Čtvrtek 16. 5. 2024Přemysl polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 102
  • Poslední: 30.3. 2023 17:16
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
F. Svoboda 29.3.2023 9:04

;-(;-(;-(

R. Langer 29.3.2023 5:17

A toho muslima se někdo přímo zeptal, jaký zaujímá postoj ke stejnopohlavním manželstvím, potratům, a jaký má pohled na problematiku transgenderu a asistované sebevraždy? Nebo to si nikdo nedovolil? ;-)

J. Pilny 29.3.2023 5:32

Jeho názory se dozvědí až po volbě. Stejně jako u nás nikdo nezná skutečné názory nového prezidenta. Hlavně že hlasovali proti někomu, kdo zastává konzervativní názory a to je dneska pro progresivisty nepřijatelné.

F. De Winter 29.3.2023 6:11

R^;-D

R. Langer 29.3.2023 7:12

Ale právě naopak, názory toho muslima, stejně tak jako názory našeho pana prezidenta byly a jsou jasné všem dávno před volbami, ale všechny tyto názory se vtipně podsouvají opozici, zatímco dotyčná osoba MLČÍ, i proto, protože se ho na to nikdo ani NEZEPTÁ, natož aby to zveřejnil. Potom ovšem ta osoba samozřejmě začne dělat přesně to, co té opozici vyčítala. Ale kdo chce kam... :-(

B. Liborek 29.3.2023 4:42

Většině občanů ČR je fuk, kdo má jakého premiéra, prezidenta, pokud nás to neovlivňuje. A tak jsem četl jen dvě první věty, neboť hodnotit zde pár názorů vyznívá pro mne jako absence nápadů na článek pane Stejskale..A vracet se k rozdělení Československa je něco podobného...;-D

T. Kohout 29.3.2023 1:56

Kdybychom se nerozdělili, tak se tu dodnes trapně hádáme, možná až střílíme. Se Slováky už nešlo žít, takže takto je to nejlepší.

T. Kohout 29.3.2023 2:01

Když si vzpomenu na jejích nacionalistické blábolení, ještě teď se otřesu děsem. Rozdělit, jediné řešení. Platí i pro jiné oblasti světa, i ty na "Východě".

B. Liborek 29.3.2023 4:38

R^

F. Žůrek 29.3.2023 1:04

Ano, pane Grundmanne. Pravda bolí, nikdo o ni již nestojí. To je problém současné doby... Liberalizace a za každou cenu... Ale co se stane... Pravdivost... ustane...

Ale potom... mizí logos... A z vědy se stávají... pavědy... A můžeme si to... třeba... odhlasovat...

J. Vorlický 29.3.2023 7:54

Ano, je to tak.

Nicméně, myslím si, že to bylo vždy podobné, s tím rozdílem, že jsme znali jen to, kam jsme za den došli pěšky. Jsem Pražák, Žižkovák. Jako malý jsem jezdil na vesnici k babičce do jižních Čech. Pro místní cesta do Písku byla něco jako na konec světa. Dnes aligátor na Floridě sežere někomu kočku a druhý den ochránci domácích zvířat v Praze demonstrují, atd., atd.

M. Šurgot 29.3.2023 0:38

“Mily autore”, uplne jste mne prekvapil Vasim nazorem o Ceskoslovensku a o jeho rozdeleni na samostatny stat Cesko a samostatny stat Slovensko.

Vy si opravdu myslite, ze by melo Ceskoslovensko vetsi politickou vahu, nez dva mnou zminene staty?

Kdy se Vam ztratilo demokraticke smysleni a kdy bylo nahrazeno tak zprofanovanym vyrazem geopoliticky vliv, nebo spise geopoliticka “potreba”.....

To je prece slovnik jak z doby studene valky, jako vystrizeny z uvodniku tehdejsiho Rudeho Prava.

Kdyz se vratim k nerozdelenemu Ceskoslovensku, opravdu si myslite, ze by mel stat dvou rozhadanych narodu, u kterych v jednu chvili hrozil “jugoslavsky” scenar ( Jan Slota a jeho nazor o puskach proti Cechum ) na politicke evropske scene nejakou geopolitickou vahu?!

Evropska Unie prece preferuje u kandidatu clenstvi v EU politickou stabilitu....

M. Grundmann 29.3.2023 0:24

Dnešní muslimové jsou svým myšlením a postoji bližší starší části české populace než současní západní křesťané. Češi si neuvědomují, jak moc se dnešní Západ změnil ve srovnání s tím, jak jsme ho znali v minulosti.

Před 30 lety bylo vše jednoduché. Většina lidí v Evropě i USA se shodla v zásadních věcech a odlišovala se od zbytku světové populace. Dnes je tomu jinak. Je velmi těžké říci, kdo je komu myšlenkově blízký. Mladí lidé z latinské Ameriky mi dnes například připadají myšlenkově bližší než mladí Evropané. Vše je dnes tak nějak promíchané.