24.6.2024 | Svátek má Jan


Diskuse k článku

SVĚT: Užiteční idioti v palestinských službách

Některé věci jsou jednoduché jako facka. Hamás je teroristická organizace. Tentýž Hamás je ovšem také součástí palestinské vlády. Ergo: Česká republika udržuje diplomatické styky s teroristickým režimem. Prosím pěkně, k čemu je to dobré? Víte to někdo?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Lenc 18.7.2014 8:06

Re: Dneska

Souhlas.

K. Frauknecht 18.7.2014 8:11

Re: Jo.

Přidávám se. Od autora druhý článek za sebou, se kterým se plně ztotožňuji. Vývoj jde dopředu - dřív to tak nebylo :-)).

J. Boleslav 18.7.2014 12:28

Re: Dneska

Připojuji se, perfektní článek.

J. Kostelanský 18.7.2014 7:52

Perfektne napísané

Veľmi sa mi páči čerešnička na torte - asi najvýstižnejšia charakteristika, akú kto kedy o tomto konflikte napísal: "Jedna (strana) používá své zbraně, aby chránila své obyvatele, druhá používá své obyvatele, aby chránila své zbraně."

P. Jášek 18.7.2014 7:11

Jsem rád,

že i pan Štěpánek uznal, že parta okolo Hájka, Protiprdu  a JEHO nejvyššího blagorodí, je levicová parta!

to to trvalo...

J. Vlasák 18.7.2014 6:06

Pane Štěpánku

místo 100x omleté agitky o domyšlené nepodpoře a rasismu vůči Izraeli se zamyslete nad tím, komu reálně prospívá po desetiletí udržované napětí v oblasti, komu reálně prospěl sborový pád po desetiletí stabilních diktatur, komu stojí za to, udržovat penězovody oběma stranám bez ohledu na náboženství.

R. Gramblička 18.7.2014 6:44

Re: Pane Štěpánku

pro někoho agitka, pro jiného realistické vidění světa. Ale klidně nám můžete sdělit, jak to vidíte vy a zodpovědět tak otázky, které jste nastolil. My se nad tím zamyslet můžeme, ale nemusíme dojít k závěrům, které považujete za správné.

J. Vlasák 18.7.2014 10:44

Re: Pane Štěpánku

Jste si jist že ta Vaše realita je skutečně reálná? Je mi ganz egal, co si myslíte. Bezůčelné zabíjení civilistů z letadel je svinstvo, ať je prováděno za jakkoli bohulibým účelem. Pokud má Izrael problém, ať nastartuje merkavy a vyřeší ho jednou provždy. Kecy o tom, že by ztratil podporu a byl by světem odsouzen či blokován jsou jenom kecy, peníze a podpora do Izraele proudily vždy bez ohledu na to, co za posledních 50 let udělal.

M. Ilsner 18.7.2014 11:37

Re: Pane Štěpánku

Kdo vám dělal lobotomii, Vlasák ?

J. Vlasák 18.7.2014 11:59

Re: Pane Štěpánku

Vyndaj si hlavu ze zadku, Ilsner, než začnou psát, stojí to pak za ho...

M. Ilsner 18.7.2014 12:09

Re: Pane Štěpánku

Voni píšou hovadiny a já mám vyndavat hlavu? Voni jsou ale mamlas.

J. Vlasák 18.7.2014 12:26

Re: Pane Štěpánku

Co konkrétně je hovadina? Bezůčelné zabíjení civilistů kvůli zboření pár svařenců z kolejnic? Pořád jí tam máte.

J. Vintr 18.7.2014 12:15

Re: Pane Štěpánku

Vyřešit to jednou provždy by znamenalo minimálně vaporizovat všechny, co se nazývají Palestinci (ale nejspíš by bylo potřeba udělat totéž s většinou Arabů, kteří žijí v okolí). Ne že by to nebylo v technických možnostech Izraele, ale ve státě civilizovaných lidí na to pochopitelně nikdo ani nepomyslí. Na té druhé straně by se to naopak ani na okamžik nerozmýšleli udělat, ale naštěstí to zase není v jejich technický možnostech ...

