Čtvrtek 23. 5. 2024Vladimír polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 51
  • Poslední: 13.9. 2014 5:35
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Novotný 11.9.2014 22:33

Jistě

Václav Klaus jest největším myslitelem, jakého kdy lidstvo poznalo. Jediné, o čem lze v jeho případě polemizovat je otázka: je VK největším myslitelem všech dob? Nakolik je pravděpodobné, že se někdy v budoucnu narodí člověk, který by se mu vyrovnal, nebo jej, (absurdní představa!!) dokonce předčil?

K. Janyška 11.9.2014 21:42

Pane Slaný, na otázku proč národní státy

a proč ne globální vládnutí nepřinášíte odpověď stejně jako VK, a tak i Hvížďala. Řeknu vám co jsou národní státy. Jsou neosobním produktem civilizace obchodem a nikdo s tím nehne. Proto v této polemice je jen jedna správná odpověď.. Dzp.

K. Janyška 11.9.2014 20:58

Václav Klaus je světovou extratřídou, Hvížďala jen rudou

nulou a nýmandem... Dzp.

V. Ondys 11.9.2014 14:17

:)))))))) U nás mne už dávno nepřekvapují

společensky nejpříkladnější, vždy šikují lid ke společensky nejpříkladnější cestě do bahna na dně rybníka, aby si ho, nedejbože, nenasytní kapři nemuseli sami vypustit! :)))))) A exsoudruh Hvížďala se v Moskvě snaživě učil levicově :))))))))))) kroutit krkem demokracii!

Z. Baldova 11.9.2014 11:05

Jo smutno je smutno

J. Mrázek 11.9.2014 11:12

Jen 3x jste se "obnažila"?

Trochu málo na 1,2,3 ....nebo jaké že to IQ máte ?

Z. Baldova 11.9.2014 17:47

sesrate alias mrazku

Nejste Vy nahodou do rodiny s tim proslavenym radcem  Klause s Hajkem?   Vsechno tomu nasvedcuje cvok od malty sesrat a hajek a vy asi  jste jedno telo v jedne kuzi a kazdy s jinym nickem   Hold netove a v realu absolutni nule jako jejich guru Klaus

J. Mrázek 13.9.2014 5:35

Re: sesrate alias mrazku

4x ...

E. Sevrát 11.9.2014 11:19

Re: Jo smutno je smutno

Došel perník a ani na krabicové již nezbylo.Smutný den pro pí.Sohorovou-Baldovou.

Z. Baldova 11.9.2014 17:37

Re: Jo smutno je smutno

Dva netovi komici  v jedne kuzi zmrzla hlavicka bez mozecku mrazek a jeho druhe ja pripotouchlej sesrat  Dohromady jedna lidska nula

Z. Baldova 11.9.2014 17:43

J. Kohoutek trubicka :):)

Kohout zase kokrhal nazval me kravou  zase Vas konoutku zadna slipka nepripustila  a safar Vam nedal zrna ze mluvite z hladu ?

J. Plzák 11.9.2014 10:14

chyby „evropské administrativy“

Nejde o evropsko administrativní chyby.

Jde o prosazení snahy Německa vést Evropu.

Část Němců si dokonce myslí, že to je Evropě k dobru.

Není! Lidé, jak se kdysi říkalo, jsou různé. Každý touží po něčem jiném a to Němci nechápou.

Bývalý prezident, pan Klaus, má pravdu, když zdůrazňuje důležitost samostatných států. Jen soutěž mezi nimi posunuje lidstvo vpřed. Bez soutěže není pokrok.

Z. Švrček 11.9.2014 10:35

Re: chyby „evropské administrativy“

Bohužel, bývalý president Klaus má skoro vždy pravdu. A proč bohužel? Protože si to málokdo připouští a ani nechce a zamává-li se mnohým před ksichtem Klausem, zrudnou tváře, vyvalí se oči a začne se diskutovat "ad personam", ne-li rovnou řvát. Takže raději bohudík, ať je to šťavnatější.

S. Donát 11.9.2014 10:54

Re: chyby „evropské administrativy“

Souhlas. Jsem zvědavý, jak dlouho bude trvat, než sem nějaký takový křikloun vleze a začne nadávat nalevo, napravo.

Z. Baldova 11.9.2014 11:02

Re: chyby „evropské administrativy“

No jeden krikloun uz sem vlezl a to jste Vy  proputinovskej a klausovkej burane

S. Donát 11.9.2014 11:20

Re: chyby „evropské administrativy“

My o vlku a Baldová za dveřmi :). Dokud jste sem nevlezla, nikdo tu nenadával.

J. Plzák 11.9.2014 12:03

Re: chyby „evropské administrativy“

Pane Donáte, to ona tak nemyslí, ona jenom provokuje.

Viď, Baldová, že je to pravda, ty stará provokatérko. My tě máme rádi.

S. Donát 11.9.2014 12:18

Re: chyby „evropské administrativy“

Mě je to celkem fuk. Baldová mě urazit nemůže, na to nemá dostatečně funkční mozek. A aspoň je tu nějaká sranda. Je to taková komická figurka, něco jako býval obecní blázen :). Hloupá, směšná, neškodná :).

