20.4.2024 | Svátek má Marcela


Diskuse k článku

TERORISMUS: Bezpečný úkryt býval v Praze

Před padesáti lety palestinští teroristé zavraždili na olympiádě v Mnichově nevinné lidi. Tyto zločince vycvičila a vyzbrojila rovněž asádovská Sýrie, která jim poskytovala též azyl a diplomatické krytí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Brecík 15.9.2022 13:15

před 3 dny jsem napsal, že Uršula zdaní ČEZ a další a peníze si ukradne do Brusele. Místní lumeni se mne ptali, co hulím. No - přátelé: cituji: Uršula potřebuje na svoji válku peníze, a jak jsme zjistili, Češi jsou její zlatá kasička. Z každé 1 kilowatthodiny české elektřiny, jejíž cenu Fiala zastropoval na 6 korun, se do Bruselské kasičky odvádí skoro 2 koruny jako poplatek za používání české elektřiny Čechy! Kdysi stačilo Němcům poslat 150 volů ročně, a měli jsme od nich svatý pokoj. !!!! Pár těch volů by se našlo i tady - to je jisté ;-D

P. Brecík 15.9.2022 13:12

Dnešní - Novarepublika.online má dost zajímavé čtení. CO je pravda se ukáže za krátký čas.

I. Schlägel 16.9.2022 8:42

Velmi zajímavé čtení. Vy budete rozhodně zajímavý člověk.

P. Brecík 15.9.2022 13:01

Sládečku, v ČR cvičíme [UA] teroristy. Někde u Č. Krumlova. Ti budou umět dávat nálože pod auta "ruských kolaborantů". Co na tom, že do auta nastoupí i manželka s dětmi. Jednoho chytili a on to vysypal. !! Zelenskij ovšem vyzývá OSN, aby Rusko označilo za teroristy. To nevymyslíš ;-D

I. Schlägel 16.9.2022 8:43

Ukrajinu je potřeba denacifikovat. Nejlépe raketami. Co na tom, že sem tam v nějakém tom baráku zůstane po "přesném" zásahu nějaká ta manželka s dětmi. To nevymyslíš.;-D;-D;-D

J. Pokoutný 15.9.2022 9:52

A Američané zase mlátí černochy! Sládečku, vy jste poklad!

M. Vaněk 15.9.2022 9:57

Spíše bělochy...:-(

J. Sládeček 15.9.2022 7:47

Žáček je historik? 🤔 Co USA?

P. Kmoníček 15.9.2022 8:42

Sládečku, nikdo není dokonalý, ale buďte rád za USA !

M. Vaněk 15.9.2022 8:55

Za teroristický stát USA, který bez mandátu OSN napadl Afghánistán, který na základě vyhlaných důkazů přepadl Irák, kde povraždil skoro 150 tisíc civilistů, který pořádá nepokoje, arabská jara a majdany na celém světě? Jestli vám nevypadl ironický smajlík, tak jste blázen.

J. Ziegler 15.9.2022 9:36

;-D;-D;-D To chce prášek Vaňku. Byl to Sovětský svaz, který jako první napadl Afghánistán. Byli to rusáci, kteří roznášeli teror v rámci nátodněosvobozeneckého boje. Rusáci dostávají nakládačku na Ukrajině a to bolí. .

M. Vaněk 15.9.2022 9:52

Dohledejte si operaci CIA pod názvem "Cyclone", kde se dozvíte, jak to ve skutečnosti bylo. SSSR vstoupilo na afgánskou půdu na základě pozvání legálně zvolené vlády, ale to asi dostanete kopřivku a záchvat... Možná při svém hledání narazíte i na provokaci CIA v Tonkinském zálivu, která měla za následek vyvolání vietnamské války. O provokacích a výměnách vlád i přepadávání suverénních zemí teroristy z USA a NATO psát netřeby, každý průměrně inteligentní čtenář to vidí dnes a denně všude, dokonce o tom mluví i americké celebrity jako např. O. Stone či bývalí vojenský analytik CIA S.Ritter.

