Sobota 1. 6. 2024Laura polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 169
  • Poslední: 20.1. 2009 16:40
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
EditaK 24.10.2008 9:51

Re: Milá Edito,

Lepšie bolo hneď, ako sme boli doma a videli, že Bony aj ostatní sú v poriadku :-D

Jakub S. 24.10.2008 12:05

Re: Milá Edito,

No to je dobře. Budete sem chodit častěji, že?! Mačiček není nikdy dost...

Bubu 24.10.2008 9:01

to se tak občas stane, že se všechno spikne

Ale důležité je, že kocour i koleno už jsou v porádku. Vyvede se příští dovolená.

Bláža 24.10.2008 8:51

O.T. Palcodržení pro Bedu

Prosím o držení palců pro Bedu, která má dnes nějaké úřední jednání, pro ní moc důležité a naše podpora by jí jistě pomohla! R^VVR^VVR^:-)

Bubu 24.10.2008 9:02

Re: O.T. Palcodržení pro Bedu

pro Bedu se R^R^R^ vždycky najdou.....:-)

Li 24.10.2008 9:02

Re: O.T. Palcodržení pro Bedu

R^R^R^;-)R^R^R^

LA 24.10.2008 9:06

Re: O.T. Palcodržení pro Bedu

R^R^R^

EvaŽ 24.10.2008 9:15

Re: O.T. Palcodržení pro Bedu

Jako vždy R^V

Matylda 24.10.2008 9:31

Re: O.T. Palcodržení pro Bedu

R^R^R^

zana 24.10.2008 9:33

Re: O.T. Palcodržení pro Bedu

no jasně R^R^R^

veram 24.10.2008 9:39

Re: O.T. Palcodržení pro Bedu

R^R^VR^R^

baty 24.10.2008 9:43

Re: O.T. Palcodržení pro Bedu

takyR^VR^

Vave 24.10.2008 10:19

Re: O.T. Palcodržení pro Bedu

VVR^VVR^VV

Louk 24.10.2008 10:57

Re: O.T. Palcodržení pro Bedu

R^VR^

Zdena b.p. 24.10.2008 11:19

Re: O.T. Palcodržení pro Bedu

Já, abych nezapomněla, tak na ni myslím už od 04,10. :-)

Hana W 24.10.2008 11:26

Re: O.T. Palcodržení pro Bedu

Bedo, byt se zpozdenim, drzim palce, at se zadariR^R^R^R^VVVV

Jakub S. 24.10.2008 12:06

Re: O.T. Palcodržení pro Bedu

Takový dokonalý pirát - ten se musí na každém ouřadě prosadit levou zadní!

No - teda když ale nejni z nejextrovertnějších... tak jasně, připojuju se!

MaRi 24.10.2008 12:41

Re: O.T. Palcodržení pro Bedu

VV:-)

štětinka 24.10.2008 13:53

Re: O.T. Palcodržení pro Bedu

R^R^R^R^VV

Jovovi 24.10.2008 14:47

Re: O.T. Palcodržení pro Bedu

R^R^ Držíme palce i drápky.V

Renie 24.10.2008 8:05

hlídací dovolená

Také u nás funguje režim - když si chtějí rodiče vyrazit na dovolenou, hládám psy. Letos jsem měla prvně na starosti jen jednoho. A taky na to vzpomínám jako na nevydařenou dovolenou. Těšila jsem se, jak se budeme s pejskem chodit v krásném letním počasí koupat, pozvu nějaké kamarády, udělám výlet, bude zábava.... Počasí bylo hnusné, zimomřivé, kamarádi neměli čas a i ten pes byl nějaký líný..zkrátka tahle dovolenka nic moc. Poté jsem si chtěla spravit dovolenkování na lodičkách na Vltavě - opět zima a to taková, že jsme akci ukončili předčasně. Takže nakonec nezbylo, sáhnout do úspor a odletět do třetice všeho dobrého k moři. Tam už to byla paráda. Že to ale letos dalo fušku, užít si dovolenou;-D

zana 24.10.2008 9:35

Re: hlídací dovolená

My jsme letos chytli ta vedra .. ono drápat se do kopce při pětatřiceti stupních, když člověku slunce vrtá díry do hlavy - taky už mě to nějak netěšilo...:-/

Beňa st. 24.10.2008 7:58

hory

Milá Edito, velmi Vám rozumím, naše Šumava je pro mě také srdeční záležitost a bohužel i tady se staví o stošest a některá místa ztrácejí úplně svoji původní tvář;-€. Jinak moc hezké povídání, někdy prostě zákon schválnosti funguje stoprocentně, zvláště co se dovolené týče. Když byly děti malé, vlezly do toho často nějaké dětské nemoci, teď mám doma zvěřinec a opustit to na pár dnů, to je velká starost;-).

