u vás nebyl... a pak jsem si shltl ten krásný den dědečka s Martínkem, a viděl jsem ty rozzářené kukadla na snímcích, a pořád jsem ještě nevěděl - až potom. A v té chvíli sjel blesk - víte, jsem asi jako on a mám dva takové kouzelné úžasné martínky. Mají mne oba nejradši na světě, to vím. Tak jsem si představil, že najednou by byli bez dědy, jako ten hošíček... Takový šok v pěti letech. Jaká je to spravedlnost? A pak jsem bez dechu sledoval, jak rozvíjíte pomoc a natahujete k nim ruku - nebyl jsem s to se zúčastnit... pořád dokola jsem si četl ty jeho věci, a díval se na M. - je potřeba, aby  t a k o v í  dědečci zůstali nějak v paměti, aby nezmizeli! Aby byli trvalou konstantou, od níž se v človíčkovi odvíjí hodnocení všeho dalšího, trvalým měřítkem, nezřetelní kdesi v pozadí vědomí - bolest a radost...napořád... Ta knížka pro M. bude  n ě c o .  A já pro své dva malé piráty udělám něco takového taky...ať po nás zůstane maličká památka. Vzdušná jak kapesník. Prostší než pohlednice -  Promiňte. Den a noc jsem překládal a nějak jsem teď ztratil kontrolu. Normálně jsem cynik. Ale najednou zase T. - no mazat to už holt nebudu...

dalmatin 23.11.2006 9:18

Re: Milí lidi,

no mazat to už holt nebudu...  To je dobře, to je móóóc dobře, patří to sem.

YGA 23.11.2006 9:24

Milý Jakube,

je dobře, že jste nesmazal - napsal jste to moc hezky. A určitě nejste cynik - jenom se tak před ostatními snažíte tvářit. Mějte se hezky a pište častěji - budete vítán.

jiný Honza 23.11.2006 9:38

Re: Milí lidi,

Jakube, moc hezky jsi ta písmenka nakladl.

Ejška 23.11.2006 10:01

Re: Milí lidi,

Jakube děkuji, že jste nesmazal, každý máme svoje emoční strunky laděné vzpomínkamiV

Vave 23.11.2006 10:19

Re: Milí lidi,

VV

JanaBa 23.11.2006 10:27

Re: Milí lidi,

Nemazat, psat porad a furt R^.

JoVo 23.11.2006 11:11

Re: Milí lidi,

R^Jakube S. Vítej mezi námi a piš!!R^

Zdena b.p. 23.11.2006 12:13

Re: Re: Milí lidi,

Taky bych moc prosila. Kde jste chlape byl, že už od Vás dáááávno není četba. :-)

Alča 23.11.2006 14:11

Re: Re: Milí lidi,

Připojuji se se stejným přáním ..

KláraS 23.11.2006 8:47

díky Tojefuku

VVVVVV nic lepšího neumím napsat...

YGA 23.11.2006 8:17

Juchů, Tojefuku, tak jsi se na chvilku vrátil

- a pěkně jsi to napsal - s humorem a hodně s citem - že to bude tím, že jsi v jádru moc hodný člověk (chtěla jsem napsat to hezké slovo na m..., ale včas jsem se zarazila, já vím, nemáš ho rád). A víš, že jsem se usmívala a bylo mi příjemně po duši - povídání jako pohlazení. Dojaly mě až komentáře - tak tu nenápadně utírám koutky očí. Tak se měj hezky na tom obláčku - a jak říkala Vave - dohlídni na toho Kardiaka - domluv mu, ať už vstává, že tu na něj čekáme - prostě mu musíš vysvětlit, že ho ještě dlouho nečekáš - ježiš já tu brečím jak stará Blažková!

