19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

IZRAEL: Konečně osvobozující pravda

Evropou obchází strašidlo… Ke svaté štvanici na toto strašidlo se spojily všechny mocnosti staré Evropy – papež i car, Metternich i… francouzští radikálové i němečtí policajti…

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Gramblička 15.12.2017 9:35

Re: dulezity krok

zatím se to tak nejeví a USA i s Trumpem pokračují v dosavadních přátelských vztazích s hnusným saudským režimem. Pořád chtějí udržet petrodolar na výsluní, ale jak dlouho ještě?

R. Gramblička 15.12.2017 9:28

Re: Je zajímavé,

Tak Herzl byl moudrý muž a už tehdy věděl, že Jeruzalém bude přitahovat problémy, nicméně, nechme to raději na současných Izraelcích, jaké chtějí mít hlavní město

S. Netzer 15.12.2017 9:27

Re: Ano říci pravdu ale hlavně svůj vlastní názor

:-))))

Ty cizí termity!

S. Netzer 15.12.2017 9:26

Re: Ano říci pravdu ale hlavně svůj vlastní názor

Jste taky toho názoru, že kancléřka, na rozdíl od "Tchacherové", zapadne v dějinách a že ji charakterizuje "servínost"? :-P

P. Lenc 15.12.2017 9:24

Re: Ano říci pravdu ale hlavně svůj vlastní názor

Ano pane Moravo, vyselektoval jste to naprosto přesně.A ten mainstrem nevytváří většina občanů, ale zase novodobíChamberleinové a spol.

S. Netzer 15.12.2017 9:24

Je zajímavé,

Je zajímavé, že otec sionismu, Theodor Herzl, si představoval hlavní město židovského státu v Haifě, a ne v Jeruzalému, o kterém napsal:

"Ich werde mich nicht mit Wohlwollen an dich erinnern, oh Jerusalem. Die muffigen Ablagerungen von 2000 Jahren der Unmenschlichkeit, Intoleranz, und Unsauberkeit liegen in deinen stinkenden Gassen." (Nebudu na tebe vzpomínat v dobrém, Jeruzaléme. Zatuchlé nánosy dvou tisíciletí nelidskosti, intolerance a špíny leží v tvých páchnoucích uličkách.)

http://www.spiegel.de/international/world/trump-decision-on-jerusalem-makes-peace-more-difficult-a-1182367.html

M. Krátký 15.12.2017 8:21

Re: Jeruzalém je především

souhlas s vyjímkou vašich dvou posledních slov - islám je všechno zlé jen ne civilizace

M. Krátký 15.12.2017 8:20

Re: Ano říci pravdu ale hlavně svůj vlastní názor

souhlas - jen do té druhé skupiny papoušků bych ještě přidal Merkelbabu

J. Vintr 15.12.2017 8:13

Re: dulezity krok

Co je na prezidentu Trumpovi podivného? Jedině ta obludná mediální kampaň, kterou proti němu levičáci rozpoutali. Pro normálně uvažujícího člověka je to naopak důkaz, že je to člověk na svém místě.

R. Morava 15.12.2017 7:21

Ano říci pravdu ale hlavně svůj vlastní názor

Politici byli či jsou Churchill, Raegan, Gorbačov, TGM, Tchacherová, ale i Orbán, Klaus či Zeman. Ti ostatní zapadnou vdějinách nebo budou označeni jako špatní nebo zrádci Chamberlein, Daladier, Macron, Hollande, Kiska. Sobotka. To nejsou polici, to jsou papoušci.Charakterizuje je appeasement, servínost. hlavně podvolení se současnému politickému mainstreamovému názoru, který se ale v historii mění, proto nemusí být pravdivý.

D. Polanský 15.12.2017 7:12

Jeruzalém je především

hlavní město celé křesťanské civilizace. Když tomu tak nebude, časem nebude ani křesťanské civilizace. Tady nejde o to, aby si celý svět zvyknul, náš křesťanský svět si nemá na co zvykat, zvyknout si musí islámská civilizace.

P. Rychetsky 15.12.2017 2:00

dulezity krok

Vyborne Trump. Po obamovskem slizu a omlouvani se za hrichy Ameriky a vyzvednuti role Iranu na Blizkem Vychode, a vubec celem levicackem balicku, je Trump v mnoha pristupech prijemnym osvezenim. Treba i s jeho pomoci ta uchylna Saudska Arabie zacne min vyvazet wahabismus. A Cinanum se naznaci, ze jsou standardni vychcani komunisticti smejdi, kteri se vsemi vyjebou a kazdeho okradou a tarify na jejich produkty jim ukaze, ze Zapad neni jen uplny vykulenec, ktery kvuli velikosti jejich trhu udela uplne cokoli, hlavne aby tam mohl fungovat. Souhlasim s autorem, ze americke pravicactvi prichazi skrzeva hodne podivneho andela.

J. Kopeček 15.12.2017 0:08

I klaun může mít pravdu.

V tom s klaunem souhlasím.