29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

HESLO DNE: Jdeme zabíjet bílé!

Uri Misgav, komentátor izraelského levicového listu Haarec, soudí, že západní progresivní levice není pokrytecká, ale vyšinutá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Ševeček 29.11.2023 20:38

všichni jsou to Semité.

J. Jurax 29.11.2023 13:10

No jo no, až se v TV z úst politika objeví, že muslim nemá v EU co dělat, kdo chce zůstat, musí se vzdát islámu, že mešity budou zbořeny, že hranice před nelegální migrací se budou bránit střelbou a kdo přesto projde, skončí až do deportace v kameňu, že muslimský terorismus bude bez pardonu trestán smrtí a okamžitým vyhoštěním příbuzných teroristy bez možnosti návratu a odvolání, tak začne mít Evropa zvaná západní ještě šanci. Tedy pokud toho politika hned nezavřou nebo ho nějaký muslim neprodleně nepodřízne. A ovšem bude pořádek za možnou cenu občanské války. Té se stejně nevyhne i pokud svrchupopsané neučiní, pokud nechce být v budoucnu islámskými barbary ovládaným chalífátem.

Ovšem takového politika v EU není. Průser ještě není dost veliký, množství debilních levicových křiklounů a podporovatelů muslimů je moc a obětí islamistů naopak málo. Porušování zákonů muslimy, enklávy, kde místo práva platí šaría a kam se policisté i ve dne moc neodvažují a další takové podobné nikoho nevzrušuje, neboť nesmí - bylo by to porušení posvátné krávy svobody vyznání, diskriminace, rasismus a vyvolávání nenávisti ke skupině obyvatel, co vědomě činí vše pro to, aby si tu nenávist zasloužila. Takže takového politika by aktivisté i média vláčeli špínou a stejně by ho zavřeli, ledaže by ho nějaký vyznavač Alláha dřív nepodřezal.

Špína je už moc zažraná.

P. Brich 29.11.2023 16:50

Až bude průser dost veliký, pak už nebude zvládnutelný ...:-(

S. Ševeček 29.11.2023 20:38

už je hotovo.

J. Farda 29.11.2023 21:24

Mladí vražední islamisté zahajují svatý džihád za vznik evropského chalifátu, takže by snad už mělo být současnou politickou reprezentací evropských států přijato rozhodnutí, že na hrubý pytel patří hrubá záplata. Snad k tomu, aby se konečně chytili za své politickohumanitární frňáky - bohužel či bohudík - přispěje i zvolení Wilderse. Conditio sine qua non, tertium non datur! :-/

J. Jurax 30.11.2023 15:24

Doufejme.Ale jsem skeptik. Spoléhat na zmoudření politiků je zcestné. Zde je navíc posvátná kráva svobody vyznání, přebujelá lidská práva pro kdekoho, davy zblblé levicovými promuslimskými a protižidovskými aktivisty a v neposlední řadě vysoká míra zamuslimení západních států; a muslimové mají taky volební právo a boj o voličské hlasy je nemilosrdný.

R. Lávička 29.11.2023 12:41

Islám je vřed na této planetě je potřeba ho otevřít, vyříznout, vydenzin fikovat. Zašít a přeléčit proti recidivě.

C. Berka 29.11.2023 11:50

Z Konvičky udělali vyvrhele - chtěli vyhodit ze zaměstnání, zrušili blog, špinili. Kdo se mu omluví?

L. David 29.11.2023 11:12

Muslimská SATANSKÁ zvěř nikdy nebude jiná!! Zločinnost jim nařizuje SATANSKÝ Korán!! SATANSKÝ bůh Alláh je za zločinné skutky odmění!!

Proč se ještě někdo ohledně muslimů diví?

J. Rejzek 29.11.2023 14:54

Nevraživost, vzájemné napadání a netolerance je pevně zakotveno v nomádském náboženství. Je jedno, jak svému bohu říkají, ale po ovoci poznáte je. Kdekoli se na světě vyskytují, je s nimi problém a je jedno, zdali jde o židy, muslimy, nebo křesťany.Když nemají problémy s příslušníky jiné víry , tak se mydlí se spoluvěrci. Je to v nich ,jako v koze a je jedno, zda mají v ruce Korán, nebo Bibli. Korán je stejně satanský, jako Bible.

