Středa 22. 5. 2024Emil polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 38
  • Poslední: 25.4. 2018 21:56
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Schwarz 25.4.2018 15:01

Jinak řečeno,

NĚKTEŘÍ Židé si za antisemitismus mohou sami...

R. Langer 25.4.2018 17:28

Re: Jinak řečeno,

NĚKTEŘÍ lidé za svou blbost také.

K. Janyška 25.4.2018 9:31

Tzv. antisemitismus mi pije krev. Nevím, proč se mu

kdokoliv diví. Není to nic jiného, než že někdo nemá rád Židy. Na tom však není nic divného. Každý má právo mít rád nebo nerad kohokoliv. Ale musí se chovat jako civilizovaný člověk. V tom věc vězí.

Já Izrael obdivuji za statečnost jeho lidí, ne za to, že to jsou Židé. To je mi ukradené... Dzp.

O. Zuckerová 25.4.2018 13:51

Re: Tzv. antisemitismus mi pije krev. Nevím, proč se mu

Mýlíte se. Mohu mít nerada sestru u doktora nebo domovníka, ale rozhodně nepojmu úmysl je vyhladit s celou rodinou. Antisemitismus tedy NENÍ O TOM "NEMÍT RÁD ŽIDY". Antisemitismus je vždy spojen se snahou po jejich pronásledování a vyhlazování.

S. Landa 25.4.2018 17:16

Re: Tzv. antisemitismus mi pije krev. Nevím, proč se mu

Nesmysl

J. Kanioková 25.4.2018 21:50

Ano

také i neustálá dehonestace Židů. Prostě tak jako u nás mnohým stačí, že za všechno může Klaus, tak někteří neustále do všeho míchají vinu Židů..

P. Grigar 25.4.2018 21:06

Re: Tzv. antisemitismus mi pije krev. Nevím, proč se mu

..Janyško, už zase mě nutíte s vámi souhlasit. To není fair..zatracený chlape!

M. Valenta 25.4.2018 8:54

Zdánlivě mimózní přízpěvek autora

Já tedy ve svém okolí neznám nikoho, do by chtěl přijímat migranty a ještě k tomu z arabského světa. Ale je nám to houby platné. Volby jsme stejně projeli.

M. Prokop 25.4.2018 8:56

Re: Zdánlivě mimózní přízpěvek autora

Je spousta věcí, které nikdo konkrétní a mně známý nechce a přece jsou.

P. Hlosta 25.4.2018 9:02

Re: Zdánlivě mimózní přízpěvek autora

Pak je otázka, jestli se proti tomu, co nechce, vyjádří zcela jasně, otevřeně a hledá podporu mezi ostatními k dosažení pro něj uspokojivého stavu. Mnohdy je to kompromis a i tak možná větší vítězství rozumu. Jen se nesmí nechat odradit podobnými hláškami, jako od vás.

M. Prokop 25.4.2018 11:55

Re: Zdánlivě mimózní přízpěvek autora

Netzerchápání je nakažlivé?

M. Valenta 25.4.2018 13:51

Re: Zdánlivě mimózní přízpěvek autora

Když tak toužíte po té jasnosti, srozumitelnosti, jednoduchosti a polopatičnosti tak je vaše volba předem jasná. Okamura. Blahopřeji.

S. Netzer 25.4.2018 8:48

S tímto

prostoduchým mužem je o duchovní rozvoj v Čkyni postaráno co nejlépe.

P. Hlosta 25.4.2018 8:59

Re: S tímto

V hlouposti se vám nevyrovná nikdo, takže v klidu očekávejte jásavé vyhlídky s budoucími antisemitsky laděnými imigranty, náno!

S. Netzer 25.4.2018 9:19

Re: S tímto

Zato vaše příspěvky jsou důkazem vašeho duchovního rozkvětu, kuchaři.

J. Fridrich 25.4.2018 10:09

Re: S tímto

Ale no tak, DÁMO, nezapomeňte, že jste dostala jistě do vínku dobré vychování - všichni na to spoléháme..

J. Jurax 25.4.2018 14:32

Ehm ... marně :-)

J. Kanioková 25.4.2018 21:53

Přesně..!

