Úterý 21. 5. 2024Monika polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 68
  • Poslední: 23.4. 2014 12:22
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Junek 22.4.2014 9:33

výberně

Skvělý článek. Pracuji dlouho v mezinárodním obchodě a docházím k podobným závěrům. Vedu pravidelně diskuze s kolegy v USA, Německu, Dánsku, Rusku apod. Nejsem nakloněn Rusku, ale v případě Ukrajiny vidím Rusko dělat to, co musí, už jenom z podstaty své bezpečnosti.. Putine chraň to Rusko, stojím za tebou! Naštěstí nejsem mediální hošánek a pokud potřebuji vědět, co bude následovat, sleduji relevantní historii, která se opakuje v kruhu, stejně jako naše planeta země obýhá kolem slunce... nic nového.

USA ať jde úplně do háje a zůstane za velkou louží a řeší si NSA a pochybnosti okolo 9/11. Ty prasata jsou schopní úplně všeho a nestačí jim ekonomicky vysávat zbytek světa skrze monetárni systém, bodlo by i vydělat na válkách. Kolik ta Amrika musela trhnout na druhé světové válce? Co Hoovře?

.. a EU? Šaškárna asi jako u nás na úřadě, kde je Miloš - Evropa opravdu ne! Nejednotná, otravná, zkostnatělá, materiálni, znásilnéná úpadkem. Líbí se mi přísloví - Ruský car ještě udí rybu, když má Evropa problémy!

A stejně nechápu co furt blbnete s Islámem? Křesťanství jsme zavrhli v zájmu sekularizace a teď se divíme a obáváme Islámu. B*ha jsme vyměnili za peníze. Tuhle debatu vedu se všemi kamarády a výsledek je stále stejný, všichni jsou materialisti jako prase! Co na to má říci můj kolega Ibrahim, německý muslim a milující otec čtyř dětí? Co si má myslet o Němcích a zvrhlé a dekadentní Evropě? Je zmaten a jeho srdce prožívá muka, když porovná svoje duchovní učení s hodnotovým žebříčkem evropanů..

G*d bless All the ones who walk with their G*ds, moral and ethics. This what is blessed!! Ps: je mi líto Syřanů a Ukrajinců :-(