Z. Baldova 11.9.2014 17:35

Re: chyby „evropské administrativy“

Tak komik jste tady zasadne Vy  a ten natvrdlej mrazek alias sesrat

K. Frauknecht 11.9.2014 10:54

Re: chyby „evropské administrativy“

V podstatě souhlas. Jen si myslím, že Německo je těsně před rozhodnutím jak dál. Ono "vést Evropu" znamená i Evropu financovat. Přestože je euro veskrze "proněmecké" :-), není ekonomika natolik výkonná, aby to delší období táhla. Navíc, je-li T-tip (transatlantská smlouva) koncipována tak, jak se proslýchá (teď dělám drby - nic moc se neví), bude to znamenat další upozadění evropské ekonomiky (tedy německé ekonomiky :-))!).

Š. Hašek 11.9.2014 20:48

Re: chyby „evropské administrativy“

I Německo tápe.

Vypadá to tak, jak říkáte, někteří politici by chtěli, aby Němec makal a platil. A i přijmou, že jim bude rozkazovat - ovšem za plat a místo místodržícího (říkají si "evropčtí politikové").

Známe je. Křičí přece dosti hlasitě!

Š. Hašek 11.9.2014 20:49

Re: chyby „evropské administrativy“

-evropští-

Pardon.

Š. Hašek 11.9.2014 9:47

Souhlas.

V současnosti to vypadá, že jsme v náruči "dvou (třech) cestovních kanceláří", které nás dovezou na konečné místo bezvadné dovolené. Všechny. Skoro. A ty kanceláře se předhání, která to dokáže lépe. Za dluhy, nebo rovnou zadarmo.

Připadá mi to jak pro blbečky, kteří ještě nedospěli. A ještě k tomu vinu (vždycky musí být někdo druhý vinen), že tomu tak je, házejí na jednoho politika. Jak snadné a primitivní. A furt je to baví a opájejí se tím, oni nic oni muzikanti.

Když už jsme u těch "cestovek". Dokáži se orientovat (nejsem asi sám) mezi cestovkami s názvem "moře", "hory vysoké", "historie", "domácí rybníky". Ale u cestovky "dovolená pro Vás, levná" bych váhal, co tím vlastně chtěl básník nabídnout. Fakt nemám ani ánung.

Mnozí tam k nim ale letí, ani neví proč. Asi vůli té nabídce "levná". Zjednodušeno.

Ś. Svobodová 11.9.2014 10:11

Re: Souhlas.

Krásné a trefné přirovnání :-))

Jen mi připadá, že mě někdo s pistolí u hlavy nutí do toho letadla nasednout taky.

K. Frauknecht 11.9.2014 10:55

Re: :-) dobrý.

1*

S. Donát 11.9.2014 11:23

Re: Souhlas.

Také se mi to přirovnání líbí. Doufám, že tomu letadlu brzo dojde palivo. Bude to sice mnohé velmi bolet, ale čím dřív se to stane, tím lépe pro všechny.

J. Urban 11.9.2014 7:29

Dnes ráno jsem Klause poslouchal

v rádiu. Je zoufalý z toho, že se u nás v podstatě zhroutil systém standardních politických stran a že se k moci dostala různá hnutí. Nu, pročpak asi? A pročpak se to nehroutí třeba v Německu nebo v Rakousku? No protože to ta naše velká duhová mafie jen doyebala. Naše čecháčkovská politika založená na stranách se ostatně zhroutila už jednou - na podzim roku 1938. Jak říkal Werich: to bylo pořád bratře, soudruhu, malá domu - a najednou bác, byl tu Hitler.

M. Moravcová 11.9.2014 9:32

Re: Dnes ráno jsem Klause poslouchal

nemáte pravdu, pane Urbane. Pro různé představitele hnutí je velmi pohodlné a alibistické nebýt straníkem a nenést odpovědnost. Vždyť to Babiš křičí už rok, že přece není politikem, straníkem. Asi si myslí, že je nějaký lepší, když ANO není strana. Podle mne je to jen rozplizlé seskupení, ze kterého se dá podle potřeby přecházet do dalšího uskupení a hnutí ( hnutí - to jako že se bude hejbat tam, kam zrovna vítr vane? Něco jako améba?), podle toho, kde jsou zrovna větší sympatie. Nač převlíkat kabáty, když je možné volně přecházet.

K. Frauknecht 11.9.2014 9:36

Re: Hloupě plácáte.

Hnutí ANO je jako bývalé OF! P&L, nevyhraněné uskupení prospěchářských elitářů!!!

"A pročpak se to nehroutí třeba v Německu nebo v Rakousku?" No protože tam lidi mají zodpovědnost a přemýšlí! To si myslíte, že tam není lobbing, úsluhy, korupce???

A že to "ta naše velká duhová mafie jen doyebala"? A vy ste tu nebyl? Byl jste dlouhodobě mimo republiku? Né?. Tak proč ste je volil!!!

J. Urban 11.9.2014 15:52

Re: Hloupě plácáte.

Ubezpečuji vás, že nevolil :-)))