J. Lukavsky 29.11.2023 15:55

"Korán je stejně satanský, jako Bible." No v Bibli, v Koránu a M.D.Rettigové najdeš všechno.... Ale kdyby v křesťanském kostele začal farář ječet "zabíjejte jinověrce, dospělé i děti, zapalujte jim mešity, nešetřete nikoho a nic...." tak by to udělal 2x, pak by ho chňapli dva pánové a odvezli doc. Chocholouškovi. Ten by mu to rozmluvil, nebo by u něj dožil. Ale když to káže dnes někdo v mešitě, tak je to OK a nic se neděje. To je přeci úplně normální. J.L. end

J. Rejzek 29.11.2023 16:56

Tím vším, si křesťanství také prošlo. Po celém světě se proti "pohanům" chovalo násilnicky a třeba husitští kněží také ječeli "zabíjejte jinověrce"!

J. Jurax 29.11.2023 17:10

Jo, před víc než půl tisíciletím ....

J. Rejzek 29.11.2023 19:04

Pět set let ve víře není žádná míra.

V. Petr 29.11.2023 18:57

Ale toto prostě není pravda. V křesťanství není šíření víry ohněm a mečem i když křesťané, jako všichni, válčili, neb věřit ve věčný mír může jenom idiot!

Islám je toto:

"Islám stanovuje pro všechny dospělé muže, nejsou-li neschopní nebo nezpůsobilí, povinnost připravit se na dobývání (ostatních) zemí, aby nařízení islámu byla nastolena ve všech státech světa...Ale ti, kdo studují islámskou svatou válku, chápou, proč chce islám dobýt celý svět...Ti, kteří o něm nevědí nic, předstírají, že se islám staví proti válce. Ti (kteří toto říkají) jsou hloupí. Islám říká: Zabíjejte nevěřící, tak jako by oni zabili vásǃ Znamená to, že by muslimové měli nečinně sedět do té doby, než je pohltí (nevěřící)? Islám říká: Zabíjejte je (nemuslimy), taste na ně meč a rozprašte (jejich armády). Znamená to nečinně sedět, dokud nás (nemuslimové) nepřemůžou? Islám říká: Zabíjejte ve službě Alláhovi ty, kteří by mohli chtít zabít vásǃ Znamená to, že bychom se měli vzdát (nepříteli)? Islám říká: Vše, co je zde dobré, existuje díky meči a ve stínu mečeǃ Lidi nelze přivést k poslušnosti ničim jiným než mečemǃ Meč je klíčem k Ráji, který může být otevřen jen pro Svaté bojovníkyǃ Jsou stovky dalších (koránských) žalmů a hadís (rčení Proroka), které pobízejí k válce a boji. Znamená toto všechno, že islám je náboženství, které zabraňuje lidem vést válku? Plivu na ty hloupé duše, které něco takového tvrdí"

J. Lukavsky 30.11.2023 7:22

"Tím vším, si křesťanství také prošlo" ano máte pravdu, zhruba před půl stoletím. No islám je poněkud opožděný, určitě jenou také zmoudří a zcivilizuje se. Ale co v tom mezi-období puberty? Jak to překonat ve zdraví a živi? No co se husitů týče tak zabíjet začali nejdřív "ti praví křesťané", husiti se bránili, na začátku. No vodíte a teď farář katolický, bratrský a rabín spolu jdou na pivo bez problému. J.L. end

P. Brich 29.11.2023 16:52

Islám je nenávistná vražedná ideologie maskující se jako náboženství!!;-€

V. Petr 29.11.2023 10:32

Naprostá pravda. ALE kolik lidí u nás bude ještě dnes volit pitáty nebo dokonce zelené!

P. Brich 29.11.2023 16:56

Jak to čtu v diskusích na psu, procento jejich voličů se příliš nezmění.

Není to nic výjimečného. Viz třeba Francie - než aby zvolili Le Pen, nechají se raději podřezávat jak podsvinčata. Protože Le Pen je fuj!!;-O

V. Povolný 29.11.2023 10:30

Často si říkám, co se ještě musí stát, aby se začalo něco skutečně měnit. Nejen u nás, ale v celé Evropě. I v té Anglii, která bývala vzorem konzervativní politiky. Brexit Anglii nezachránil, přišel příliš pozdě. Progresivisti se už stačili rozlézt jako mor.

Zřejmě bude muset dojít k nějakému opravdu velkému průšvihu. Nejspíš nějaké obzvlášť rozsáhlé vraždění, které nepůjde ututlat nebo dezinterpretovat. Pak se snad politici i s médii proberou za začnou něco dělat. Snad. A snad nebude pozdě.

