27.5.2024 | Svátek má Valdemar


Diskuse k článku

PÁSMO GAZY: Co nového - a co na to židé v Praze

V Gaze jsem byl v létě 1992 na výletě s dětmi, procházeli jsme židovskými usedlostmi na území zvaném Gush Katif. Hranice mezi židovským a arabským osídlením bila do očí: několik desítek metrů dělilo zelené zahrady od kontinuální haldy smetí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Nový 29.7.2018 19:05

Novákovic kecy

"Násilí jak známo, plodí násilí".

Ne, já to znám jinak. Žena, která se neozve, když dostane facku si zadělává na to, aby příště dostala větší. Dítě, které sklopí uši před šikanou bude téměř jistě podrobeno šikaně další.A z jiného soudku: Co Mnichovská smlouva s Hitlerem. Prý aby nebylo násilí (válka).

Takže te to přesně naopak. Násilí je potřeba se postavit a to hned a tvrdě. Pokud to neuděláte, nepřinese vám to nic dobrého.

D. Novak 29.7.2018 20:46

Re: Novákovic kecy

To chapete ten citat spatne. A pomaha tedy sionisticke nasili na okupovanych uzemich miru? Treba mene utisku povede k miru.

M. Prokop 29.7.2018 23:26

Re: Novákovic kecy

Třeba jo. Ale spíš ne. Oni totiž kozomrdi rozumí JEN násilí.

D. Novak 30.7.2018 0:25

Re: Novákovic kecy

Nasili plodi jen nasili. Dokud nebude rozrtnut uzel naili, odvet a odplat tak mir nebude. Ale o mir nikdy te likudovsko irgunske bande neslo. Proto take zavrazdili Perese. Izraelska pravice a osadnicke hnuti si mir nepreji, nemohli by osidlovat palestinska uzemi.

P. Vaňura 30.7.2018 17:08

Kdo se zlu nepostaví, nese za ně odpovědnost!

EU je vinna nejen za vraždy, spáchané muslimskými migranty v Evropě, ale i za zločiny, páchané "Palestinci" (čti Araby) proti obyvatelům Izraele!

M. Prokop 29.7.2018 23:25

Re: Novákovic kecy

Ano. A nikdy to nebylo jinak.