23.4.2024 | Svátek má Vojtěch


Diskuse k článku

UDÁLOSTI: Petr Honzejk o „antibabišismu“

Petr Honzejk podrobil v Hospodářských novinách z 2. září zásadní kritice „většinu relevantních politických stran“. Důvodem je odmítnutí ČSSD, KDU-ČSL, ODS, STAN a TOP 09 zúčastnit se předvolební debaty na serveru iDnes.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Prokop 8.9.2016 22:12

Re: Pane Doležale

A Psa: Rudolf.

M. Prokop 8.9.2016 21:30

Re: Vždy si vzpomenu na výrok sociologa Kellera,

No ano, a způsobí to stejní lidé, kteří volí zeleného komouše Kellera. Těm je i agent Bureš milý.

B. Rybák 8.9.2016 19:22

Re: Politická neutralita

Nikdo nemá zveřejňovat názor, který je nejen hloupý, ale nadto politicky zabarvený, nadržující jedné "straně" (ANO). No ale ono asi ani nejde o to, že nadržuje jedné straně, ale že nadržuje nesystémové nedemokratické a oligarchické straně ANO! A ve flornerkracii přeci platí, že demokratické a svobodné je jen takové vyjádření názoru, s nímž pan Florner souhlasí (např. ODS má na rozdíl od např. ČSSD, TOP09, ... prokouknutou skrz naskrz)!

V. Čermák 8.9.2016 17:55

Re: Pane Doležale

A televizi - Kalousek.

P. Rudolf 8.9.2016 16:56

Pane Doležale

Rád bych vás varoval: Neotvírejte mikrovlnku. Vyskočí z ní na vás Babiš! A už vůbec ne ledničku. Tam na vás zase číhá Havel.

J. Chaloupka 8.9.2016 13:45

Vždy si vzpomenu na výrok sociologa Kellera,

co dnes sedí v Europarlamentu, že pan Sobotka má jeden problém a to, že průzkumy Babišovu ANO přiznávají o 10 % vyšší počet příznivců, než ČSSD. K tomu dodávám, že dle posledního průzkumu ČT, tedy celostátní veřejné televize, má Babiš 29% příznivců, zatímco ČSSD 18%. Takže se potvrzuje, co říká sociolog Keller. Ostatně soudím, že čím víc tzv. politologů kope do Babiše, tím spíš bude příštím předsedou vlády.

B. Hančl 8.9.2016 13:43

demence

Nic jiného mě nenapadá. Každá kačka dobrá.

R. Langer 8.9.2016 12:55

Re: Doležal v demokratickém rauši.

Tak těch, kteří ho volí asi ano, jinak si to nedovedu vysvětlit. To ale ani u Babiše.

L. Florner 8.9.2016 12:26

Re: Doležal v demokratickém rauši.

Určitě, tak pokud bylo vůlí a touhou členů ODS kupříkladu znásobení majetku a zakázek Viamontu, pak je je jen dobře, že je vedení poslechlo, odsoudilo jistého Řebíčka k zbohatnutí a on s tou touhu a vůlí členů nebojoval, nýbrž se v jejím duchu obětoval. A podobné je to s mnoha jinými "demokratickými" stranami.

L. Florner 8.9.2016 12:17

Re: Po opravdu dlouhé době

Čapí hnízdo se propíralo i v Lidovkách. Jak je to možné, když Babiš ve svých médiích kontroluje i výfukové plyny svých novinářů? Že by propracovaná strategie štábu manipulátorů?

L. Florner 8.9.2016 12:12

Politická neutralita

Pan Doležal správně dští síru na pana Honzejka za jeho politické zanícení. Pan Honzejk si nemá co zveřejňovat názor, který je nejen hloupý, ale nadto politicky zabarvený, nadržující jedné straně (ANO) nad jinými (demokratické strany). No ale ono asi ani nejde o to, že nadržuje jedné straně, ale že nadružuje nesystémové nedemokratické a oligarchické straně ANO! A v doležalkracii přeci platí, že demokratické a svobodné je jen takové vyjádření názoru, s nímž pan Doležal souhlasí. A jen takový názor může být chytrý! Vše ostatní jsou babišovské bláboly a jejich nositelé buďto svou hloupostí, nebo i zcela cíleně podkopávají demokratický řád světa (a našeho českého dvorečku v něm). Co na tom, že ANO bylo zvoleno ve svobodných volbách, že voliči věděli, kdo je A. Babiš, že jim bylo jedno, že ANO nemá nikterak propracovaný program, což je beztak neklamným znakem antidemokratičnosti, protože demokratické strany propracovaný program mají! Sice to jsou většinou nesplnitelné sliby, občas i vyložené lži, ale to je jedno, protože i lhát a podvádět voliče smí jen strany demokratické. Ty s nepropracovaným programem na to nárok nemají a s těmi musí pěst našeho demokratického lidu tvrdě zúčtovat! A s nimi vzít jednou ranou i všechny ty Honzejky a jiné podvratné živly útočící na pořádek v naší demokratické republice. Je ostatně jen otázkou času, kdy volič bude znovu váženou součástí demokracie...pokud při názorové lustraci před volební místností označí v kádrovacím protokolu křížkem kolonku Nemám rád Babiše a demostrativně spálí volební lístek ANO (za plentou už bude k dispozici beztak jen demokraticky přefiltrovaná sada těch správných volebních lístků). A kdo to neudělá, na toho si posvítíme...v práci, ve škole, na jeho rodinu, přátele, spolupracovníky... Je to přeci v zájmu všeho lidu, abychom tu měli jen tu nesprávnější a moudrými mysliteli schválenou demokracii...

V. Klepetko 8.9.2016 11:23

Re: Doležal v demokratickém rauši.

Kalousek vyjadřuje touhy svých členů? :-))))))))))))))

V. Klepetko 8.9.2016 11:19

Možná že článek obsahuje podnětné myšlenky.

Odolal jsem však pokušení a nepřečetl si ho, s ohledem na klíčové slovo "Babiš" a na kvalitu předchozích publikačních aktivit autora. :-))

Doufám, ze jsem tím obranu demokracie nijak významně neohrozil :-)))

K. Vyšata 8.9.2016 11:15

Nějak se nám pan Doležal zaplétá

do mrzačení demokracie. Jedním z důležitých atributů demokracie je diskuze, střet názorů a cesta k poznání. Demokrat by se určitě měl chopit příležitosti k diskuzi, k prosazování svých názorů střetem s jinými oponenty. Vyhnout se příležitosti je morální zbabělost a že to schvaluje Klub na obranu demokracie je dost pokrytecké. Prakticky souhlasí s vytvářením příkopů a rozdělováním společnosti.

Tak ne Klub na obranu demokracie, ale Klub na destrukci demokracie.......

P. Lenc 8.9.2016 9:50

Po opravdu dlouhé době

souhlas.Bohužel, fízl a sběratel dotací Babiš má naprosto přesnou strategii vypracovanou profesionálním štábem manipulátorů a třetina voličů mu to stále ještě žere.Ani to, jak mu jde na ruku část policie a justice, viz.Čapí hnízdo a jiné "drobnosti", to těmto voličům nevadí.Problém je, že díky "práci" mnoha novinářů lidé přestali naprosto věřit jakýmkoliv sdělovacím prostředkům a nevěří, ani když omylem napíší pravdu.

M. Prokop 8.9.2016 8:36

Re: Doležal v demokratickém rauši.

Demokratické strany vyjadřují vůli či touhy svých členů. Jejich vedení je povinno se tím řídit.

ANO vyjadřuje Burešovu vůli a členové jsou povinni se jí řídit.

P. Maleček 8.9.2016 7:08

Doležal v demokratickém rauši.

Páně Doležal by měl konečně odtajnit, které že jsou to ty demokratické strany, které prý demokracii v Česku zachraňují.

Zatím, kterákoliv partaj, co si strčila do názvu slovo demokracie, demokracii všemi silami plundruje. A demokracii má jen jako zástěrku pro systémové dojení státu a utužování své moci.

Takže dělají to samé co Babiš (čímž ho neobhajuji), jen svůj mocensko majetkový zájem lživě kryjí rouškou demokracie.

Pak je ovšem oprávněnnou otázkou kdo veřejnosti méně lže. Svou touhu po moci a státním majetku nezakrývající Babiš, či to samé, jen pod rouškou demokracie dělající v názvu (jen v názvu) demokratické strany?

Téhle otázce se Doležal vyhýbá jak čert kříži.