K. Chwistek 29.11.2023 10:38

Myslím, že říjnové vraždění v Izraeli 1 200 civilistů - dětí a mládeže na hudebním festivalu, dětí mučených a vražděných před očima svázaných rodičů apod. bylo dostatečně rozsáhlé a je to obrovský průšvih. Přesto z toho udělala západní mainstreamová levicová média, levicoví studenti, intelektuálové, aktivisté a politici v Bruselu dezinformaci, že obětí jsou palestinští arabové a že ten brutální útok byl oprávněnou reakcí na izraelskou "genocidu" v Gaze. Všimněte si, že muslimští teroristé cíleně útočí jen na obyčejné občany EU, nikoliv na politiky, protože jsou si dobře vědomi, že kdyby zavraždili nebo znásilnili, unesli, mučili nějakého vrcholného politika EU, nebo člena jeho rodiny, situace by se rychle obrátila proti nim.

V. Povolný 29.11.2023 11:13

Tak vidíte. 1200 mrtvých je pořád málo na to, aby se začalo něco měnit. Musí jich být ještě víc! Ale některým to ani tak nebude stačit. Ti prohlédnou, až je budou podřezávat.

J. Jurax 29.11.2023 12:35

Není to dostatečně rozsáhlé.

Ve zprávách ČT vidím jen rozbombardovanou Gazu a dojemné snímky ušmudlaných dětí v uprchlických enklávách na jihu Gazy. A "humanitární" pomoc teroristům.

Ukázky muslimského teroru jsou pro "vyvážené" zpravodajství ČT jistě příliš drastické; takže se tutlají, aby nevyvolávaly nenávist ke skupině obyvatel - k vyznavačům koránu a islámským teroristům.

A ano, semtam decentně ukážou trpící příbuzné povražděných a unesených nebo izraelské vojáky bojující v troskách Gazy, přičemž ale neopomenou zdůraznit nebezpečí, jež hrozí islámským civilistům. Že civilista v Gaze je ten, kdo odhodil kalašnikova, protože mu došly náboje, se tutlá.

J. Jurax 29.11.2023 13:01

No jo no, až se v TV z úst politika objeví, že muslim nemá v EU co dělat, kdo chce zůstat, musí se vzdát islámu, že mešity budou zbořeny, že hranice před nelegální migrací se budou bránit střelbou a kdo přesto projde, skončí až do deportace v kameňu, že muslimský terorismus bude bez pardonu trestán smrtí a okamžitým vyhoštěním příbuzných teroristy bez možnosti návratu a odvolání, tak začne mít Evropa zvaná západní ještě šanci. Tedy pokud toho politika hned nezavřou nebo ho nějaký muslim nepodřízne. A ovšem bude pořádek za možnou cenu občanské války. Té se stejně nevyhne i pokud svrchupopsané neučiní, pokud nechce být v budoucnu islámskými barbary ovládaným chalífátem.

Ovšem takový politik v EU není. Průser ještě není dost veliký, množství debilních levicových křiklounů a podporovatelů muslimů je moc a obětí islamistů naopak málo. Porušování zákonů muslimy, enklávy, kde místo práva plati šaría a kam se policisté i ve dne moc neodvažují a další takové podobné nikoho nevzrušuje, neboť nesmí - bylo by to porušení posvátné krávy svobody vyznání, diskriminace, rasismus a vyvolávání nenávisti ke skupině obyvatel, co vědomě činí vše pro to, aby si tu nenávist zasloužila.

Špína je už moc zažraná.

J. Jurax 29.11.2023 13:03

Sakra, sem to nepatří - ten mobilní Pes si háže příspěvky kam chce.

V. Církva 29.11.2023 10:27

Jako tato levicová mládež je odtržená od reality. A proto říkám vychovávejte si to!

Nechtěl bych to mít doma. Moje děti se až na jednu návštěvu halíkova kázání chovají rozumně. Pokud by ale tuto sebevraždu podporovali, musel bych strávit hodně času vysvětlováním. Pokud by i přesto velelebili multikulturalismus, a podporovali muslimskou invazi, museli by se začít na studiích živit sami, dostali by jen odpočet "na přídavky". Ono by je to naučilo co je teorie a co realita.

K. Chwistek 29.11.2023 10:39

R^R^R^

P. Pepax 29.11.2023 9:33

R^ Autor má pravdu, evropané jsou už opravdu směšní.

J. Majzlík 29.11.2023 15:02

Oni Evropané?

P. Zeman 29.11.2023 8:48

ČTK o tom rasistickém útoku ve Francii píše jako o "vesnické rvačce" která se stala záminkou pro útoky "pravicových extremistů" na migranty

ČTK, je odporná bolševicko rasistická žumpa, co by měla být zrušena !!!!