Sobota 18. 5. 2024Nataša polojasno10 °C

Diskuse k článku

HISTORIE: Přátelům Ruska

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 383
  • Poslední: 29.12. 2014 21:55
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Bryndza 28.12.2014 8:14

velmi podobné historii USA

holt velmoci..

S. Prosek 28.12.2014 1:57

Agresy na Krym

http://v7news.com/boris-rapoport-already-in-2013-the-receptionist-surkov-was-a-map-on-which-the-crimea-was-part-of-russia/

Pripravoval Kreml dlouho ....

V. P 27.12.2014 21:19

A taky se u nás odkopalo docela dost ruských švábů,

což vidím jako pro nás poučný důsledek ruské agrese. Bude třeba si na ně dávat majzla.

P. Pokorný 27.12.2014 21:54

Re: A taky se u nás odkopalo docela dost ruských švábů,

Jste střevo. Majzla si musíme dávat na ty, kteří jsou jako vy. Protože když zde bude německý fašista, dáte se k nim, když ruský bolševik, také a když předlužený Američan, tak opět změníte tváře! Tihle lidé jsou hnůj Čechů! Většina těch, co protestovali proti bolševikům a okupaci si vážila USA (nezadlužených a poctivých) do roku 1945. Pak banky a vojenský průmysl zabrala sorta lidí, kterým na životech druhých nezáleží. A dnes se dostáváme pod jejich diktaturu! Ještě to trochu napravila Thatcherová s Reaganem a pak zabijáci ovládli Bílý dům!

Takže to není láska k Rusům, ale odpor k vyvážení válek z USA! A kdo to nepochopí, pohřbívá Českou republiku a Čechy. Na českou hymnu a české srdce nemá nárok! Dřív se používalo slovo zaprodanec, než ho bolševici zneužili. Ale stále to prostě platí!

M. Salkovsky 27.12.2014 22:03

Re: A taky se u nás odkopalo docela dost ruských švábů,

Skoncil si, spinavy kolaborant?

V. Vlach 28.12.2014 10:34

Re: A taky se u nás odkopalo docela dost ruských švábů,

Aby jste se z tepla a bezpečí internetových diskuzí náhle po volbách nedivil na které straně se objevíte, mamlas! Třeba budete tím neskonale špinavým kolaborantem zrovna vy! Pakliže se hodláte stavit na stranu zločinné EU a USA.

P. Mach 27.12.2014 22:05

Re: A taky se u nás odkopalo docela dost ruských švábů,

Další dement, co nemůže překousnout pár faktů o rusku, tak si nahlas dokola pořád opakuje "USA jsou špatný. USA jsou špatný..." Putinovy půlky na jeho uších asi nefungují tak dobře jak by měly.

P. Pokorný 27.12.2014 22:09

Re: A taky se u nás odkopalo docela dost ruských švábů,

Místo urážek napiš pár faktů. Protože bolševiků a Rusáků, co nás soudili bez důkazů, bylo zde vždycky dost! A skoro jsem si jist, že milice byla tvoje parketa. Možná i STB!

D. Nowodny 27.12.2014 23:09

Re: A taky se u nás odkopalo docela dost ruských švábů,

Davate si "boty " do pusinky !

V. Vlach 28.12.2014 10:36

Re: A taky se u nás odkopalo docela dost ruských švábů,

Ano, jsou to stále stejní lidé. Je to důsledek nevyrovnání se s minulostí.

P. Mach 28.12.2014 11:01

Re: A taky se u nás odkopalo docela dost ruských švábů,

Fakta jsou uvedena v článku bIbečku. Prozatím ses nic z těchto fakt ani nepokusil zpochybnit.

To si mě z někým pleteš, tvůj kolega práskač jsem opravdu nebyl.

J. Štrobl 28.12.2014 0:06

Re: A taky se u nás odkopalo docela dost ruských švábů,

A vy znáte nějakého německého fašistu? Já ne. Ale když si osobujete právo rozhodovat kdo má právo na českou hymnu a české srdce, tak vás asi taková maličkost také nerozhodí, uznávám.

P. Sulc 28.12.2014 1:51

Re: A taky se u nás odkopalo docela dost ruských švábů,

Hymnu: to myslite tu ubrecenou utahaninu od zcela neznameho sumare ?  Uz davno se mela nahradit necim dynamictejsim, bojovnejsim, neco, co zveda hlavy , ne co nuti ku spankuci narikani. Neco jako "Lelicek ve sluzbach Sherloka Holmese", tam to vzali za spravny konec.

P. Fryš 28.12.2014 10:59

Re: A taky se u nás odkopalo docela dost ruských švábů,

Zmizni sudeťácká svině, není dne co bys zde nesvinil.

P. Sulc 29.12.2014 0:40

Re: A taky se u nás odkopalo docela dost ruských švábů,

Ale clovicku, vzdyt ja vam tu hymnu preju, pekne si pri ni zaplacte, bude vam to sluset.

