24.6.2024 | Svátek má Jan


Diskuse k článku

EVROPA: Rasisty nesnášíme stejně jako židy

Musíme si zvyknout. Na to, že jsme sami sobě snažili nalhat, že Evropská unie je spolek dobrotivých andělů, o čemž nás přesvědčoval třeba kníže Schwarzenberg a parta v Repektu. Dnes se EU ukazuje ve skutečné podobě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Urban 14.11.2015 15:51

Re: Mně rasisti nevadí.

Jo jo. A správně a po zásluze skončila ta politku r va ze Švédska, co si zpívala při natáčeném pohl. styku s nějakým imigrantem "pusť si mezi nohy černýho, pusť si mezi nohy žlutýho" (tuto kampaň financovala švédská vláda) až ji jeden z těch skvělých imigrantů oddělal. Takže tento případ skončil dobře, desetitisíce jiných ale končí špatně.

K. Křivan 14.11.2015 20:11

Re: Mně rasisti nevadí.

Myslíte tuhle:

http://zboril.blog.ihned.cz/c1-64208050-znasilneni-a-vrazda-svedske-multikulturni-aktivistky-elin-krantz-etiopskym-imigrantem

H. Lukešová 15.11.2015 0:10

Re: Mně rasisti nevadí.

Obhajoba terorismu

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/14565-znamy-muslimsky-duchovni-obhajoval-v-televizi-teroristicky-utok-v-parizi-a-prohlasil-ze-islam-a-pravo-saria-ovladne-evropu.aspx

K. Křivan 14.11.2015 8:16

Paříž

Kdo teď řekne, že to nemá s islámem nic společného, ten zaslouží smrt.

J. Dvořák 14.11.2015 9:21

Re: Paříž

No jo, ale zatím dostávají podporu sluníckáři a různí dobrodějové!

J. Kanioková 14.11.2015 10:36

Já jenom doufám,

že se konečně probudí i ti "nerasisti" a dojde jim, že veškeré vciťování a ušlechtilé řečičky k migrantům na hoňo jsou ! Doufám, že to smete Angelu a podobné typy, že už jim lidi přestanou žrát ty jejich kecy a že se proti migraci zvedne pořádný odpor.

Zajímalo by mě, jestli si rusofobové uvědomí, že tam zkušenosti s takovými teroristickými akcemi mají daleko dříve, a taky nic hezkého. Že proti Islámu jsme všichni, celý svět, na jedné lodi..

H. Lukešová 14.11.2015 15:32

Re: Já jenom doufám,

Neprobudí. Dívala jsem se na pořad Máte slovo s Jílkovou. A tam mluvil představitel "Humanistické strany" a dvě baby za "Svět proti násilí a válce". A ti tak řvali, že na co potřebujeme armádu, proti komu chceme bojovat, proč by Češi měli chodit na vojnu. Myslím si, že muslimové odpověděli na otázku, na co potřebujeme armádu. A teroristickou muslimskou naplavenou lůzu tady v ČR nechceme.

M. Koutný 14.11.2015 7:51

dovolím si malou opravu

Slánský a spol. byli v rozsudku uváděni přímo jako osoby původu židovského".  Viz. mj. známá povídka Oty Pavla.

P. Lenc 14.11.2015 7:26

Ano, vždy to začíná "zlým Židem".

A není náhoda,  že za nynější nacizací evropských "elit" stojí znovu, tak jako v minulosti, levice, ať si říká jakkoliv.

K. Křivan 14.11.2015 8:35

Re: Nacizace není to pravé slovo

Nacizace není to pravé slovo, neboť ta se týká nacionálního socialismu. Co dnes ovláda bruselské zmetky  je internacionální socialismus spojený s islámem.  Cílem je likvidace evropské civilizace, likvidace evropských národů a jejich přeměna na hnusnou  negro-arabo-bělošskou směsku.

J. Sova 14.11.2015 9:55

Re: Nacizace není to pravé slovo

To se už psalo v jedné knize ve dvacátých letech.

