Pondělí 3. 6. 2024Tamara polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 610
  • Poslední: 12.1. 2009 10:19
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
CL 11.1.2009 18:44

Re: Netreba nic dodavat.

Cili nesvoboda medii v arab.zemich dava Isr. pravo krast, zabijet a pod. Hm logika tupa, jako motyka.;-D;-D

Harpyje 11.1.2009 18:49

Re: Netreba nic dodavat.

To je Vaše logika, ne moje, já jsem nic takového neřekla. A pokud jste toho názoru, že Vaše logika je tupá jak motyka, tak Vám to brát nebudu.

CL 11.1.2009 18:54

Re: Netreba nic dodavat.

Jsi volaka zmatena, vis vubec What's happening?;-D;-D

Sarka 11.1.2009 19:46

Harpyje, mrknete se nejprve

odkud dotycny pise ;-D ;-D ;-D ;-D

Pak si rozmyslete zda chcete plytvat dechem ;-)

Harpyje 11.1.2009 19:56

Re: Harpyje, mrknete se nejprve

Já vím. Tam musí být nějaké hnízdo zvědavců, blběnek a podobné havěti. Lituji, že zde nejsou blicí smajlíci.

Jakub S. 11.1.2009 23:30

Re: Harpyje, mrknete se nejprve

Odkud, prosím?!

Elvíra 11.1.2009 19:11

Re: Netreba nic dodavat.

Ty rezoluce jako první neuznali Arabové.Arabové už prohráli hodně válek..a nic se nestalo.Izraelci si nemohou dovolit prohrát žádnou....

Pametnik starejch dob 11.1.2009 18:33

Ten pán by si měl ujasnit, že ve válce nemůže zabíjet

jen jedna strana. A také, co se stane, vyhraje li Hamas.

CL 11.1.2009 18:36

Re: Ten pán by si měl ujasnit, že ve válce nemůže zabíjet

Kolik ta jedna strana o ktere mluvis zabila?;-P;-P

Elvíra 11.1.2009 19:28

Re: Ten pán by si měl ujasnit, že ve válce nemůže zabíjet

Omyl,ty rakety létají stále dál...to mají Israelci čekat až jim začnou padat na Tel Aviv?

CL 11.1.2009 19:40

Re: Ten pán by si měl ujasnit, že ve válce nemůže zabíjet

Pokud nedojde k spravedlivemu vyrovnani s Palestinci tak se toho zakratko doziji. Ale obavam se, ze pokud se najde mezi zidama nekdo, kdo by chtel napravit chyby minulosti (jako treba Rabin)tak se zase najde nejaky zid, ktery ho odstreli, jako vzteklyho psa.

Jenda 11.1.2009 20:27

Re: Ten pán by si měl ujasnit, že ve válce nemůže zabíjet

Jedine vyrovnani ktere by palestinci povazovaly za spravedlive, je kdyby dostali vsechnno a EU je dal zivila. To by je mozna na chvilku uklidnilo. Nez by stihli vybydlet Izrael. No a pak by byl na rade zbytek Libanonu, zatim ho totiz jeste nestihli rozmr.at uplne, jenom z vetsi casti, no a pak evropa. Te uz prece taky kus byl muslimsky a co bylo jednou, musi byt znovu jinak je to nespravedlive. A ten zbytek musi byt taky, protoze tam ziji nasi bratri a je nepripustne aby muslim zil nekde a pritom tam nevladl.

certik 11.1.2009 18:55

Re: Ten pán by si měl ujasnit, že ve válce nemůže zabíjet

Prosimvas kdyz "vyhraje" Hamas tak se nestane vubec nic. Budou tam besnit mezi troskama a kdyz se jim dostane neco do ruky, tak to mrsknou smerem na Ashdod. Tyhle predstavy, ze par amateru zazene nejsilnejsi zemi v regionu do more jsou tak naivni, ze i vedouci lidi z Hamasu verejne uznavaj ze se to asi nepovede.

exulant 11.1.2009 23:50

Re: Ten pán by si měl ujasnit, že ve válce nemůže zabíjet

Omyl, vcera na BBC jejich mluvci z Damasku rikal pravy opak.

Hledajíci 11.1.2009 17:35

Při svých cestách po světě,

 jak za prací tak i za zábavou, jsem potkal mnoho etnických anebo náboženský skupin, které o sobě prohlašovali že jsou někym / něčím vyvoleni, a o své vyvolenosti se dokázali do krve přit.  Nemělo cenu se pokusit zjistit proč si to o sobě myslí, veškere otázky brali jako pochybování o jejich vyvolenosti. Takže po chvíli se s nimi nikdo o jejich vyvolenosti nepře, což u nich vyvolá pocit, že jsou přece jenom vyvolení. Největši problém nastane tehdy, když se takové vyvolené skupiny střetnou, a začnou se přit o to kdo je vyvolenějši, a to pření nazývají bránění svých ideálů, bránění svých hodnot. To může být v dnešní době, kdy mnoho slupin ma k dispozici ZHN, nebezpečné pro celou Zemi. Vím, že je zbytečné vyvsětlovat, že jejich pravda je pouze jednou z nespočetného množství pravd. To nemohou přijmout, protože v tom okamžiku by přestali být vyvolení.

Otče náš, jenž jsi na nebesích, posvěť se jméno tvé. Přijď království tvé. Buď vůle tvá, jako v nebi, tak i na zemi. Chléb náš vezdejší dej nám dnes. A odpusť nám naše viny, jako i my odpouštíme našim viníkům. A neuveď nás v pokušení, ale zbav nás od zlého. Amen.