P. Rajman 18.7.2014 6:00

O idiocii píše ten pravý.

Soudruh liberál z vokovické Sorbony opet školí. Naštestí pouze v zahraničních otázkách, na které má vliv asi jako Hamas na provoz na českých komunikacích.

J. Mrázek 18.7.2014 6:02

Krásně jste se odkopal

Jak můžete vydržet tolik ostudy ???

P. Rajman 18.7.2014 6:16

Re: Krásně jste se odkopal

Když se soudruh přešupačí na liberála tak, jak to předvedl autor, nejedná se tolik o ostudu jako spíš o špatný vtip. Konec konců označovat hypotetické odpůrce slovy V. I. Lenina (nakazil tím pár dalších přešupačených soudruhů z ODS do té míry, že je dnes tahle pravice pro smích nebo pro blázny) jen dokazuje, že podobní týpci sice bez mrknutí oka vymení ideologii jakoukoliv za jakoukoliv, buranský slovník svých guru si ale potrpí. V tom je podobný např. soudruhu Zemanovi.

P. Rajman 18.7.2014 6:26

A propo

nechápu, proč bych mel ve svobodné zemi před přešupačelými bolševikyy neco skrývat. Vy snad ano?

M. Sedláček 18.7.2014 12:23

Re: O idiocii píše ten pravý.

A v čem se plete?

J. Vintr 18.7.2014 2:38

Velmi dobře a výstižně napsáno

Ten, kdo hledá vinu na tom, že na Středním východě není mír, na straně Izraele, je buď idiot, nebo zavilý antisemita (což je vlastně totéž).

P. Sulc 18.7.2014 1:43

Proc je to tak, pane Stepanku?

Ja myslim, ze to je jednoduche: je to ten antisemitismus, zarostly za generace do evropske kuze. Ctete ty prizpevky v diskusich, kolik antisemitskych a take proruskych blbu se tam najde. No, a Hamas, kdyz mu date zbrane, bude zabijet Zidy. A ti zmineni blbove budou rikat, ze si to ti Zide zavinili sami. EU tihne k socialismu, ba i k Rusku, kde antisemitismus kvete uz staleti. Na ukrajine take ovsem. V minulosti Bohdan Chmelnicky zacal ukrajinsky odboj proti Polsku vyvrazdenim asi 70 000 zidu. Ale ze se mezi Cechy, po jejich zkusenostech v 1968 najde tolik bolsevickeho, antisemitskeho povlu, to je preci jen zahada.

K. Frauknecht 18.7.2014 8:07

Re: V podstatě souhlas.

Jen s tím staletí trvajícím antisemitismem v Rusku to moc nehraje :-). Otevřená nenávist propukla až po bolševické revoluci (a to i přesto, že židovská komunita byla v Rusku velmi početná - např. Lenin i Stalin měli židovské kořeny :-)). Do té doby bylo soužití s židovskou komunitou podobné jako v celé Evropě (tedy i u nás :-)). Taková podivná směs odporu a obdivu k menšině, která byla celkově úspěšnější nežli okolí (bohatší, podnikavější, ale i větší zloději :-)), ale s divnými zvyky.

P. Sulc 18.7.2014 20:52

Re: V podstatě souhlas.

Aha. A odkud se tedy vzalo slovo "POGROM" ? Snad jste jej slysel. Ze by to bylo z latiny?

H. Lukešová 18.7.2014 0:33

"AŽ NÁS TADY V PRAZE BUDE VÍC, BUDEME VÁS PODŘEZÁVAT JAKO OV

Toto mě osobně řekli mladí muslimové pod sochou knížete Václava v roce 1990, rok po revoluci. Kázal jsem jim Ježíše. Když jsem jednou nesl nápis od Muzea, že Ježíši patří Evropa, řval na mne jeden muslim z auta a jeho tvář byla rudá vztekem. Ještě že blikla červená a on musel odjet z křižovatky. Nesl jsem tehdy nápis: 'EUROPE, BELLONGS TO CHRIST.'

