Úterý 28. 5. 2024Vilém polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 399
  • Poslední: 12.5. 2009 11:39
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
jihočech 30.3.2009 0:39

hlavně Rusové vymírají!

Každý rok 700 000! A rozhodně to nejsou růžolící etničtí Rusové, těch mizí mnohem více, už dnes tvoří dobrou třetinu branců ruské armády (nedávno proběhla zpráva, jak armáda nemůže sehnat lidi) muslimové. Rusko Tolstého je pryč, a mnoho naděje není...

důchodce30 30.3.2009 1:59

Re: hlavně Rusové vymírají!

"Etničtí" Rusové nejsou "růžolící", nýbrž původní Rusové jakožto lidé z bažin jsou bledí a nazrzlí, rusovlasí, pročež i jejich jméno, Rus. rusý.

isi 30.3.2009 3:57

Re: hlavně Rusové vymírají!

Rus  bylo jmeno Vikingske skupiny ovladajici  oblast dnesniho Ruska , pokud se nepletu. Do dnes je v Skandinavii casto krestni jmeno Rus.

isi

Ustecak 30.3.2009 6:20

Re: hlavně Rusové vymírají!

R^ Přesně tak

Mirek F. 30.3.2009 5:28

Re: Pane Vlk, pár věcí mi tam nesedí

1. Autor psal o důvodech obliby po válce. Nás se Mnichov a postoj Západu dotkl daleko citelněji než o rok později sovětsko-německý pakt. Hitler by ostatně rozpoutal válku a porazil Polsko i bez smlouvy se Stalinem.

2. Že by po pádu komunismu přicházela nějaká větší podpora muslimských fanatiků, se mi nějak nechce věřit. A předtím tohle dělal i Západ, viz podpora mudžáhidů v Afgánistánu.

mik 30.3.2009 23:59

Re: Pane Vlk, pár věcí mi tam nesedí

Takže okupace německem za pomoci ruska, celá válka - to vše se nás podle vás dotklo míň než Mnichov? Pokud vím byli to němečtí vojáci co u nás vraždili, ne francouzští nebo britští. Pokud se vás naivní a hloupé jednání Francie a Británie dotýká víc než německé a ruské koncentráky tak pak je něco špatně v hodnotovém systému.

Lapil 30.3.2009 7:14

Re: Pane Vlk, pár věcí mi tam nesedí

Rusko nás samozřejmě zachraňovat nebude. Rusko nás bude udržovat při životě jako sanitární kordón. Pokoušelo se o to skrzevá  SSSR v době západu demokratického, nevidím důvod, proč by tomu mělo být jinak v době západu muslimského.

JC 30.3.2009 0:30

Tak tohle by měla být povinná četba

Z tohoto pohledu lze pochopit, proč V. Klaus nemá námitky proti radaru a umístění vojsk USA na našem území. I přes přetrvávající odpor převážné většiny občanů. Asi vidí dál.

jihočech 30.3.2009 0:27

Skvělý článek!

Třebaže se spoustou věcí nesouhlasím, upřímně (snad to železničář dočista nezprofanoval)a  vášnivě napsané.

Kanuk 30.3.2009 6:07

Re: Skvělý článek!

Když někdo něco napíše vášnivě, tak je dost malá pravděpodobnost, že to odpovídá skutečnosti, i když to myslí upřímně.