23.10.2020 | Svátek má Teodor, Theodor


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
sam 2.5.2007 2:19

uvážíme-li

že USA pořád vedou dobyvačné války pod smyšlenými záminkami, že vraždí v nich bez skrupulí civilisty jako ve Falúdže, že vypověděly smlouvu o jaderném odzbrojení, že chtějí víc základen a vojáků v cizích zemích, že se k nám chovají jako k vazalovi už teďže dávají na zbrojení největší část na světě, že je tam krize identity díky politické korektnosti ...proč si autor vlastně myslí, že je hrozou Rusko, a ne USA ??

Ben 2.5.2007 7:22

Re: uvážíme-li

     Jestliže se k nám USA chovají již dnes jako k vazalovi, těším se na to, až jimi budeme

skutečně. Nepamatuji se na to, že by nás SSSR požádala na jaře 1968 o to, abychom uvážili invazi svých pěti spojenců ještě v témže roce, či si přáli nějaký kratší odklad na zorganizování případného referenda k témuž.Howgh.

komantsch 2.5.2007 7:52

Re: Re: uvážíme-li

Ani si nepamatuji na referendum o umisteni sovetskych radaru a jine bojove techniky v CSSR.;-D

Jura 2.5.2007 9:53

Re: Re: Re: uvážíme-li

To je vcelku logické - tehdy jsme nebyli svobodnou zemí (pár lidí stejně hlasovalo nohama, přestože to stěžoval plot).  Doufal jsem, že nyní už svobodní jsme - vláda a podobní lidé jako Vy nám ukazují, že asi ne.  Že jsme pořád vazalové, akorát jsme vyměnili SSSR za USA.

zk 2.5.2007 11:27

Re: Re: Re: Re: uvážíme-li

Takže všechny státy, které s USA spolupracují jsou nesvobodné a jsou jejich vazaly, např. Velká Británie, Německo, Dánsko? Např. v Německu nebo Dánsku jsou americké základny. Myslíte, že Dánové se cítí být vazaly?

Jura 2.5.2007 11:46

Re: Re: Re: Re: Re: uvážíme-li

Skutečně svobodné země se mají možnost vyjádřit a ta volba se respektuje. Když budu přehlasován, tak se mi to sice nebude líbit, ale bude to volba mé země.

komantsch 2.5.2007 13:11

Re: Re: Re: Re: Re: Re: uvážíme-li

Az se to tam u vas zase obrati, tak kazdeho cecha co se u nas objevi jako tenkrat za totality a bude fnukat jak se v tom komunistickem pekle maji spatne, schodim ze schodu a nakopam poradne do (Y).

Uz zacinam chapat jak mohlo dojit k viteznemu unoru!Rv

Zdeněk S. 5.5.2007 4:47

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: uvážíme-li

Chlapče, jsou tady názory že v současnosti má USA blíže k totalitě jak tu v ČR. poděkuj za to politice a vizi tzv. "neokonů". Nezním žádný průmyslový stát západního typu prolezlejší vnitřní špionáži jak je současné USA. I Čína a Rusko jsou jen v tomto oboru ubozí žáčci. Mám to potvrzeno od několika mladých US občanů;-P. A to i od republikánů. Jednoho z nich otec je údajně i činný v oboru.

komantsch 2.5.2007 11:31

Re: Re: Re: Re: uvážíme-li

Nechci byt vazal, nybrz svobodny. Proto je pro malou CR nutne se spojit ss silnejsim partnerem aby jsme opet nebyli ruskou gubernii. "Nesvobodne" NSR se prece tak spatne nevedlo, ze?

Zdeněk S. 5.5.2007 4:54

Re: Re: Re: uvážíme-li

Referenda se v totalitách nedělají, tam se vše naordinuje mocensky a ideologicky zhora.

Proto tu nyní část občanstva již nechce si nechat od politiků a elit kecat do tohoto vážného rozhodnutí.

Naopak zase politici a elity tu nechtějí dovolit prosazení zákona o všeobecném referendu, aby jim do toho prostí občané nemohli kecat.

sam 2.5.2007 9:55

Re: Re: uvážíme-li

pokud chcete lézt někomu mermomocí do pr.... a těšíte se na to, je to vaše věc. Vy sám jste pro vojenské plánovače nula.:-)

SSSR odešel, jestli jste si nevšiml. Co jste dělal vy sám? Horoval jste v 68 za referendum, protestoval jste proti vstupu cizích vojsk? Ne lezl jste někam, jako teď.

Logika, že když tu byl jeden, musí tu být další, je obdivuhodná. A hloupá. Nejde o dětské bábovičky.

zk 2.5.2007 11:29

Re: Re: Re: uvážíme-li

Jak můžete vědět, co kdo dělal v 68, jestli protestoval nebo lezl někam? Určitě si pamatujete, co jste dělal Vy, tak nám to můžete sdělit a ne napadat někoho, koho vůbec neznáte.

sam 2.5.2007 12:29

Re: Re: Re: Re: uvážíme-li

pamatuju si, co jsem dělal. Teda nepamatuju, protože jsem nebyl. A co jste dělal vy? ;-)

Petr 2.5.2007 13:04

Re: Re: Re: Re: Re: uvážíme-li

Je to škoda, že tu dobu vůbec neznáte, jinak byste věděl, že se tehdy Jan Palach upálil.  Mnoho statečných lidí šlo tehdy na jeho pohřeb, ač se čekalo, že budou opět Rusáci střílet. Vy nikdy nepochopíte,  proč to udělal.  Je mi vás líto.

sam 2.5.2007 13:14

Re: Re: Re: Re: Re: Re: uvážíme-li

byli u nás Sověti, ne Rusové, ti politicky neexistovali.