LA 24.10.2008 9:09

Re: hory

Přesně tak, Šumava je v hrozném stavu a nejhorší je na tom vědomí, že i kdyby teď hned přestali a začli jí uvádět do původní stavu, bude to trvat několik století. ;-€

Edito, snad se vydaří příští dovolená. Jen tak pro inspiraci: nejlepší dovolená je doma se všemi chlupatými miláčky a tak trošku je rozmazlovat. ;-)

Matylda 24.10.2008 10:05

Re: hory

Jo jo, a třeba v Železné Rudě mě dokáže znechutit, že je to už průmysl na turisty, reklama na každém rohu a k tomu ty tržnice... Třeba Kašperské Hory na tom ještě nejsou tak zle. Odtud jsem letos dostala k narozeninám patchworkový ubrus s prostíráním- místní si tam otevřeli rukodělný obchůdek, moc se mi líbil. To by mělo být v horských městečách a ne asijské tržnice. A na Šumavě teda jsou obrovské davy lidí. Vždycky jsem si říkala, že je to třeba tím, že se tam dřív na spoustu míst nesmělo, ale ty davy jsou snad čím dál větší:-/

Lenka 24.10.2008 11:28

Re: hory

Jo přesně, Železná ruda to je něco strašného. Zajímalo by mě jestli tam ještě někdo bydlí, nebo už jsou to jenom směnárny, bordely a asijské tržnice. Jinak co se služeb na Šumavě týká, až na čestné výjimky je to taky docela tragédie. Například hospody v Srní ( s výjimkou Pod Smrkem ) to je děs,běs a tragédie.....

Pitrýsek 24.10.2008 14:01

Re: hory

Připojuju se k Matyldě. U nás se zase zmnohonásobily šiky cykloturistů. To víte, rovinka a cestičky v lesíku a jinak kolem hranic takové asvaltečky po pohraničnících. To se to jezdí!! Nejhorší jsou hltači kilometrů. Nejedou za krásou, ale urputnou rychlostí chtějí pouze zocelit svalstvo. Ti by měli být povoleni k odstřelu (protože jsou bezohlední, neuhnou pejskovi, ale snad by i dítě přejeli)

LA 24.10.2008 14:22

Re: hory

Na horách jsou schopní přejet i dospělého. Navíc kdejakou cestu přeměnili na cyklostezku, takže se nedá pomalu nikde chodit, např. z cesty na nádraží je cyklostezka, po které člověk prostě musí jít a doufat, že stihne uhnout a cyklisti nepojedou vedle sebe, protože po jedné straně jsou koleje a na druhé (za pásem kopřiv a roští) studený potok.

EditaK 24.10.2008 10:34

Re: hory

Aj dovolenky doma sú riziko. :-D V auguste sme mali 2 týždne dovolenky, začali sme ju s 5-timi mačkami a skončili so šiestimi.   To bol ten spomínaný 4-mesačný, menom Filip. Preto som bola taká zdesená v tej Lesnej...

Jakub S. 24.10.2008 12:12

Jistě, ale Šumava se asi pořád ještě nedá srovnat se statem quo V. Tater.

Synek tam teď chodil, prochodil je - resumé: štíty - nádhera, jinak - prostě totéž co Edita. Plus vyrúbané a dokonce částečně dodnes  n e o d k l i z e n é padlé stromy v lesním pásu - kolik let už - ? A volná ruka trhu si ve VT zahrává s ohněm. Ohněm upadnutí do obecné neobliby a odvratu jinam.

Li 24.10.2008 7:55

Mě zase u článku s touto tématikou napadá dotaz - co je to dovolená?

Tu já si pravidelně vybírám na pečení vánočního cukroví a pak také, když u holek čekám radostnou událost ;-) a pak ještě když jsem nemocná, na vyležení. Občas si udělám radost, nastrkám některé psy do auta a jedem jen tak, bez předem určeného cíle, kochám se okolím a když se mi někde hodně líbí, tak zastavím, a jdeme s pejsky na průzkum ;-)

Co je to dneska za divnoden? Boominka má jako Betka  průjem a je podrážděná :-/ Raději jsem Elišku zavřela k Darlence :-(