Diskuse
EVROPA: Švédský hořlavý multikulturalismus
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P. Brodský
Rasově uvědomělí ateisté a euroskeptici chtějí bojovat za rádoby křesťanskou a rádoby evropskou kulturu
Dnes je Vás tu nějak málo. Je již skoro 12 a příspěvků je teprve třináct. Takhle těch 1500 milionů muslimů nezlikvidujete.
V. Venc
Re: Rasově uvědomělí ateisté a euroskeptici chtějí bojovat za rádoby křesťanskou a rádoby evropskou kulturu
A co Vy pane Brodský, máte už svůj kobereček?
Z. Švrček
Musím si poopravit jedno přísloví
Optimisté se učí anglicky.
Pesimisté se učí arabsky.
Realisté se učí střílet.
Ta oprava se týká pesimistů.
R. Langer
Re: Musím si poopravit jedno přísloví
Já bych tu Čínu přece jenom nepodceňoval, a hlavně její schopnost vypořádat se s Islámem. Až Číňani pořádně nastoupí do Afriky, která jim už z poloviny patří, to se teprve začnou dít věci...
V. Venc
Není jiné řešení
Evropa se musí rozhodnout k akceptování judeo-křesťanské ideologie a oprostit se od osvícensko-marxistické ideologie. Ta totiž přináší multikulturalismus, relativismus, feminismus, ničí společenský řád, propaguje státní a politický dirigizmus, vnáší do života občanů chaos, korupci, ztrátu sebekontroly a sebeúcty. Preferuje život na dluh, který budou splácet následující generace.
Jelikož evropská politika je dlouhodobě pod vlivem Socialistické internacionály a vedení EU programově buduje multikulturální, demokratickou, ideově vyprázdněnou politiku rovnosti a státního přerozdělování, nelze očekávat žádnou změnu, a když tak k horšímu.
R. Gramblička
Re: Není jiné řešení
neni nutné držet se nějaké ideologie, jak píšete, ale je záhodno pěstovat morální a etické principy, vycházející jak z křesťanství tak z osvícenství, ale zejména je nutné držet se zdravého rozumu. Ať jsme hodni svého označení homo sapiens
P. Vaňura
Doporučuji návrat k tradicím
"Vítáme přistěhovalce, kteří se chtějí stát Američany. Nemáme zájem o přistěhovalce, kteří chtějí zůstat tím, co jsou. Nejenže musí mít americkou vlajku na prvním místě, ale nesmí mít žádnou další vlajku ani jako druhou."
(c) Theodore Roosevelt, president USA v letech 1901-1908. A to se prosím týkalo přestěhovalců z Evropy, o jiné neměli Američané skoro žádný zájem!
J. Kanioková
Dík za nekorektně pravdivě popsané události,
protože člověku se nedělá volno, když o tom čte z oficiálních médií.. A když jsem hledala poctivější informace o tomto, narazila jsem na cosi, co už člověk nad Švédskem přímo láme hůl.. Vstanou noví Breivikové ! .... Švédská škola otevřela šatnu pro třetí pohlaví - Školní úředníci vytvořili ji pro transsexuály a lidi, kteří se necítí být přítelkyní nebo přítel. Jedná se o první takový případ v zemi.. http://jdem.cz/236b8
No a v diskuzi na polském webu někdo, kdo tam dva roky žil, napsal -
Evropa se mění z křesťansko-sekulárního prostoru v muslimskou zem. Ovšem většina vymírajících Evropanů si toho nevšímá a snaží se užít si poslední desetiletí blahobytu a svobody s nevysloveným heslem „po nás potopa. V islámské terminologii se ateisté označuji jako zanadiqa. Islám je považuje za největší hrozbu pro své věřící.
Švédsko - ideální ¨pro všechny levicové v Polsku. Marxismus ideologie sílí, cenzura a trest odnětí svobody za "projev nenávisti" (tj. nesouhlasí s oficiální ideologií), státní kontrola nad každičkým projevem života, dokonce i děti nepatří do zodpovědnosti nadřazeného rodiče, ten je jen"strážce". Výsledek - kolaps v porodnosti mezi Švédy, zničení tradiční instituce rodiny - v důsledku demoralizace mladých, muslimská invaze do země takovým tempem, že tam budou brzy vládnout nepokoje, jako byly ty, o kterých bylo psáno ve městech jako Malmö. Stačí se tam na čas podívat, jsem zvědavý, jestli pak pochopite, kam to vede? - http://www.liveleak.com/view?i=211_1369044837
J. Kanioková
A do středu takových událostí bych
přistrčila ty osobnosti, které se tak naplánovaly a prosazovaly imigrační vstřícnost. Připomenutí- Británie:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1222613/La...
Jak Labouristé mazali data o souvislostech mezi přistěhovalectvím a kriminalitou: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1223296/La...
Francie - je také dobré zmínit, že soudruh Hollande je prvním francouzským prezidentem, který byl vzhledem k těsnému vítězství nad Sarkozym zvolen díky právě hlasům přistěhovalců. Bez multikulti by nikdy nebyl zvolen, leč více než 90% hlasů od muslimů a po patřičné agitce v mešitách a přistěhovaleckých ghettech se mu to podařilo. http://www.liberation.fr/politiques/2012/05/13/une...
L. Krajicek
Radíte jim zbytečně.
Oni se už přece odstěhovali tam, kde se jim líbí.
A pokud se to nám (resp. Švédům) nelíbí, tam se můžeme odstěhovat tam, kde se nám bude líbit.
J. Schwarz
Re: Radíte jim zbytečně.
No tak je to třeba zařídit tak, aby se jim tady NELÍBILO!!! Kapišto?
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz