16.4.2024 | Svátek má Irena


Diskuse k článku

USA: Primárky jako další příležitost pro hackery

Ve Spojených státech započala sezóna primárek. V listopadu budou Američané volit třetinu Senátu, celou Sněmovnu reprezentantů a tři čtvrtiny guvernérů států.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Szirotný 10.6.2018 21:21

Re: Tak to je síla!!!

Možná žijete jen předsudky. Všichni Rusové zjevně nejsou "věčně naložení ve vodce". Kdyby tomu tak bylo, Rusko už by dávno nebylo velmocí a nehrálo by žádnou podstatnou roli na mezinárodní scéně.

Š. Hašek 9.6.2018 23:55

Tak to je síla!!!

To tady nebylo od dob soudruha Kojzara. Rudé Právo cca 1985, tehdy USA kecalo našim družstevníkům i do výšky podestýlky pod dojnicema. Samozřejmě záměrně blbě ....... .

Jen by tedy mně pan Fištejn mohl blíže osvětlit, kterak (podle něho) ve vodce věčně naložení Rusové dovedou "za dvě odpolodne" rozložit volební system kdekoliv na světě. A jinačí věci!

Možná poradí Mirka Němcová s Halíkem.

F. Houžňák 9.6.2018 21:52

Taky by nám mohl Fištejn napsat o tom, jak se Evropská

Únie snaží ovlivnit volby do parlamentu a senátu v USA tím, že uvalí selektivně cla na výrobky, produkované ve státech, které volily Trumpa. A vyhlašuje to celému světu. Ovšem zároveň Evropská Únie a Fištejn ječí o ovlivňování amrických voleb zlým Putinem, o kterém se nepodařilo, přes roční intenzivní vyšetřování v USA, najít sebemenší důkaz.

J. Pražák 9.6.2018 17:22

Fištejnovy demagogické žvásty

V. Steiner 9.6.2018 14:22

primárky USA

Pan Fištein zřejmě zastává názor,že voliči v USA jsou nesvéprávní blbci a volí pouze toho co si přečtou na ruských dezinformačních Webech.

B. Hamal 9.6.2018 14:11

Kocour Mikeš prezidentem?

Nikdo nemůže zaručit, že Putin se nerozhodne trochu si zažertovat a že nedoporučí kybernetickým útokem americkým voličům volit kocoura Mikeše. Kandidátovi kocourovi bude dohazovat jakékoliv kompromitující materiály proti jeho soupeřům. Jelikož mezi republikány a demokraty neexistuje žádná dohoda o tom, jak takovému útoku vzdorovat, můžeme se začít těšit na dalšího svérazného amerického prezidenta - kocoura Mikeše.

F. Navrátil 9.6.2018 12:57

Výrobce alibi

Jefimka Fištejn zde působí jako výrobce alibi. O volbách vlastně rozhodují Rusové. Pokud se podaří zabránit jim ve falšování voleb, pak budou vítězové hodní demokraté. Pokud ovšem vyhrají republikáni ošklivého prezidenta Trumpa, pak je to nezvratný důkaz ruského hybridního útoku. To není komentář, to je diagnóza.

P. Zinga 9.6.2018 12:23

Rusové to okoukali

od Američanů. Vypadá to na to, že žák překonal učitele?

Anebo všechno bla-bla-bu-bu -bu-

P. Bolec 9.6.2018 10:51

Re: Třeba by nám Fištejn mohl něco napsat o "vraždě"

To byla ale vostuda !

P. Lenc 9.6.2018 10:00

Re: Třeba by nám Fištejn mohl něco napsat o "vraždě"

V tom úchylu má bohužel pravdu, ať se vám to líbí nebo ne.

K. Janyška 9.6.2018 8:48

Tomu věřím.

SSSR je hluboce v myslích Rusů zakořeněn... Dzp.

F. Houžňák 9.6.2018 6:52

Třeba by nám Fištejn mohl něco napsat o "vraždě"

toho ruského "novináře". Určitě toho ví mnoho zajímavého. A on nám mezitím káže, že nadějí a světlem Demokratů je nějaký úchyl. Very interesting.