29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

MIGRACE: Lídři versus veřejnost

Je Bill Gates nacista, rasista, „islamofob“ nebo fašista? Jak by řekl nejslavnější komorník P.G. Wodehouse: „Tato eventualita se zdá být vzdálená.“ Nikdo vlivný zatím nic takového o největším filantropovi na světě neřekl. Možná – jen možná - se v Evropě něco mění.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Šejnoha 24.8.2017 2:42

Máme vůbec demokracii ?

Máme vůbec v EU demokracii, když se politika tak diametrálně rozchází se zájmy občanů i se zdravžm rozumem ?

Tak závažná rozhodnutí s trvalými následky, musí být předmětem referenda. Nikoliv rozhodnutí politiků, kteří jsou momentálně u moci.

J. Zima 23.8.2017 23:12

Mnohem horší je

že hlasy, které odporují oficiální politice jsou násilím umlčovány. Martin Stürzenberger bývalý novinář Süddeutsche Zeitung dostal půl roku za to, že na facebooku uveřejnil článek srovnávající islám s nacismem a uveřejnění historických fotografií setkání imámů s nacistickými špičkami. Celý článek zde:

http://www.pi-news.net/eilt-sechs-monate-haft-fuer-pi-news-autor-michael-stuerzenberger

Doporučuji také se podívat do diskuse k článku.

J. Jurax 23.8.2017 22:35

Ehm

"V těchto zemích se devět z deseti občanů domnívá, že EU zvládla migrační krizi špatně."

Velmi politicky korektně řečeno.

Kdyby EU zvládla migrační krizi jenom špatně, mohli bychom nad jejím nečekaným úspěchem jásat. Bylo by to snad poprvé, co by něco zvládla.

Ve skutečnosti ale EU nezvládla migrační krizi vůbec a dokonce se o to ani nepokusila. Naopak vše, co EU dělá, ilegální moslemínskou invazi jen posiluje. Balkánská cesta byla zašpárována bez EU - v Makedonii, EU dokázala akorát skrze šílenou Andělu uplácet Turecko, aby nevypustilo hordy invazorů. Erdogan si nad takovou pošetilostí může mnout ruce, brát prachy a vydírat.

Skutečně uzavřít a chránit hranice EU je idea, o které si dutolebci vedoucí EU zjevně zakázali byť i jen přemýšlet - pokud bychom připustili, že vůbec mají čím.

P. Aron 23.8.2017 18:29

Německo multikulturní obohacení

Je někdo, kdo tohle chce u nás ?

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/17703-multikulturni-obohaceni-na-sidlisti-rano-v-sedm-hodin-podivejte-se-rozzlobeny-obcan-natocil-muslimy.aspx

P. Aron 23.8.2017 18:28

Re: Pak lze parafrázovat známý výrok presidenta Zemana

Nebo tohle :

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/17703-multikulturni-obohaceni-na-sidlisti-rano-v-sedm-hodin-podivejte-se-rozzlobeny-obcan-natocil-muslimy.aspx

P. Aron 23.8.2017 18:24

Re: Pak lze parafrázovat známý výrok presidenta Zemana

Vy už se těšíte na zavádění práva Šaria ?

P. Aron 23.8.2017 18:22

Jak Němci milují Merkelovou haha

Hezky jí přivítali :-)

http://pravyprostor.cz/nemci-vypiskali-mamu-uprchliku-merkelovou-a-vubec-si-nebrali-servitky/

J. Cervenka 23.8.2017 17:05

Merklova za mire

Ustav pro studii populaci v Australii provedl vyzkum v Africa a zjsitili, ze 34% mladych lidi chce emigrovat do Evropy. Dale, ze za dalsi generaci se v Africa visi pocket lidi a 1.5 milliard. Jiny vyzkum ukazuje , za do konce stotu zdar!

V. Patkoš 23.8.2017 16:54

Re: Pak lze parafrázovat známý výrok presidenta Zemana

Vy jste fakt chorý člověk.

M. Krátký 23.8.2017 12:58

Re: S eurokraty je třeba naložit jako s Ceausescovými!

Obávám se, že i blbci v západní Evropě k takovému konci budou muset dojít - zahrávání si s komunizmem je daleko horší než s nacizmem a všichni víme kde to skončilo - ty miliony mrtvých v CCCP před druhou světovou válkou i během ní musí být pro normální lidstvo poučením. Bohužel není. Macron i baba Merkel nás vedou na jatka a naši poserové se jim podřizují.

P. Vaňura 23.8.2017 11:21

Pak lze parafrázovat známý výrok presidenta Zemana

Pokud establihment nepřipustí volby, může být "odvolán" kalašnikovem!

P. Vaňura 23.8.2017 11:18

S eurokraty je třeba naložit jako s Ceausescovými!

https://www.youtube.com/watch?v=4FC4mVg2rjo

P. Vaňura 23.8.2017 11:09

"Plánovaná deportace byla dnes zahájena. Nevyskytly

se problémy, které by stály za řeč." (c) L. P. Berija

T. Hraj 23.8.2017 10:23

Jaká je správná imigrační politika? Národní!

Je to pořád dokola. Řešení není ani na vzdáleném obzoru, protože není pojmenován problém. Tím je islám. Řešení je nabíledni a má dva logické kroky:

1) Oficiálně prohlásit islám za ideologii, která je v rozporu s liberálně demokratickými principy (ústavním soudem?).