 

Harpyje 11.1.2009 17:37

Re: Při svých cestách po světě,

8-o 8-o?

Elvíra 11.1.2009 17:58

Re: Při svých cestách po světě,

Netýká se pouze etnických a náboženských skupin.

F. Čech 11.1.2009 18:04

Re: Při svých cestách po světě,

V Oslo se přece neprali žádné etnické nebo dokonce náboženské skupiny. tam jenom ukázali palestinští Arabovvé co jsou vlastně zač a tím současně demonstrovali to, že svobodu vyjadřování a spolčování si představují jedině pro sebe. Tak to dělají Arabové i ve svých státech v nichž si na nějaké svobodné vystoupení můžete nechat zajít chuť. V Evropě jim blahovolně dovolujeme stavět mešity a využívat svobody slova i shromažďování a  oni na oplátku terorizují lidi odlišných názorů už i v Evropských státech kde jsou hosty a kde tvoří menšinu. A ted si představte co budou v Evropě dělat až jich tady bude 25%, což při jejich porodnosti nebude trvat dlouho!  

Pametnik starejch dob 11.1.2009 18:31

Tady nejde o nějakou vyvolenost, ale jako vždycky o moc a

o peníze. Sem tam si někdo dovolí toto říkat nahlas, např. Fridrich der Grosse, který řekl, že "vítěz vždycky sežene dost právníků, kteří zdůvodní, že jeho počínání bylo správné."

Jakub S. 11.1.2009 22:31

Re: Při svých cestách po světě,

Co furt máte puzení vyklepávat na klávesnici otčenáš? Prostě  m u s í t e , každou chvíli, ano? Zajděte si k psychologovi, uděláte líp.

Sarka 12.1.2009 1:02

Jakube, s tim

se neda nic delat.

monmon 11.1.2009 17:02

BRETSCHNAIDER mokiemori

 POZOR, POZOR. Takzvaný mokiemori je agent bezpečnostní služby a veškeré reakce na jeho  provokace JSOU MONITOROVÁNY.

Elvíra 11.1.2009 17:05

Re: BRETSCHNAIDER mokiemori

:-)Ať si poslouží;-D

honzak 11.1.2009 17:08

Re: BRETSCHNAIDER mokiemori

agent? To musí být dost šáhlá bezpečnostní služba, že zaměstnává takový shluk proteinů! Pokémon asi hlídá vypuštěný rybník.

monmon 11.1.2009 17:19

Re: BRETSCHNAIDER mokiemori

 Nenech se mýlit. Říká se tomu řízená provokace.

Sarka 11.1.2009 17:36

A co si asi myslite ze se

o nas proboha chce dozvedet? (Co uz nevi spravce pan Wagner?). Nase cislo bot? Neblbnete. Pokemon je obycejny zamindrakovany nacicek, ktery ve sve mikromozkovne neunese vic nez par ideologickych frazi ktere v podstate opakuje kolem dokola bez ohledu na kontext diskuse. Ja se priklanim k tomu, ze jestli je na vyplatni pasce nejake sluzby, bude to nejspis kotelna nekde v Nagareyama.

R.J. 11.1.2009 17:48

Re: BRETSCHNAIDER mokiemori

Že by lihový dům zavedl svoji tajnou službu? Roko možná s Falmrem chtějí znát náladu obyvatelstva.  Ta je myslím 1a.  až  4b. Že by mokim byl Zaorálek sám? No mají hodně společného, asi jo,bude to Zaorálek sám. Jinak jsem šel se smetím a u popelnic  v křoví byly nějací dva agenti,dělal jsem na ně čí čí ,zachoval jsem se takticky? Já tu kontrašpionáž nemám zmáknutou, tak abych neudělal nějakou chybu.

Pedro 11.1.2009 18:16

Re: BRETSCHNAIDER mokiemori

Kolik nedovtipů tady nechápe, že mokiemori jenom provokuje. Zdůrazňuje jenom jednu stránku věci (civilní oběti v řadách civilního obyvatelstva Gazy), zamlčuje (sebevražedné atentátníky opásané výbušninou v izraelských autobusech, kavárnách, diskotékách) nebo zlehčuje (rakety Hamásu "obsahují chemickou močovinu, cukr , alkohol a tuky a špetku střelného prachu, proto nejsou explozivní") ale co hlavního - vyjadřuje se maximálně sprostým způsobem ("jsem však moc rád, že tady nasírám pár lidí, vy Češi to potřebujete, jinak byste shnili ve svých duševních fekáliích" nebo "R.J. ty jsi cunt (najdi si, co to je), jedna velka, hnisajici cunt, bez vzdělání a informací ... ". S takovýmto duševním invalidou chcete diskutovat? Neoplácet mu jeho urážky, nereagovat na ně, ignorovat ho, bojkotovat, nevšímat si. Takovým způsobem jak to dělá on žádný soucit pro Palestince nezíská. Je nutno ho jedině politovat. A soucit někdy pálí víc než pár facek, to mi věřte.

Kolemjdoucí (J.Š.) 11.1.2009 16:05

Obávám se, že (neo)liberalismus vede k podobným důsledkům jako multikulti

protože prosazování volného pohybu kapitálu, osob a globalizace vůbec vede k maximálnímu míchání kultur a k jejich střetům. Oba –ismy lehkomyslně přehlížejí možné následky plynoucí z rozdílnosti civilizací, z jejich neslučitelnosti.

Elvíra 11.1.2009 16:12

Re: Obávám se, že (neo)liberalismus vede k podobným důsledkům jako multikulti

R^

ity 11.1.2009 16:24

Re: Obávám se, že (neo)liberalismus vede k podobným důsledkům jako multikulti

pravda