"Juden waren und sind es, die den Neger an den Rhein bringen, immer mit dem gleichen Hintergedanken und klaren Ziele, durch die dadurch zwangsläufig eintretende Bastardierung die ihnen verhaßte weiße Rasse zu zerstören, von ihrer kulturellen und politischen Höhe zu stürzen und selber zu ihren Herren aufzusteigen."

K. Křivan 14.11.2015 10:07

Re: Nacizace není to pravé slovo

Nahraďte slovo "Juden"  slovem "Die Linken" (levice) a pasuje to jak prrrdel na nočník.

J. Sova 14.11.2015 10:27

Re: Nacizace není to pravé slovo

V té době to splývalo, vzhledem k původu Marxe a vzhledem k tomu, že v sovětském politbyru bylo 85% židů.

K. Křivan 14.11.2015 12:02

Re: Nacizace není to pravé slovo

Máte recht,  Židi jako Luxemburgová a Karl Liebknecht  mají velkou vinu na vzrůstu německého antisemitismu a následné šoa. To je tragedie židovského národa, že jeho část zavinila smrt druhé části.

H. Lukešová 14.11.2015 12:16

Re: Nacizace není to pravé slovo

Jenomže ti komunističtí Židé byli komunisté ne Židé, judaismus ani židovské tradice nectili, vystídali víru v Boha za víru v Marxe. Drtivá většina Židů bolševiky nebyla, a ti židobolševici pronásledovali většinu Židů, kteří bolševiky nebyli. Nelze opsravedlňovat německý antisemitismus kvůli bolševismu.

K. Křivan 14.11.2015 13:37

Re: Nacizace není to pravé slovo

To máte sice pravdu, ale Hitler a jeho socialisti to viděli geneticky.

Neospravedlňovat, ale vysvětlovat, poznat mechanismus zla.

H. Lukešová 14.11.2015 13:51

Re: Nacizace není to pravé slovo

Jsem ovšem hrdá na nás Čechy. Ke vzteku levicových multikulti sluníček průzkum veřejného mínění v ČR dopadl bravůrně. Pouze 29% Čechů by sneslo muslima jako kolegu v práce a muslima do rodiny by sneslo jenom 12%. Nechceme v České republice žádný islám. To i můj otec říkal, že kdybychom si já nebo bratr dotáhli do rodiny muslima/muslimku, tak již nejsme jejich syn či dcera. A já se s tím ztotožňuji. Muslim nemůže být nikdy přítelem evropského Evropana.

H. Lukešová 14.11.2015 13:53

Re: Nacizace není to pravé slovo

No jo. Ale nyní nadhodím jiné téma. Ke vzteku levicových multikulti politkorektních sluníček podle průzkumu veřejného mínění v ČR by pouze 29% Čechů neslo muslima jako kolegu v práci a muslima jako člena rodiny by sneslo jenom 12% Čechů. Češi si zachovali zdravý rozum. Žádný islám v České republice nechceme.

K. Novák 14.11.2015 6:51

Myslím, že se mýlíte a Němcům křivdíte.

Muž, který razil heslo „Ein Volk, ein Reich, ein Führer“, nebyl Němec a své myšlenkové postoje si do Německa už přinesl. Motivací Merkelové pro přijímání uprchlíků bylo něco zcela jiného než antisemitismus. A i Stalin dal Slánského popravit z jiných (politických) důvodů, ne proto, že to byl žid. Sionismus byla jen jakási zástěrka.

M. Koutný 14.11.2015 7:48

Re: Myslím, že se mýlíte a Němcům křivdíte.

Hitler sám sebe vnímal jako Němce a už první světové války se zúčastnil v německé uniformě.

Motivací Merkelové jistě není primárně antisemitismus, ale antisemitismus levičáků je jednou z příčin kritické situace na Blízkém východě, která proud migrantů spustila.

Stalin dal popravit Slánského právě pro jeho židovský původ. Respektive ten rozhodl o tom, že ententýky padlo právě na Slánského, nikoli na Gottwalda (i ten byl ve hře).

J. Myslivec 14.11.2015 8:30

Re: Myslím, že se mýlíte a Němcům křivdíte.

Ano! Tato oprava předchozího článků je přesná! Souhlasím! I původní článek souhlasí s mojím názorem.