Jovová 23.11.2006 16:05

Re: Juchů, Tojefuku, tak jsi se na chvilku vrátil

VVVTaky tu brečím a je mi moc smutno po TojefukoviVVVVVV

Vave 23.11.2006 6:50

Milá paní Dé,

Vy přesně víte kdy a co, a proto je u Vás v hospůdce tak příjemně. Moc Vám děkuju  za to, že jste přerušila řadu mých špatných dnů a rozlad.!!VVVVVVA Tobě, můj vzácný Tojefuku děkuju za připomenutí, že krása světa a lidskost záleží jen na tom, jací jsme my. Mám Tě moc ráda, víš, a pevně věřím, že mi občas nakukuješ přes rameno, a občas do mě dloubneš, abych neudělala nějakou blbost. Moc Ti za to děkuju. :-)  VVVVVV

A prosím Tě, když Tě tu tak mám, přimluv se tam nahoře za Kardiaka. My tu na něj moc myslíme a věříme, že mu ten spánek pomůže. Ale on už spí moc dlouho a tak potřebuje, aby mu drželo palce všechno pozemské i nebeské. R^VVVVVV

Mějme krásný den! V

Alča 23.11.2006 7:22

Re: Milá paní Dé,

Ano, milá VAVE, přesně tohle jsem chtěla napsat, takže si dovolím teď už jen připojit se pod Tvůj komentář s naprostým souhlasem! V

Olčava 23.11.2006 7:40

Re: Milá paní Dé,

Díky Vave, řeklas to i za mě. Četla jsem už krátce po půlnoci, ale to jsem nemohla nějak najít ta správná slova,

Děkuju paní D. za krásné Tojefukovo povídáníVV

a Kardiakovi posílámVVVVVV

veram 23.11.2006 8:13

Re: Re: Milá paní Dé,

Díky, Vave, žes to tak pěkně řekla i za mne VVVVVVVVVV

díky paní D.R. za skvělé načasování Tojefukova pohlazení po dušičce

dalmatin 23.11.2006 8:56

Re: Re: Re: Milá paní Dé,

veram promiň, psaly jsme to současně, já to odklikla až za chvilku co jsem položila telefon a vypadá to, že jsem Tě okopírovala. Jen jsme měly stejnou myšlenku. 

Li 23.11.2006 8:34

Vave

řekla jsi to  krásně, výstižně, že není co dodat R^VVVVVV

Pro Tojefuka - prosím rozhlédni se kolem sebe, přišel tam k vám náš jelení pan veterinář, dvorní lékař dráčků....Je moc prímový člověk, určitě si budete spolu rozumět ;-)VVVV 

dalmatin 23.11.2006 8:37

Re: Milá paní Dé,

Lépe to neumím napsat, takže se také připojuji. Tenhle článek nemohl být lépe načasovaný, děkujeme paní D.R.

Fallowa 23.11.2006 8:52

Re: Milá paní Dé,

Ano Vave,záleží na tom,jak se člověk po světě rozhlíží - Tojefuk se uměl dívat srdcem a myslím,že tento komentář Jsi taky psala srdcemV.Tojefuk se za Kardiaka jistě přimluví:-) a já bych řekla - kéž by ta naše srdce( i ta smajlíková ) pomohla KardiakovuVsprávně fungovatVVVVVV!

abyt 23.11.2006 10:11

Re: Re: Milá paní Dé,

VVPro KardiakaVV

jiný Honza 23.11.2006 9:36

Vavísku, přesné

není co dodat, podepisuji.

JoVo 23.11.2006 11:08

Re: Vavísku, přesné

VVTojefuku, přestože jsi se dnes ozval, prostřednictvím paní D.R., musím prohlásit, že tady hrozně chybíš. I když vím, že nás sleduješ.VVR^

Zdena b.p. 23.11.2006 12:37

Re: Milá paní Dé,

Vave to napsala i za mne. Těžko k tomu něco přidám. Jen  díky Tojefuku a veliké díky paní Dé.

Fallowa 23.11.2006 6:46

To je

krásný začátek dne R^- Tojefukovo povídání a fotky - díky,paní D.R.! A díky,TojefukuVVV!

Vakandi 23.11.2006 6:43

Dobré ránko

zvířetníci milení, Tojefukovo vyprávění krásně hřeje u VV a vhání slzy do očí.

Xerxová 23.11.2006 5:45

dobré ráno

Dobré ráno a krásný usměvavý den všem zvířátkům a Zvířetníkům.

Hana Williamson 23.11.2006 7:58

Re: dobré ráno

:-D:-D:-D

Rpuť 23.11.2006 4:51

Tě vidim, Tojefuku! To je bezva, že ses stavil!

:-)