28.5.2024 | Svátek má Vilém


Diskuse k článku

HESLO DNE: Jdeme zabíjet bílé!

Uri Misgav, komentátor izraelského levicového listu Haarec, soudí, že západní progresivní levice není pokrytecká, ale vyšinutá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jurax 30.11.2023 15:24

Doufejme.Ale jsem skeptik. Spoléhat na zmoudření politiků je zcestné. Zde je navíc posvátná kráva svobody vyznání, přebujelá lidská práva pro kdekoho, davy zblblé levicovými promuslimskými a protižidovskými aktivisty a v neposlední řadě vysoká míra zamuslimení západních států; a muslimové mají taky volební právo a boj o voličské hlasy je nemilosrdný.

J. Lukavsky 30.11.2023 7:22

"Tím vším, si křesťanství také prošlo" ano máte pravdu, zhruba před půl stoletím. No islám je poněkud opožděný, určitě jenou také zmoudří a zcivilizuje se. Ale co v tom mezi-období puberty? Jak to překonat ve zdraví a živi? No co se husitů týče tak zabíjet začali nejdřív "ti praví křesťané", husiti se bránili, na začátku. No vodíte a teď farář katolický, bratrský a rabín spolu jdou na pivo bez problému. J.L. end

J. Farda 29.11.2023 21:24

Mladí vražední islamisté zahajují svatý džihád za vznik evropského chalifátu, takže by snad už mělo být současnou politickou reprezentací evropských států přijato rozhodnutí, že na hrubý pytel patří hrubá záplata. Snad k tomu, aby se konečně chytili za své politickohumanitární frňáky - bohužel či bohudík - přispěje i zvolení Wilderse. Conditio sine qua non, tertium non datur! :-/

S. Ševeček 29.11.2023 20:38

už je hotovo.

S. Ševeček 29.11.2023 20:38

všichni jsou to Semité.

J. Rejzek 29.11.2023 19:04

Pět set let ve víře není žádná míra.

V. Petr 29.11.2023 18:57

Ale toto prostě není pravda. V křesťanství není šíření víry ohněm a mečem i když křesťané, jako všichni, válčili, neb věřit ve věčný mír může jenom idiot!

Islám je toto:

"Islám stanovuje pro všechny dospělé muže, nejsou-li neschopní nebo nezpůsobilí, povinnost připravit se na dobývání (ostatních) zemí, aby nařízení islámu byla nastolena ve všech státech světa...Ale ti, kdo studují islámskou svatou válku, chápou, proč chce islám dobýt celý svět...Ti, kteří o něm nevědí nic, předstírají, že se islám staví proti válce. Ti (kteří toto říkají) jsou hloupí. Islám říká: Zabíjejte nevěřící, tak jako by oni zabili vásǃ Znamená to, že by muslimové měli nečinně sedět do té doby, než je pohltí (nevěřící)? Islám říká: Zabíjejte je (nemuslimy), taste na ně meč a rozprašte (jejich armády). Znamená to nečinně sedět, dokud nás (nemuslimové) nepřemůžou? Islám říká: Zabíjejte ve službě Alláhovi ty, kteří by mohli chtít zabít vásǃ Znamená to, že bychom se měli vzdát (nepříteli)? Islám říká: Vše, co je zde dobré, existuje díky meči a ve stínu mečeǃ Lidi nelze přivést k poslušnosti ničim jiným než mečemǃ Meč je klíčem k Ráji, který může být otevřen jen pro Svaté bojovníkyǃ Jsou stovky dalších (koránských) žalmů a hadís (rčení Proroka), které pobízejí k válce a boji. Znamená toto všechno, že islám je náboženství, které zabraňuje lidem vést válku? Plivu na ty hloupé duše, které něco takového tvrdí"

J. Jurax 29.11.2023 17:19

A islamofob, rasista a židomilec! A ještě pravicový extremista!

J. Jurax 29.11.2023 17:10

Jo, před víc než půl tisíciletím ....

J. Rejzek 29.11.2023 16:56

Tím vším, si křesťanství také prošlo. Po celém světě se proti "pohanům" chovalo násilnicky a třeba husitští kněží také ječeli "zabíjejte jinověrce"!

P. Brich 29.11.2023 16:56

Jak to čtu v diskusích na psu, procento jejich voličů se příliš nezmění.