K. Novák 14.11.2015 15:31

Re: Myslím, že se mýlíte a Němcům křivdíte.

Dovoluji si nesouhlasit.

To, že se Hitler vnímal jako Němec, není důležité. Jeho světonázor se zformoval ve Vídni před tím, než přišel do Německa. Podíl na jeho názorový vývoj měli i naši "sudetští" Němci.

Války na Středním východě trvají řadu let, v některých oblastech desetiletí, mohutná migrační vlna vypukla až letos poté, co migranty pozvala do Německa Merkelová. Jsem přesvědčen (přesto že mne někteří reagující kvůli tomu považují za blázna), že její motivace byla čistě osobní a přízemní.

Gottwald byl ve hře jedině tím, že mohl ze hry vypadnout kvůli svým dvěma zdravotním problémům. Pak by se jednalo o to, kdo přijde po něm. Stalin si vybral Alexeje Čepičku, který by se ale proti Slánskému neprosadil (později se Čepičky zbavil Novotný). Stalin prostě popravami zformoval tehdejší vedení KSČ tak, jak považoval za vhodné.

P. Vaňura 14.11.2015 17:11

Pravdu máte v tom, že Hitlerův antisemitismus byl svým

původem vídeňský, ovlivnil ho mimo jiné vídeňský starosta Karl Lueger (velmi špatná kombinace, antisemita, ale coby starosta jednoznačně úspěšný a tudíž vlivný). ALE Hitler, který byl po válce příslušníkem politického oddělení Reichswehru, kam si ho nadřízení vybrali pro jeho silný německý nacionalismus, nemohl nevidět, že stranu nepřátel, Bavorskou republiku rad, vedli z velké části Židé. Britský historik J. M. Roberts toto dost zdůrazňuje s tím, že "Hitler patrně nebyl duševně zcela zdráv").

J. Sinnreich 14.11.2015 4:05

Znaceni zidovskeho zbozi

Kde je odpovednost Ceske vlady? Jasny postoj, ze se prikazy social-fasistu z vedeni Evropske unie pod taktovkou Nemecka nebudeme ridit. Nebo chteji pokracovat v odkazu Hachy a protektoratni vlady, ktera kyvala na rozkazy z Reichu. Meli by si uvedomit i to, jak tito lide skoncili.

V. Říha 14.11.2015 15:44

Re: Znaceni zidovskeho zbozi

Prezident Hácha a protektorátní vláda byli v poněkud jiné situaci. A předseda protektorátní vlády, gen. Eliáš, skončil na popravišti. Německém.

J. Sinnreich 14.11.2015 16:13

Re: Znaceni zidovskeho zbozi

Hacha to myslel s Cechy dobre. I se nekdy primlouval za odsouzene k smrti. Vzdycky se najde vymluva, ze by to jinak vzali do rukou jeste horsi kolaboranti. Protestovat proti vylozenemu antisemitismu komisaru EU je to nejmensi, co by nasi statecni "predstavitele" mohli udelat.

J. Cimbálník 14.11.2015 3:51

Pozar v uprchlickem tabore v Calais

http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=386395&sId=&mId=

H. Lukešová 14.11.2015 0:50

No zatímco EU řeší, jak diskriminovat Židy,

jak je ponižovat a zesměšňovat, tak muslimové v Paříži zavraždili již přes 60 lidí (a to máme čas 0:51), kdoví kolik mrtvých bude ráno. Ano, islám je ušlechtilé náboženství a "Židé jsou naše neštěstí", jak hlásal jakýsi pan doktor práv Julius Streicher.

J. Urban 14.11.2015 2:01

Re: No zatímco EU řeší, jak diskriminovat Židy,

Jo, a máme to tu zase a v hlavách Merkelové, Mogheriniové a imáma Halíka to bude dál, i kdyby uctívači pedofila vyvraždili všechny redakce a koncertní sály Evropy :-( . Pod vedením bruselských a dalších zločinců (z nichž některé jsem vyjmenoval výše) započal nový holocaust.

J. Skála 14.11.2015 2:13

v 2.00 hodin je to už 140 mrtvých

kdy to bude 140 000?