Proč mlčí biskupové a vedoucí křesťanských církví? Proč nás, když chceme veřejně demonstrovat zrazují, abychom veřejně nevystupovali proti vší nepravosti, protože bychom tím reklamovali a propagovali projevy zlého? Náš Pán Ježíš nám řekl: 'Já posílám vás jako ovce mezi vlky...' Mě osobně skupina muslimských studentů řekla roku 1990, když jsem jim kázal Krista: "Až nás bude v Čechách více, budeme vás křesťany podřezávat jako ovce", a při tom dělali pohyby rukou, jak řezají člověka od ucha k uchu. Bylo to pod sochou sv. Václava na Václaváku. Jsem toho svědkem, a nikdy na to nezapomenu. Na videu č. 5 níže je záznam, jak se to dělá v realitě. Jsem přesvědčen, že to video zastavíte a strnete v úděsu. Je to autentické svědectví z dnešních dnů. Tam se řeže hrdlo mladičkému křesťanovi po modlitbě k Allahovi. A tam z krkovice pod uchem tryská krev v rytmu srdce. (upozorňuji, neukazujte to dětem!)

Tedy žádný DIALOG pane "theologu", Tomáši Halíku. Tam se nedělají společné multináboženské bohoslužby "monotheistických abrahámovských náboženství", jak to propagujete u Salvátora a na svých seminářích. Na mnoha místech světa se DNES vraždí naši spolubratři. Ve chvíli, kdy si právě pouštíte požehnané video, nebo se chladíte ve vlnách chorvatskho moře. Tam někde, hodně daleko od nás se křesťané vraždí, dialog nedialog. Ale dálka není alibismem pro naše svědomí, neodmodlíme svou zodpovědnost a nepřechválíme předsmrtné výkřiky dnešních mučedníků! Později jeden muslim, který přijal Ježíše jako svého Mesiáše a stal se křesťanem dosvědčil, že v arabském Koránu jsou místa, která se nesmí překládat do jiných jazyků Jedno místo je příkaz Mohameda

H. Lukešová 18.7.2014 0:35

Re: "AŽ NÁS TADY V PRAZE BUDE VÍC, BUDEME VÁS PODŘEZÁVAT JAKO OV

Jedno místo je příkaz Mohameda, aby "křesťané byli podřezáváni jako ovce". Takových míst je v arabském textu koránu více. Nám stačí 4. verš z 9. sury, kde je v překladu příkaz k zabíjení modloslužebníků, tedy křesťanů. Upozorňuji, video č.5 není pro slabé povahy, nepouštějte před dětmi !!

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3207-krestane-jsou-upalovani-zaziva-stinani-ukrizovani-muceni-k-smrti-a-vezneni-v-kovovych-prepravnich-kontejnerech

Autor Václav Lamr

Případně stížnosti se obraťte na něho, jestli lže nebo přehání...

S. Landa 18.7.2014 6:45

Re: "AŽ NÁS TADY V PRAZE BUDE VÍC, BUDEME VÁS PODŘEZÁVAT JAKO OV

Něco o Aštaru Šeranovi nemáš? Proč sem dáváš tak okaté výmysly? Nebo ti je dobrý jakýkoliv text, který špiní muslimy, byť ho psal obecní dement?

P. Lenc 18.7.2014 8:09

Re: "AŽ NÁS TADY V PRAZE BUDE VÍC, BUDEME VÁS PODŘEZÁVAT JAKO OV

O muslimské demenci se ve vašem případě jistě nedá mluvit, že, Landa?

S. Landa 18.7.2014 9:05

"Muslimská demence"

U nevěřícího se těžko může vyskytovat. A zkuste prosím užívat vokativ, nejsme přece ve vesnické hospodě.

Z. Švrček 18.7.2014 9:51

Re: "Muslimská demence"

takže tykáte, i když se v hospodě býti necítíte.

S. Landa 18.7.2014 9:55

Re: "Muslimská demence"

Nevím o tom, že bych panu Lencovi tykal...

M. Ilsner 18.7.2014 11:41

Re: "Muslimská demence"

Lando, Lando ... vy jste pako.