Středa 17. června 2026, svátek má Adolf

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

EVROPA: Švédský hořlavý multikulturalismus

Ve Švédsku bylo v neděli veselo. Slavilo se vítězství hokejistů na mistrovství světa a na předměstí Stockholmu hořela auta.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

PB

P. Brodský

21. 5. 2013 11:47
Rasově uvědomělí ateisté a euroskeptici chtějí bojovat za rádoby křesťanskou a rádoby evropskou kulturu

Dnes je Vás tu nějak málo. Je již skoro 12 a příspěvků je teprve třináct. Takhle těch 1500 milionů muslimů nezlikvidujete.

0 0
možnosti
VV

V. Venc

21. 5. 2013 12:06
Re: Rasově uvědomělí ateisté a euroskeptici chtějí bojovat za rádoby křesťanskou a rádoby evropskou kulturu

A co Vy pane Brodský, máte už svůj kobereček?

0 0
možnosti

Z. Švrček

21. 5. 2013 11:43
Musím si poopravit jedno přísloví

Optimisté se učí anglicky.

Pesimisté se učí arabsky.

Realisté se učí střílet.

Ta oprava se týká pesimistů.

0 0
možnosti
RL

R. Langer

22. 5. 2013 15:50
Re: Musím si poopravit jedno přísloví

Já bych tu Čínu přece jenom nepodceňoval, a hlavně její schopnost vypořádat se s Islámem. Až Číňani pořádně nastoupí do Afriky, která jim už z poloviny patří, to se teprve začnou dít věci...

0 0
možnosti
VV

V. Venc

21. 5. 2013 11:06
Není jiné řešení

Evropa se musí rozhodnout k akceptování judeo-křesťanské ideologie a oprostit se od osvícensko-marxistické ideologie. Ta totiž přináší multikulturalismus, relativismus, feminismus, ničí společenský řád, propaguje státní a politický dirigizmus, vnáší do života občanů chaos, korupci, ztrátu sebekontroly a sebeúcty. Preferuje život na dluh, který budou splácet následující generace.

Jelikož evropská politika je dlouhodobě pod vlivem Socialistické internacionály a vedení EU programově buduje multikulturální, demokratickou, ideově vyprázdněnou politiku rovnosti a státního přerozdělování, nelze očekávat žádnou změnu, a když tak k horšímu.

0 0
možnosti
RG

R. Gramblička

21. 5. 2013 11:29
Re: Není jiné řešení

neni nutné držet se nějaké ideologie, jak píšete, ale je záhodno pěstovat morální a etické principy, vycházející jak z křesťanství tak z osvícenství, ale zejména je nutné držet se zdravého rozumu. Ať jsme hodni svého označení homo sapiens

0 0
možnosti
PV

P. Vaňura

21. 5. 2013 9:57
Doporučuji návrat k tradicím

"Vítáme přistěhovalce, kteří se chtějí stát Američany. Nemáme zájem o přistěhovalce, kteří chtějí zůstat tím, co jsou. Nejenže musí mít americkou vlajku na prvním místě, ale nesmí mít žádnou další vlajku ani jako druhou."

(c) Theodore Roosevelt, president USA v letech 1901-1908. A to se prosím týkalo přestěhovalců z Evropy, o jiné neměli Američané skoro žádný zájem!

0 0
možnosti
ŠH

Š. Hašek

21. 5. 2013 11:01
Re: Doporučuji návrat k tradicím

Asi tak.

0 0
možnosti
JK

J. Kanioková

21. 5. 2013 1:30
Dík za nekorektně pravdivě popsané události,

protože člověku se nedělá volno, když o tom čte z oficiálních médií..  A když jsem hledala poctivější informace o tomto, narazila jsem na cosi, co už člověk nad Švédskem přímo láme hůl.. Vstanou noví Breivikové !  .... Švédská škola otevřela šatnu pro třetí pohlaví - Školní úředníci vytvořili ji pro transsexuály a lidi, kteří se necítí být přítelkyní nebo přítel. Jedná se o první takový případ v zemi..  http://jdem.cz/236b8 

No a v diskuzi na polském webu někdo, kdo tam dva roky žil, napsal -

Evropa se mění z křesťansko-sekulárního prostoru v muslimskou zem. Ovšem většina vymírajících Evropanů si toho nevšímá a snaží se užít si poslední desetiletí blahobytu a svobody s nevysloveným heslem „po nás potopa. V islámské terminologii se ateisté označuji jako zanadiqa. Islám je považuje za největší hrozbu pro své věřící.

Švédsko - ideální ¨pro všechny levicové v Polsku. Marxismus ideologie sílí, cenzura a trest odnětí svobody za "projev nenávisti" (tj. nesouhlasí s oficiální ideologií), státní kontrola nad každičkým projevem života, dokonce i děti nepatří do zodpovědnosti nadřazeného rodiče, ten je jen"strážce". Výsledek - kolaps v porodnosti mezi Švédy, zničení tradiční instituce rodiny - v důsledku demoralizace mladých, muslimská invaze do země takovým tempem, že tam budou brzy vládnout nepokoje, jako byly ty, o kterých bylo psáno ve městech jako Malmö. Stačí se tam na čas podívat, jsem zvědavý, jestli pak pochopite, kam to vede?  - http://www.liveleak.com/view?i=211_1369044837

https://www.facebook.com/pages/Megafonen/191691564...

0 0
možnosti
JK

J. Kanioková

21. 5. 2013 1:39
A do středu takových událostí bych

přistrčila ty osobnosti, které se tak naplánovaly a prosazovaly imigrační vstřícnost. Připomenutí- Británie:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1222613/La...

Jak Labouristé mazali data o souvislostech mezi přistěhovalectvím a kriminalitou: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1223296/La...

Francie - je také dobré zmínit, že soudruh Hollande je prvním francouzským prezidentem, který byl vzhledem k těsnému vítězství nad Sarkozym zvolen díky právě hlasům přistěhovalců. Bez multikulti by nikdy nebyl zvolen, leč více než 90% hlasů od muslimů a po patřičné agitce v mešitách a přistěhovaleckých ghettech se mu to podařilo. http://www.liberation.fr/politiques/2012/05/13/une...

0 0
možnosti
LK

L. Krajicek

21. 5. 2013 0:50
Radíte jim zbytečně.

Oni se už přece odstěhovali tam, kde se jim líbí.

A pokud se to nám (resp. Švédům) nelíbí, tam se můžeme odstěhovat tam, kde se nám bude líbit.

0 0
možnosti
JS

J. Schwarz

21. 5. 2013 6:11
Re: Radíte jim zbytečně.

No tak je to třeba zařídit tak, aby se jim tady NELÍBILO!!! Kapišto?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz