Sobota 1. 6. 2024Laura polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 129
  • Poslední: 25.9. 2010 19:08
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V. Pavel 24.9.2010 9:41

Re: Seriozní diskuze opět nemožná!

Kulheime! Čestný chlap by měl elementárně aspoň držet slovo, které dal! Tak se laskavě aspoň elementárně polepšete, ano? Až poté možná budete přijatelný partner pro seriozní diskuzi.

K. Janyška 24.9.2010 10:56

Re: Seriozní diskuze opět nemožná!

Pavel je vůl, co ! -))) Dzp.

V. Pavel 24.9.2010 11:12

Re: Seriozní diskuze opět nemožná!

Janyško! Od vás by mne urazila pochvala!

J. Slanina 24.9.2010 11:18

Re: Seriozní diskuze opět nemožná!

Tož to zkusím já. V. Pavel je jemný, oduševnělý, skromný a vstřícný gentleman. Nu, posuďte sami: http://realit.cz/files/imagecache/dust_activegallery_big/files/upload/story_press/2958/pavel_weishaupt_architekt_a__editel_akvizic_codeco_4b6abcf769.jpg

J. Slanina 24.9.2010 11:24

Re: Chybějící text:

....vstřícný gentleman. Nu posuďte sami: (následuje odkaz)

V. Pavel 24.9.2010 11:25

Re: Seriozní diskuze opět nemožná!

Slanino! "Hrabe" vám? Kdo to má být? Zase váš a Komárkův oblíbený P. W.? Vaše duševní pochody mi jsou zcela lhostejné, přesto sděluji, že já na fotografii rozhodně nejsem a nepodobám se tomu člověku ani náhodně!

J. Slanina 24.9.2010 11:30

Re: Seriozní diskuze opět nemožná!

Ježíši, pájo promiň, ja jsem se překlepl: http://nd01.jxs.cz/976/042/00c7df552d_40587308_o2.jpg 

J. Skotnica 24.9.2010 11:44

Re: Seriozní diskuze opět nemožná!

Vy máte něco proti hovězímu dobytku? Abych se neurazil.

J. Slanina 24.9.2010 11:55

Re: Seriozní diskuze opět nemožná!

Ježíši, vůbec nic. To jste výše nečetl, jak jsem ho vychvaloval? Ve formě dobře propečeného steaku by ovšem u mne stoupl ještě více na ceně.

BTW: Mám také kočičku a váš odkaz na simončata mne pobavil.

J. Skotnica 24.9.2010 11:48

Re: Seriozní diskuze opět nemožná!

Nerad argumentuju tím, že si většina něco myslí, tak to bude asi pravda, ale tady si to myslí VŠICHNI.

J. Slanina 24.9.2010 12:01

Re: Seriozní diskuze opět nemožná!

Taky se nerad přidávám k jakékoliv většině, ale Kajan mne vlastně inspiroval a Idol si nádherně naběhl na vidle. Dnes už po druhé. Zasloužil by si pasovat na rytíře Zlatých vidlí. Třeba by mu je v Plzni pozlatili.

Z. Bureš 24.9.2010 12:00

Re: Seriozní diskuze opět nemožná!

a protože je Vůl, je nutno s ním hovořit pouze prostřednictvím tlumočníka z JZD : Vola !!!

D. Streit 24.9.2010 8:58

Všechno je pravda

Jen ten Lisabon podepsat neměl :)

Už je čas EU demontovat, ne posilovat. Prokazuje se to dnes a denně:

http://streit.blog.idnes.cz/c/155744/Jen-at-se-Sarkozy-a-Barroso-pozerou.html

K. Janyška 24.9.2010 9:01

Re: Všechno je pravda

Ten tlak se, D.Streite, přece  nedal vydržet !  Vážil mezi odstoupením a podepáním. Odstoupením by ztratil  vliv a to je pro nás všechny, co víme o co jde, nepřijatelné ! Dzp.

S. Ševeček 24.9.2010 9:12

Re: Všechno je pravda

Souhlas.

Však jak mu to nepodepsání a údajnou "integritu s odstoupením" sosáci, užiteční idioti a obchodníci s "lidskými právy" nutili ...

J. Kanioková 24.9.2010 10:06

Pravda. "Odborníci"

se i písemně domlouvali, jak ho prohlásit nesvéprávným, když nepodepíše!

V. Pavel 24.9.2010 10:47

Re: Pravda. "Odborníci"

Pí. Kanioková! Jste Troll? Že zde argumentujete "trollími" výmysly, neboli "trollovinami"?