2) Tomuto nálezu přizpůsobit imigrační politiku (nevydávat muslimům povolení k dlouhodobému neřku-li trvalému pobytu, o občanství ani nemluvě).

Země V4 si tedy stále mohou zvolit budoucnost. Země západní Evropy už si zvolily.

J. Vintr 23.8.2017 10:15

Re: Situace je daleko horší, než autor píše

Pokud by stávající establishment z předvolebních průzkumů zjistil, že se je voliči chystají vyměnit, tak třeba můžou jednoduše zrušit volby, jako to udělali ve Švédsku.

P. Lenc 23.8.2017 10:05

Není co dodat,

nakonec co si o tomto svinstvu píši o článek výš.

J. Pražák 23.8.2017 9:47

Re: Situace je daleko horší, než autor píše

Napadá mě citát z Postřižin, platný pro voliče a politiky: Musíte se více snažit pane správče. Mohli bysme vás vyměnit...

P. Hlosta 23.8.2017 9:43

Re: Situace je daleko horší, než autor píše

A přestože to na plnou hubu už řekli islamističtí předáci imámové, evropané nejsou schopni sebeobrany. Političtí lídři Evropy spolupracují na zničení Západní demokracie!

J. Pražák 23.8.2017 9:37

Situace je daleko horší, než autor píše

V etnobyznysu je zapojeno čím dál více lidí. Řekové "recyklují" lodní motory, které podloudníci nechají na plážích, majitelé ubytoven inkasují od státu zaručené peníze, zaměstnanci v "servisu" po imigranty od uklízeček po právníky,....

K tomu podpora islámu ze zahraničí. S.Arábie prý finančně podporuje ženy, které chodí v Evropě zahalené (ministr S. Kurz sdělil), podpora salafistikých mešit, zejména v Německu,...

Přetížení sociálních a zdravotních systémů bude zajímavé. Včera hlásili, že 95% imigrantů nemá ukončené základní vzdělání a 30% je negramotných. Pracující Němci budou tak zatíženi daněmi, že budou mít ještě menší rodiny.

Bude stačit, aby za pár let až dostanou imigranti volební právo založili muslimové stranu a demokratickou cestou zavedou šarii. Potom budemem skutečnými dhimmi ("nevěřící" člověk druhé kategorie bez práv v islámských zemích).

P. Hlosta 23.8.2017 9:28

Podstatou ovšem je politické náboženství multikulturalismu!

Je tu jeden zásadní prvek, který spouští vše neblahé. Je to politické náboženství multikulturalismu! V podstatě jde o snahu politických a aktivistických špiček způsobit anarchii, zrušit původní řád společnosti a nastolit diktát, tentokrát diktát menšin většinám. Oslabit schopnost demokracie volbami ovlivňovat pozice moci a přívalem cizích entit zrušit národnostní zájmy ve státech EU.

Proč se toto nepojmenovává veřejnosti pravdivě v médiích a významnými osobnostmi, je na spekulaci. Ale nejspíše jde o strach vůbec tu hrůzu vyslovit, která čeká Evropany!

J. Chaloupka 23.8.2017 9:01

Bohužel migrantům nikdo neřekl, jak

dlouho se Evropa propracovávala ke stavu, kde je, jak byli Evropané vytříděni mory, hladomory, válkami apod. Přežili jen ti, co byli dost zdatní a chytří. Také jim nikdo neřekl, že ty domy, továrny, nemocnice, cesty, kanalizace, vodovody apod. vytvořili za desetiletí generace našich předků, na které svou každodenní prací navazujeme. Ostatně kdepak vzniklo slovo workoholismus? V Africe určitě ne.

Myslí si asi, že to spadlo s nebe.

T. Hraj 23.8.2017 8:44

Re: Co to trochu upravit?

Jistě, z malého nesmyslu udělejme velký nesmysl. Výhoda spočvá v tom, že než začneme pociťovat důsledky v plné síle, viníky tohoto stavu odvane "spravedlivý" důchod.

P. Zinga 23.8.2017 8:12

Re: Co to trochu upravit?

Jak to myslíte? Že se na tom nesmyslu máme podílet?

J. Nový 23.8.2017 7:50

Co to trochu upravit?

"což bude v důsledku motivovat více lidí k opuštění Afriky. Německo prostě nemůže přijmout tak obrovský počet lidí, kteří se chtějí dostat do Evropy.“"

.

Vůbec bych se nedivil, kdyby nestranná a objektivní média k tomu přidala kousek, který by změnil význam uvedeného.

třeba: "Bez pomoci ostatních evropských zemí".

A hned to zní jinak, že? :-)

M. Rubáš 23.8.2017 7:43

Obyčejní lidé to vidí reálně

Obyčejní lidé to vidí reálně s migrací a islámskou nekompatibilitou. Islám nejde reformovat. Bylo to a bude radikální a netolerantní náboženství. Zatím všechny pokusy o reformaci islámu selhaly. naposledy v Německu při otevírání liberální mešity.

http://www.epshark.cz/clanek/107/nemecky-pokus-o-liberalni-islam

J. Vintr 23.8.2017 0:46

Bill Gates sice řekl pravdu

ale zároveň se svými dobročinnými projekty pro Afriku významně podílí na neudržitelné populační dynamice, která nemůže skončit jinak než katastrofou - a bohužel se to bude týkat i Evropy.