J. Ziegler 15.9.2022 10:13

Dejte šaškům Vaňkům rolničky. ;-DByli to rusáci, kteří v Afghánistánu zavraždili na milion civilistů. Nejdřív rusáci pomohli svrhnout zákonnou vládu Afghánistánu a pak dosadili svoje loutky. Byla to obyčejná agrese a okupace. Tak to bylo. A jinak podle Vaši logiky, Američané byli v jižním Vietnamu legitimně na pozvání tamní legitimní vlády.

M. Vaněk 15.9.2022 17:25

Vy jste mentálně upozaděný? Mícháte melouny se zrnkovou kávou... ;-D

I. Schlägel 16.9.2022 8:45

Vy už máte definitivně namícháno, chasníku. Snad se to nedědí...

P. Brecík 15.9.2022 13:09

Omyl !! CIA podporovala mudžahedínské vzbouřence, kteří se velmi intenzivně podíleli na obchodování s drogami, a zároveň bojovali proti vládě, podporované Sověty, a jejím plánům na reformy velmi zaostalé afghánské společnosti. Nejdůležitějším klientem agentury CIA byl Gulbuddín Hekmatjár, jeden z největších drogových magnátů. CIA dodávala nákladní auta a muly, převážející zbraně do Afghánistánu a také přepravující opium do laboratoří na afghánsko-pákistánské hranici. Produkce zajistila až polovinu heroinu, který se za rok spotřeboval ve Spojených státech, a tři čtvrtiny se dostaly do západní Evropy. Státní úředníci v USA v roce 1990 připustili, že nevyšetřovali ani nepodnikli žádné kroky proti drogovým operacím, a to na základě přání neurazit pákistánské a afghánské spojence. V roce 1993 jeden úředník DEA nazval Afghánistán novou Kolumbií drogového světa.

J. Jurax 15.9.2022 13:20

No, z evropských států se první pokusili ovládnout Afghánistán Britové; celkem třikrát, poprvé před cca 180 lety. Pokaždé bez úspěchu.

I dr. Watson byl veterán z Afghánistánu, při druhém pokusu tam utrpěl zranění, jež ve svých vzpomínkách občas zmiňuje.

R. Langer 15.9.2022 7:41

Jak vlastně dopadly ty švédské volby? Čekal bych větší ohlas? Kdopak vlastně vyhrál? ;-)

J. Sládeček 15.9.2022 7:47

Dopadly asi dobře, proto to ticho.

J. Jurax 15.9.2022 13:27

No, vyhrála pravice - rasistická, náckovská, xenofobní, prošvédská, protiimigrační a protimuslimská.

Takže v našich euromédiích fanfáry nečekejte. ;-)

M. Džmuráň 15.9.2022 7:03

V podpoře terorismu naše dnešní vláda úspěšně pokračuje.

M. Vaněk 15.9.2022 6:57

Hezký článek. A teď o dnešních teroritech z NATO a USA..., taky bude? Jen pro zajímavost: CIA cvičila (a není důvod se nedomnívat, že stále necvičí) teroristy z celého světa. Např. Al-Qaida je totiž kódové označení skupin, které vláda USA nemůže z nějakých důvodů oficiálně podporovat, takže se to děje tajně skrze CIA a nastrčené soukromé subjekty - tato skupina vznikla v 70 ́ letech a měla za cíl vyprovokovat SSSR k akci v Afghánistánu - operace CIA pod názvem "Cyclone". (o frašce s Usámou a jeho chytáním ani nemluvit, to jsem viděli na vlastní oči)

J. Ziegler 15.9.2022 9:37

Kdo cvičí teroristy, jsou rusáci. :-)

J. Ziegler 15.9.2022 9:50

Sovětský svaz, stát, který zavraždil desítky milionů vlastních občanů, stát, který svým obyvatelům akorát přinesl bídu a utrpení. Se Sovětskýms vazem přišla bída na zem. Stát, který podporou tzv. národněosvobozeneckého boje podporoval terorismus v celém světě. Holt Západ, pak musel na tyhle zločiny reagovat. Komunisté jsou zlem, které je třeba zničit za každou cenu.