Není to nic výjimečného. Viz třeba Francie - než aby zvolili Le Pen, nechají se raději podřezávat jak podsvinčata. Protože Le Pen je fuj!!;-O

P. Brich 29.11.2023 16:52

Islám je nenávistná vražedná ideologie maskující se jako náboženství!!;-€

P. Brich 29.11.2023 16:50

Až bude průser dost veliký, pak už nebude zvládnutelný ...:-(

J. Lukavsky 29.11.2023 15:55

"Korán je stejně satanský, jako Bible." No v Bibli, v Koránu a M.D.Rettigové najdeš všechno.... Ale kdyby v křesťanském kostele začal farář ječet "zabíjejte jinověrce, dospělé i děti, zapalujte jim mešity, nešetřete nikoho a nic...." tak by to udělal 2x, pak by ho chňapli dva pánové a odvezli doc. Chocholouškovi. Ten by mu to rozmluvil, nebo by u něj dožil. Ale když to káže dnes někdo v mešitě, tak je to OK a nic se neděje. To je přeci úplně normální. J.L. end

J. Majzlík 29.11.2023 15:02

Oni Evropané?

J. Rejzek 29.11.2023 14:54

Nevraživost, vzájemné napadání a netolerance je pevně zakotveno v nomádském náboženství. Je jedno, jak svému bohu říkají, ale po ovoci poznáte je. Kdekoli se na světě vyskytují, je s nimi problém a je jedno, zdali jde o židy, muslimy, nebo křesťany.Když nemají problémy s příslušníky jiné víry , tak se mydlí se spoluvěrci. Je to v nich ,jako v koze a je jedno, zda mají v ruce Korán, nebo Bibli. Korán je stejně satanský, jako Bible.

J. Jurax 29.11.2023 14:29

Asi budu rasista, ale mne ty reklamy s černoušky v tuzemsku taky iritují. Reklama zaměřená na koho?

V. Kučer 29.11.2023 13:56

Při demonstraci v Dublinu byl v TV vidět mladý kapuciář viditelně afrického původu.

J. Jurax 29.11.2023 13:10

No jo no, až se v TV z úst politika objeví, že muslim nemá v EU co dělat, kdo chce zůstat, musí se vzdát islámu, že mešity budou zbořeny, že hranice před nelegální migrací se budou bránit střelbou a kdo přesto projde, skončí až do deportace v kameňu, že muslimský terorismus bude bez pardonu trestán smrtí a okamžitým vyhoštěním příbuzných teroristy bez možnosti návratu a odvolání, tak začne mít Evropa zvaná západní ještě šanci. Tedy pokud toho politika hned nezavřou nebo ho nějaký muslim neprodleně nepodřízne. A ovšem bude pořádek za možnou cenu občanské války. Té se stejně nevyhne i pokud svrchupopsané neučiní, pokud nechce být v budoucnu islámskými barbary ovládaným chalífátem.

Ovšem takového politika v EU není. Průser ještě není dost veliký, množství debilních levicových křiklounů a podporovatelů muslimů je moc a obětí islamistů naopak málo. Porušování zákonů muslimy, enklávy, kde místo práva platí šaría a kam se policisté i ve dne moc neodvažují a další takové podobné nikoho nevzrušuje, neboť nesmí - bylo by to porušení posvátné krávy svobody vyznání, diskriminace, rasismus a vyvolávání nenávisti ke skupině obyvatel, co vědomě činí vše pro to, aby si tu nenávist zasloužila. Takže takového politika by aktivisté i média vláčeli špínou a stejně by ho zavřeli, ledaže by ho nějaký vyznavač Alláha dřív nepodřezal.

Špína je už moc zažraná.

J. Jurax 29.11.2023 13:03

Sakra, sem to nepatří - ten mobilní Pes si háže příspěvky kam chce.

J. Jurax 29.11.2023 13:01

No jo no, až se v TV z úst politika objeví, že muslim nemá v EU co dělat, kdo chce zůstat, musí se vzdát islámu, že mešity budou zbořeny, že hranice před nelegální migrací se budou bránit střelbou a kdo přesto projde, skončí až do deportace v kameňu, že muslimský terorismus bude bez pardonu trestán smrtí a okamžitým vyhoštěním příbuzných teroristy bez možnosti návratu a odvolání, tak začne mít Evropa zvaná západní ještě šanci. Tedy pokud toho politika hned nezavřou nebo ho nějaký muslim nepodřízne. A ovšem bude pořádek za možnou cenu občanské války. Té se stejně nevyhne i pokud svrchupopsané neučiní, pokud nechce být v budoucnu islámskými barbary ovládaným chalífátem.