Prostí Rusové trpěli pod komunismem daleko více, než my. Dnešní Rusko s tím nemá co společného. Kolik lidí zabili za války Němci? Dáváte to těm současným za vinu?

Nepochopil jste, za co Palach bojoval. Bojoval proti okupaci komunistického SSSR, ne proti Rusku a Rusům. Žijete ještě ve studené válce. Komunisté vás nenaučili přemýšlet. Jako se kompenzují někteří Židáky, vy Rusáky. Samozřejně u těch, i u vás je to jen náhradní cíl. Je mi vás líto.

komantsch 2.5.2007 13:55

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: uvážíme-li

Ano Rusove a jini slovane jsou nasi bratri, nebude dobre dokud kozaci nebudou sve kone napajet v Vltave a jine hovadiny. Civilisace jde jinudy.  Debilni panslavisticky romantismus 19. stoleti vedl k h*v*dum jako jsi ty (produkt bolsevicke normalisace).RvRvRvRv(Y)(Y)(Y)(Y)

vita 2.5.2007 16:17

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: uvážíme-li

Hele, indiáne, umíš něco jiného než blbě nadávat?

Jestli ne, tak do tý (Y) klidně zalez. Máme tady podobných dementů víc než dost, dalších netřeba.

komantsch 2.5.2007 16:19

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: uvážíme-li

Povazujes tvuj prispevek za hodnotnou diskusi?

vita 2.5.2007 17:23

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: uvážíme-li

Jako reakce na tvůj příspěvek - ano.

Zdeněk S. 5.5.2007 5:03

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: uvážíme-li

Toto je inteligence a myšlení z přelomu 19 a 20 století. Je vidět kde jsi zaspal. ;-D 

O slovanské vzájemnosti... tu v ČR mluví max. několik starých senilních bolšánů na smrtelné posteli. 

 

Zdeněk S. 5.5.2007 4:58

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: uvážíme-li

Chlapče, velmi dobře napsané to porovnání;-)… S tímto se skoro ztotožňuji!

komantsch 2.5.2007 13:14

Re: Re: Re: Re: Re: uvážíme-li

Bylo by hezke, kdyby jste to zopakoval. Jak jste stary? Ty pitomosti vas ucila jeste soudruzka ucitelka nebo jste se k tomu dopracoval vlastnim usilim?

komantsch 2.5.2007 11:35

Re: Re: Re: uvážíme-li

1968 mi bylo 6 a kratce nato jsme z Husakova emigrovali. Ve vasi terminologii samozrejme zradili CSSR. Do (Y)  jste lezl asi vy. Za to vas neodsuzuji, delal bych asi totez.

Jste ale hl*upak ze jste se nepoucil a verite ceske bolsevicke propagande (CT a jine) jaka jsou USA diktatura.

sam 2.5.2007 12:28

Re: Re: Re: Re: uvážíme-li

tady nejde o diktaturu. Nemá smysl lézt do zadku jiné velmoci, když jsme se jedné zbavili. Vy tu nežijete. Tak neznáte ČT ani jiné reálie. O US propagandě se nezmiňujete. Čím si vysvětlujete, že 70% obyvatelstva USa do zadku lézt nechce? Že jsou to samí hlupáci a vy jste jediný chytrý? Jste nám tu scházel ! ;-D

komantsch 2.5.2007 13:02

Re: Re: Re: Re: Re: uvážíme-li

Na CT se divam a idiotskou vetu "vy tu nezijete" si muzete strcit do (Y). Staci kdyz vyskrtnuty komunisticky trubadur Pacner diskutuje na CT o protikomunistickem odboji. Je to jako kdyby Goebbelse pozvali jako experta na diskusi na tema konecne reseni zidovske otazky.

Tolik k objektivite ceskych masmedii (obvykla formule Bush a USA = valecni zlocinci). Vubec se to nelisi od bolsevickeho dikobrazu. Tam byly takove hovadiny vetsinou na druhe a treti strance. Nemusite mne poucovat co je demokracie a pluralisticka spolecnost. O tom totiz v tom vasem kocourkove nemate nejmensi poneti. Proto u vas vladne sebranka debilu a lumpu (mimo Schwarzenberga a nekolika dalsich vyjimek).

Ano slusni lide vam tam chybeji!

sam 2.5.2007 13:15

Re: Re: Re: Re: Re: Re: uvážíme-li

vám ještě víc :-)

Zdenek 3.5.2007 12:52

Re: Re: Re: uvážíme-li

Ano, já jsem proti vstupu vojsk varšavské smlouvy protestoval.Dostalo se mi náležité odměny.Byl jsem zbit, jako mnoho účastníků protestních shromáždění  Veřejnou bezpečností na příkaz pana Dubčeka.

zk 2.5.2007 11:23

Re: uvážíme-li

Bez skrupulí se vraždí civilisté ve Falúdže i jinde hlavně mezi sebou, ale to se Vám nehodí, že. A řeči o vazalovi, no to od Vás sedí. Jestli jsme byli někdy vazaly, tak to bylo hlavně v období 1948 - 89 a nebyly to USA, ale CCCP. Takže hrozbou je především jeho nástupce Rusko!!

sam 2.5.2007 12:32

Re: Re: uvážíme-li

Nehodí se vám, že ve Falúdže zahynuly desetitisíce civilistů. A oni mohou za katastrofální bezpečnostní situaci , kterou zavedl okupant?

Když srovnáme militarismus těchto zemí během posledních 20ti let, je jasné, kdo je hrozbou. !!