J. Lambert 25.4.2018 10:59

Re: S tímto

Fraunecr neni hloupa: Ona jen zije v Nemecku - K Nemecku pak, podle slov pani kanclerky, patri Islam - K ideologii Islamu zase patri jako jeji integralni a neodmyslitelna soucast zurivy antisemitismus. Pro Fraunecr je tak logicky vsechno v poradku a kdo to tak nevidi je primitiv a prislusnik luzy.

S. Netzer 25.4.2018 11:18

Re: S tímto

Nevím sice kde žijete vy, Lambrt, ale vaše okolí se na vašem duchovním rozvoji zřetelně podepsalo. Nebyli náhodou vaši rodiče pokrevní příbuzní?

J. Jurax 25.4.2018 14:35

Mýlíte se. Dotyčná dáma JE hloupá ...

S. Netzer 25.4.2018 15:14

Re:

Když to tvrdí duchovně tak vyspělý jedinec jako vy, tak to musí být pravda.

Až budou ve čkyňské Komunitě pro duchovní rozvoj hledat nového ředitele, můžete se o místo ucházet, yntelygente.

Kaniokovou bych doporučovala jako asistentku.

P. Grigar 25.4.2018 21:09

Re:

...lehni, pavlačová...!

J. Kanioková 25.4.2018 21:53

Vy se starejte o rozvoj svých německých spoluobčanů

a přestaňte tu chodit plivat své nesmysly

I. Mertl 25.4.2018 8:30

To teda musí být

doopravdy výtečný "duchovní rozvoj" v té Čkyni! Blahopřeji!

P. Hlosta 25.4.2018 8:56

Re: To teda musí být

Spolky ve vsích nejsou nic špatného. Společenské akce někdo pořádá vždy a rozhodně se nemusí ve Čkyni za nic stydět. Zato vy byste měl, protože aniž byste poznal více jejich život, preventivně ho odsuzujete ironizováním. Autor má pravdu ve svém poznatku, který tu dal k dobru pro diskuze. Rozhodně je anitisemitské vyjádření množství muslimů, než by mělo být antisemitcké požadování Českých občanů, že muslimské imigranty u nás nechceme podporovat v jejich náboženském úsilí o naše vyhlazení a zotročení. Ještě bych chtěl upozornit, že muslim nemusí být semita. Z černé Afriky se do Evropy hrnou desetitisíce obyvatel Afriky a rozhodně ani u nich nejde nalézt snahu ve většině o zařazení se do Evropské populace svým přizpůsobením, prací a řádným životem v Evropské tradici. U Afričanů, stejně jako u Arabů a migrantů Středního Východu jde především o muslimi, vyznavače Islámu mající záměr usadit se v Evropě a co možná nejvíc užívat sociální podpory. Jako předvoj, za nimi pak míří jejich rodiny s odvoláním na lidské právo a spojování rodin. Dost by vám o tom řekli v Itálii na jižním pořeží právě ti Italové, co nemohou ani hospodařit na svém kvůli běžencům, kde dříve v poklidné vsi jsou dnes davy lidí a navíc velmi nespokojených.

Vás tohle asi ale ani nezajímá, viďte.

P. Lenc 25.4.2018 9:27

Re: To teda musí být

No, vaše "blahopřání" ukazuje vaši morální a intelektuální "vyspělost".

P. Lenc 25.4.2018 9:27

Re: To teda musí být

Pro pana Mertla.

J. Fridrich 25.4.2018 6:47

Je neuvěřitelné, co se v Evropě 73 roků po II. světové

Je neuvěřitelné, co se v Evropě 73 roků po II. světové válce děje. Za této války se stali Židé cílenou skupinou k vyvraždění šíleným agresorem. Generál Dwight David Eisenhower, velitel spojeneckých vojsk nechal nahnat německé obyvatele a novináře do osvobozeného koncentráku s větou - " Aby po létech nějací darebáci neříkali, že se tato zvěrstva neděla " - ten by se nyní divil.

Odchod Židů z Evropy je pro skvělý Izrael velmi dobře, ale pro Evropu velmi zle..

I. Koreň 25.4.2018 0:59

Připisování zlých úmyslů

je osvědčený způsob, jak vzbuzovat nenávist vůči jiným lidem. Smutné čtení.