Ovšem takový politik v EU není. Průser ještě není dost veliký, množství debilních levicových křiklounů a podporovatelů muslimů je moc a obětí islamistů naopak málo. Porušování zákonů muslimy, enklávy, kde místo práva plati šaría a kam se policisté i ve dne moc neodvažují a další takové podobné nikoho nevzrušuje, neboť nesmí - bylo by to porušení posvátné krávy svobody vyznání, diskriminace, rasismus a vyvolávání nenávisti ke skupině obyvatel, co vědomě činí vše pro to, aby si tu nenávist zasloužila.

Špína je už moc zažraná.

R. Lávička 29.11.2023 12:41

Islám je vřed na této planetě je potřeba ho otevřít, vyříznout, vydenzin fikovat. Zašít a přeléčit proti recidivě.

J. Jurax 29.11.2023 12:35

Není to dostatečně rozsáhlé.

Ve zprávách ČT vidím jen rozbombardovanou Gazu a dojemné snímky ušmudlaných dětí v uprchlických enklávách na jihu Gazy. A "humanitární" pomoc teroristům.

Ukázky muslimského teroru jsou pro "vyvážené" zpravodajství ČT jistě příliš drastické; takže se tutlají, aby nevyvolávaly nenávist ke skupině obyvatel - k vyznavačům koránu a islámským teroristům.

A ano, semtam decentně ukážou trpící příbuzné povražděných a unesených nebo izraelské vojáky bojující v troskách Gazy, přičemž ale neopomenou zdůraznit nebezpečí, jež hrozí islámským civilistům. Že civilista v Gaze je ten, kdo odhodil kalašnikova, protože mu došly náboje, se tutlá.

V. Petr 29.11.2023 12:11

Mimochodem, už Karel Havlíček Borovský věděl, že komunismus nebude fungovat. A František Palacký napsal, že povede j "obecné zhovadilosti..."

V. Petr 29.11.2023 12:09

Skoro každý politický systém (kromě "náboženství" vyžadujícího lidské oběti) by mohl dobře fungovat, pokud by lidé byli andělé. Jenže už Machiavelli věděl, že je to nesmysl a je třeba respektovat realitu, ne "ideály..."

V. Petr 29.11.2023 11:57

R^R^R^R^R^

C. Berka 29.11.2023 11:50

Z Konvičky udělali vyvrhele - chtěli vyhodit ze zaměstnání, zrušili blog, špinili. Kdo se mu omluví?

V. Povolný 29.11.2023 11:13

Tak vidíte. 1200 mrtvých je pořád málo na to, aby se začalo něco měnit. Musí jich být ještě víc! Ale některým to ani tak nebude stačit. Ti prohlédnou, až je budou podřezávat.

L. David 29.11.2023 11:12

Muslimská SATANSKÁ zvěř nikdy nebude jiná!! Zločinnost jim nařizuje SATANSKÝ Korán!! SATANSKÝ bůh Alláh je za zločinné skutky odmění!!

Proč se ještě někdo ohledně muslimů diví?

V. Církva 29.11.2023 10:57

Jenže teď si vemte jak se informuje jinde na Západě, v Německu, Francii, Švédsku, Španělsku. A pak se divíte co jde do ulic.

I když ,mimochodem propalestinskou demonstraci jsem už viděl před měsícem na vlastní oči a mimo Prahu. A zvláštní ,skoro tam nebyli Arabové a východní cizinci jen hloupá děcka.

Na(ne)štěstí jsem šel kolem s rodinou a nechtěl jsem jim kazitdovolenou, jinak bych asi ty pitomce roztrhal.

Ale myslím že je třeba zůstat u verbálních projevů, a říct jim že jsou sebevrazi a debilové co podporují vlastní sebevraždu.

A do EU je třeba volit lidí kteří jasně řeknou, že jsou západní politici (a Piráti) zodpovědni za nebezpečí v Evropě a a b jim bylo jasno že za toto za 20 let dostanou kriminál! Aby se alespoň trochu báli!