P. Jášek 28.12.2014 9:22

Re: A taky se u nás odkopalo docela dost ruských švábů,

Pane Pokorný:

Zabijáci ovládli Bílý dům? Milý pane, dnes tam být RR nebo MT, tak by Putler dávno sr*l magi ve sklepě Kremlu!

A jak to bylo s tím USA do r. 45? To přece u nás žádná bolševická okupace nebyla, že. Tímto jenom potvrzujete teorii o spiknutí od D. Pipese, která vysvětluje,  že do r. 45. za všechno mohli angličtí plutokraté ( stejný názor s Hitlerem) a potom, po pádu Británie jako velmoci, tuto úlohu převzaly USA ovládané sionistickými bankéři! Holt, někteří se bez obviňování zlých, samozřejmě západních, imperialistů, neobejdou!

A trošku se podívejte na dějiny tzv., "národně osvobozeneckých hnutí"! Včetně bolševického převratu v ČSR, potom možná uvidíte, kdo vyvážel války!

J. Podešva 27.12.2014 22:10

kremloboti by zaprodali naši zemi Rusovi

M. Salkovsky 28.12.2014 9:13

Re: kremloboti by zaprodali naši zemi Rusovi

Už sa stalo..a bohužiaľ sú na mrazivo vysokých postoch..kým im to verejnosť dovolí.

B. Hamáček 27.12.2014 19:34

Vrtá mně hlavou , proč se všichni

Vrtá mně hlavou , proč se všichni kremloborgové neodstěhují ke svému velkému vzoru ??

J. Štrobl 27.12.2014 20:05

Re: Vrtá mně hlavou , proč se všichni

Protože tuhle republiku musí nejdřív rozbít a nacpat Putinovi do chřtánu.

J. Štrobl 27.12.2014 20:07

Re: Vrtá mně hlavou , proč se všichni

Za to jsou přece placeni, ne?

P. Jášek 27.12.2014 20:21

Re: Vrtá mně hlavou , proč se všichni

Obávám se, že to dělají zadarmo a z lásky ke "Slovanskému dubisku"!

P. S. samozřejmě, že Poláci, Ukrajinci, Chorvaté  a jiná, protiruská, havěť nejsou Slované!

V. Novák 27.12.2014 19:04

Takže historie pro vás začíná Petrem I.?

Docela pokrok - pro mnohé začíná v r. 1918 a pro některé ještě později.

O tom, jak Mečoví rytíři, Švédové, Poláci nebo Litevci táhli na Rus(ko) a hodlali (a občas i úspěšně) z něj urvat co to šlo jste něco slyšel? Alexandr Něvský - nic? Smuta a Lžidimitrijové - taky nic?

J. Podešva 27.12.2014 19:12

máte pravdu, pane Nováku Vítězslave

Rusko bylo odjakživa obětí spiknutí celého zbývajícího světa. Ale hrdé Rusko nebude nikdy pokořeno a vždy se bude bít s celým světem. To je vaše představa ?

J. Štrobl 27.12.2014 19:16

Re: Takže historie pro vás začíná Petrem I.?

No a? Že byste napsal podobný článek a začal třeba u Pečeněgů?

P. Mach 27.12.2014 19:29

Je zajímavé, že místní rusáčtí poskoci

se tak vehementně neohánějí francouzskou revolucí a Napoleonem, když je tématem nacismus. Vždyť přece německé státy tak krutě trpěly pod francouzský jhem, takže pak hitler měl přece právo na nějakou tu masovou vraždičku. :-)

Mimochodem co ALexandr Něvský? Chceš připomenout jak skvělý výběrčí daní pro mongoly to byl?

V. Kusý 27.12.2014 18:46

Už jen čekám, kdy se tu objeví heslo

"Domoj v Rossiju" ! Od mnohých zdejších diskutérů (ehmm) by mne neudivilo.

J. Podešva 27.12.2014 19:07

buďte realista :-)

Oni Rusko opěvují, ale žít by tam nechtěli. Ale pravda je, že leckterý zdejší kremlobot je Rus jako poleno.

V. Kusý 27.12.2014 19:15

Re: buďte realista :-)

Ale měli by, moc bych jim to přál.A co je smutné je to, že tam ani nikdy nebyli a nevědí, co tak vychvalují.

J. Vintr 27.12.2014 18:22

Tím, že Hitler napadl Stslina

udělal jen o pár týdnů (nebo dnů) totéž, co se chystal Stalin udělat jemu. Přestože měl s Němci spojeneckou dohodu. Protože měli Rusi u hranic soustředěné vojska pro útok na Německo, dostali na začátku války tak na zadek

J. Štrobl 27.12.2014 18:34

Re: Tím, že Hitler napadl Stslina

Ano, sami to Rusové přiznávají v knize „1941 god. Uroki i vyvody. Moskva, Vojenizdat 1992“: „zámysl strategického rozvinování

a vytváření operačních uskupení z valné části odrážel útočné cíle...na zaujímanou vojenskou sestavu měl vliv útočný charakter plánovaných strategických akcí...přeprava vojsk byla koordinována se závěrem soustřeďování vojsk v oblastech podle daných operačních plánů, tedy od 1. do 10. července...“