22.2.2024 | Svátek má Petr


Diskuse k článku

LONDÝN: Ostražitost účinnou zbraní proti terorismu

Experti mají zjevně pravdu, když tvrdí, že bezpečnostním silám se musí podařit zlikvidovat každý pokus o teroristický útok, zatímco teroristům stačí uspět jen jednou a následky budou vždy strašné. Potvrdil to i středeční teroristický útok na Westminsterském mostě a v nádvoří parlamentu, v centru Londýna.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Švejnoch 25.3.2017 7:51

Re: Ano, je tu další pablb,

Možná si pan Stepanek vybral špatný příklad (nebo spíš příklad, který Vám nekonvenuje), ale v celkové charakteristice autora se nemýlí.

Jen další z presstitutů, kteří se snaží přivyknout nás tomu, že tento způsob života je normální a takhle to prostě musí být, případně se nás snaží uchlácholit dětinskou myšlenkou, že "až porazíme IS, tak už jen pochytáme těch několik málo narušených jedinců, a vše bude zase O.K.

Nebo Vy jste snad článek pochopil nějak jinak?

P. Dvořák 26.3.2017 12:40

Ano, pochopil jsem to jinak.

Vrací se k normálu. Zatím ještě " . . .viditelná přítomnost samopaly ozbrojených policistů . . . ", ale i to časem zmizí.

Což nic nemění na nutnosti, že " . . . nezbývá než pokračovat v ostražitosti a nejen v Británii, ale v celé Evropě a ony fanatiky jednoho po druhém odhalovat."

To je opravdu, ale opravdu něco jiného, než píše pan Štěpánek: " . . . trojity ploty, zátarasy a závory. "

P. Štěpánek 25.3.2017 8:52

Když ja u parlamentu byl několikrát během 25 let, naposledy loni a je to jak za Churchilla, zbývají pytle s pískem v oknech a protiletadlový palpost. Most přes Temzi byl volný, teď tam určitě přidají ty betonové skruze. První firma co vymyslí a certifikuje květináč co vydrží naráz kamiónu bude za vodou...

F. Lesniak 25.3.2017 0:13

Jakápak postražitost,

když policajt chrání parlament neozbrojen? To mají v popisu každého vetřelce nebo útočníka přemluvit, případně mu pohrozit a dát mu velmi důraznou důtku?