J. Slanina 24.9.2010 11:26

Re: Pravda. "Odborníci"

A howno lepí a lepí, viďte, paní Kanioková?

M. Prokop 24.9.2010 8:52

Ano, dost přesné.

Z. Švrček 24.9.2010 8:11

Fakt dobré

Výborně, pane prezidente. Opět naprosto pregnantní vyjádření, které budou různí levicoví žvanilové rozebírat naprosto mylně - totiž ze svých levicových ideologických pozic. Nevědí nic o fungování lidského světa a pokud tuší, nedávají najevo. Proč? Chtěli by "řídit společnost"  a proto se budou snažit oblbnout i nadále lidi a zatáhnout tak svět do další krize, která, pokud se jim to povede, nebude mít obdoby. Pryč s nimi. Ještěže si kapitalismus vždy, i když je nahlodáván, cestičku najde. Je jako voda - nelze jej spoutat. 

V. Pavel 24.9.2010 8:13

Re: Fakt dobré

Švrčku! Zkuste zde objasnit vaši definici "levice" a "pravice", pls! Díky!

Z. Švrček 24.9.2010 8:22

Re: Fakt dobré

Stále stejné, nakoukněte do učebnic. Mnozí se snaži rozdíly zakrýt. Ale odpověď máte i v prezidentově článku, Pavle!!

V. Pavel 24.9.2010 8:31

Re: Fakt dobré

Švrčku! Nepokládám Klause za "pravičáka"! Pouze sám sebe tak označuje, ale se seriozním konzervatizmem fakticky nikdy neměl nic společného "ani náhodou"! Přihláškami do KSČ počínaje, pokračujíc zajištěním beztrestnosti a bezpracného obohacení husákovských komunistů a mezinárodních hochštaplerů v rámci "Big Tunnelingu", podvodnou "opoziční smlouvou se Zemanovou ČSSD, konspirací s Paroubkem na svržení Topolánkovy vlády při našem předsednictví EU a jeho dalšími "nekonzervativními" aktivitami. Proto musíte vycházet z jiných kritérií, než které jsou obecně uznávány, když Klause pokládáte za "pravičáka".

K. Janyška 24.9.2010 8:50

Re: Fakt dobré

Pavle, Vy zlý a prolhaný haj zlíku ! 

Z oficiálního životopisu Václava Klause na jeho oficiálních stránkách www:

...V roce 1970 byl v rámci tehdejších čistek z Akademie věd vyhozen a z politických důvodů na dlouhá léta pracoval na podřadných místech ve Státní bance československé. Odtud se koncem roku 1987 vrátil k akademické činnosti do Prognostického ústavu ČSAV.  Do roku 1989 nikdy nebyl členem žádné politické strany a nikdy o to neusiloval....

Životopos prošel mnoha volbami a nikdo ho nikdy nezpochybnil !  Dzp.

M. Prokop 24.9.2010 8:53

Re: Fakt dobré

Kajane, připomínám staré heslo "Bav se s volem, nemáš-li v ruce klacek".

DNFTT

V. Pavel 24.9.2010 8:58

Re: Fakt dobré

Prokope! Z vaší agresivní primitivnosti, kterou zde praktikujete, je zřejmé, že jste, jak uvádíte, byl sám vychováván. Jste tím nevratně poznamenán.

V. Pavel 24.9.2010 8:56

Re: Fakt dobré

Janyško! Zjišťuji, že jsem přecenil vaši "kinderstube" a že jste neskoncoval s primitivním nadáváním. Proto opět uvažuji s přerušením diskuze s vámi, pro nedostatečnou kulturnost /x/.

x) ke zcestným názorům na V. Klause podle mne máte plné právo

Z. Švrček 24.9.2010 8:57

Re: Fakt dobré

Karle, zdá se, že na pana Pavla nemá smysl reagovat. On se tím zpochybňováním zjevně baví ber kde ber. Zdraví Z.Š.

K. Janyška 24.9.2010 8:58

Re: Fakt dobré

Ahoj, Zdeňku ! Dzp.

V. Pavel 24.9.2010 8:59

Re: Fakt dobré

Švrčku"! Takže argumenty, že Klaus je skutečně "pravičák" = nula! Ano?

Z. Švrček 24.9.2010 9:18

Re: Fakt dobré

Ztrátou času je vysvětlovat rozdíl mezi pravicí a levicí člověku, který jej dodnes nezná, spíše nechce znát. Že se jevíte v tomto ohledu nedovzdělaným mne nechává chladným a učitele vám dělat nechci, jsem-li zároveň přesvědčen, že to ve skutečnosti ani nechcete :-).