M. Vaněk 15.9.2022 9:57

Především: "komunisté", kteří založili SSSR byli židé; ti nejfanatičtější tvořili tvrdé jádro a za cíl neměli blaho Ruska, ale svastní zájmy a zájmy cizích států. Jestlipak víte, že Uljanov byl německý agent, placený penězi švýcarských bank ve vlastnictví židů? Jistlipak tušíte, že 8 z 10 vrcholných představitelů ÚV KSSS byli židé, že hitlera sponzorovali americké a švýcarské banky ve vlastnictví židů a že plno nacistických pohlavárů bylo po válce dokonce voleno na vrcholných orgánů EK, CIA či NASA? Historie, kterou vás učili, je falsum.

J. Ziegler 15.9.2022 10:15

Jste Vaňku antisemitský odpad a případ pro psychiatra. Mnoho nacistů naopak po válce skončilo v SSSR. To je doloženo. A sám Uljanov nebyl Žid.

V. Čermák 15.9.2022 17:41

Pane Zieglere, Psychiatrem bych na vašem místě druhým nevyhrožoval. Vy jste hodně zapálený Svazák, takže pokud naplno vzplanete, psychiatr vás odkáže do Šaškecu, ke vás rádi uhasí skotskými střiky....;-D

M. Vaněk 15.9.2022 17:43

Pravda vás dráždí, že...? Nic si z toho nedělejte, jste jen zbabělec, který nemá odvahu podívat se, v jakém světě ve skutečnosti žije. Nacisté tvořili základ např. CIA, EK, atd., Vatikán se aktivně též podílel na evakuaci prominetních nacistů, stejně jako USA, Británie nebo Španělsko, dokonce jsem viděl fotku ze svatby belgické princezny z 50 ́ (nebo 60) let, kde všichni přítomní hajlovali... A jak to souvisí se židy? Židovská lež je dnes díky židům bendovi a paynemu uzákoněna, a pochybovat je trestný čin! Hitlera sponzorovali americké a švýcarské banky ve vlastnictví židů a americké firmy dodávaly materiál pro Německo i v průběhu II. sv. války - to je dnes už ověřená záležitost, a až se konečně otevře i poslední část archivů CIA (která se podává po špetkách), budou se dít zajímavé věci, až lidé zjistí, kdo mohl za utrpení jejich předků. Dohledejte si např. podpis masárika ve philadelsfské knihovně - za ním stojí sokol u americké a ...židovské vlajky, 40 let před založením státu Izrael. Víte např., proč byla šerofská hvězda na divokém západě židovská? Šlo o signál, že v dané oblasti to kontrolují židé. A je toho více, ale to byste nedal ani náhodou. Tak sněte svůj semitský sen o židech, kteří chtějí vaše dobro... (nenechte si ho vzít, jinou šanci už nedostanete...);-D

M. Tvrdý 15.9.2022 18:35

Vaňku, pokud jde o blba Zieglera máte absolutní pravdu. Na druhou stranu jste totální aneospradelnitelní antisemita. Vaše protižidovské výlevy jsou hnus!

M. Vaněk 15.9.2022 18:46

Ale to se zásadně mýlíte - já proti židům nic nemám. Jen je odmítám adorovat. Ale jen protože stvořili židovskou lež, a neustále nám ji cpou do hlav, neznamená to, že budu hýkat se stádem jen protože "...bůh si to žádá..." Bohužel pravdivou historii se nikdy podobrém nedozvíte, jste odkázáni žít v iluzorním světě plném virtuální reality. Víte co je zvláštní? Že např. naši ambasodoři v Izraeli byli židé - za koho tam asi kopali? Nebo jsou naši velvyslanci např. v Německu etničtí Němci, v Rusku etničtí Rusové atd...? Ani bych se nedivil, kdyby zloděj tošovský, který rozkradl náš zlatý poklad z 90% byl také žid...