Čtvrtek 16. 5. 2024Přemysl polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 94
  • Poslední: 15.2. 2016 23:05
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Sova 15.2.2016 8:11

Zjišťovalo se

vůbec, zda to jsou praví křesťané? Praví křesťané se poznají snadno:

Mk 16,17 "Ty, kdo uvěří, budou provázet tato znamení: Ve jménu mém budou vyhánět démony a mluvit novými jazyky; budou brát hady do ruky, a vypijí-li něco smrtícího, nic se jim nestane; na choré budou vzkládat ruce a uzdraví je.“

Lk 10,19 "Hle, dal jsem vám moc šlapat po hadech a štírech a po veškeré síle nepřítele, takže vám v ničem neuškodí."

J. Hruška 15.2.2016 8:43

Re: Zjišťovalo se, zda je Sova při smyslech?

Dobrý den. Pan Sova se totiž vyzná nepřekonatelně v bibli, víte! Zdař Bůh, Josef.

J. Sova 15.2.2016 9:49

Re: Zjišťovalo se, zda je Sova při smyslech?

Nepravých křesťanů snad zde máme dost. Proč vozit sovy do Athén?

Vy sám jste pravý křesťan? S takovým jsem se, pokud vím, nikdy nesetkal.

Z vašeho příspěvku vyplývá, že kdo se vyzná v Bibli, při smyslech být nemůže.

F. Lesniak 15.2.2016 9:53

Re: Zjišťovalo se

Proboha, to snad nemyslíte vážně? Nepošlapal vás taky někdo?

I. Babková 15.2.2016 7:44

Ten nabízený byt v Jihlavě

je na hony vzdálen standardu bytů z evropských a emerických filmů. Nedivme se, že se pan Batto cítil podveden.

K. Křivan 15.2.2016 7:54

Re: Ten nabízený byt v Jihlavě

Vy jste v tom bytě byla ? Renovované byty ve staré zástavbě na náměstí jsou opravdu něco jiného než panelákové 2+1 na sídlišti !!! Neznám člověka, který by jim nedal přednost. Kdyby na to měl.

Doufám, že ten byt teď dostane mladá česká rodina a ten Iráčan s rodinou už sedí v letadle do Iráku !!!!

M. Šejna 15.2.2016 8:01

pane Křívane

paní Baková tam určitě nebyla narozdíl od Vás. Vy jste si ten byt určitě prohlédl osobně a vystavil na něj certifikát luxusu.

J. Lepka 15.2.2016 8:42

Re: pane Křívane

Hlavně že vy ze školení víte, jaký je rozdíl mezi filmovým a reálným bytem, hejhulo.

L. Novák 15.2.2016 13:58

Re: hejhulo.

:-D

I. Babková 15.2.2016 9:32

Re: Ten nabízený byt v Jihlavě

Záběry z nabízeného bytu jsou na internetu.

K. Křivan 15.2.2016 10:11

Re: Ten nabízený byt v Jihlavě

Rád se podívám. Sem s linkem !

P. Tomec 15.2.2016 12:37

Re: Ten nabízený byt v Jihlavě

http://video.idnes.cz/?c=A160212_132458_jihlava-zpravy_evs&idVideo=V160212_175234_jihlava_jda

K. Křivan 15.2.2016 14:24

Re: Ten nabízený byt v Jihlavě

Díky ! To je pěkný byt ! Velké prostory. Lepší než v paneláku. Kolik mladých českých rodin by bylo za takový byt vděčných !!!!

P. Vaníček 15.2.2016 7:38

EXOTI Z ČT Fridrichová,Szantó POD.!

Ovšem korunu všemu nasadili redaktoři ČT svou kritikou a svým poučováním,jak "správně a pravdivě" informovat!

M. Šejna 15.2.2016 8:02

kouzlo nechtěného, pane Vaníčku

Ano, také mě pobavilo, když ČT poučovala jiné televize o objektivitě.

S. Stoklásek 15.2.2016 10:36

Re: EXOTI Z ČT Fridrichová,Szantó POD.!

Tématu se to týká jen nepřímo, ale nedá mi nepřipomenout, že mnohem horší je Český rozhlas stanice mluveného slova ČR Plus. Ta mediální jednostranná masáž na podporu imigrace a humanitárního běsnění se nedá vůbec poslouchat. A to jsem se na takovou stanici opravdu těšil, jenže jsem netušil, že ji řídí lidé z neziskovek. Jak Klause opravdu nemusím, rozpoznal nebezpečí rychleji než ostatní.

E. Vašátko 15.2.2016 5:55

Myslím, že autorka vynechala

ve svém článku jednu podstatnou věc - totiž vůbec otázku těchto dobrotivých nadací. Urodilo se totiž nadačních dobroserů v naší vlasti v posledních letech příliš, protože je vesměs dotuje náš dobrotivý stát a je to pro ně celkem dobrý kšeft, v řadě případů často jediný způsob, jak se uživit.No a každá nadace se musí časem vykázat alespoň něčím, takže tohle je potom výsledek. Osobně mám zato, že to vyplývá z představ většiny rodičů ve smyslu" Studuj vole, budeš pánem..." a nesmyslného školství, které produkuje příliš mnoho filosofů, sociologů a jiných intelektuálů (jak správně definoval výše pan Frýbort) pro které není na trhu uplatnění a to na úkor technicky a racionálně zaměřených absolventů, kteří pak na ně musí vydělávat. Možná by to chtělo ze strany naší Strany a Vlády občas zkontrolovat, na co ty finance jdou a trochu přibrzdit. Asi by to přineslo víc, než slavné EET.

S. Lorenc 15.2.2016 7:34

Re: Myslím, že autorka vynechala

Není nadace jako nadace. Jen hlupák a povrchní chytrolín hází vše do jednoho pytle. Evidentně umíte psát a číst, tak si pro začátek vyhledejte Gen21 a pak články na NP od pana Dana Drápala. A pak nebudete psát hlouposti.

M. Šejna 15.2.2016 7:59

studuj vole,

ta křesťanská nadace je sponzorována ze soukromých darů a stát do ní nedal ani korunu.

P. Kmoníček 15.2.2016 9:40

Re: Myslím, že autorka vynechala

Pane Vašátko,já mám na to opačný názor.Naše Stana a Vláda by nás měla nechat na pokoji,nic nám nevnucovat,nevymýšlet povinné voloviny a nechat nás svobodně rozhodovat o našich záležitostech.A časem by se vyřešil i ten nadbytek sociologů,filozofů a jiných intelektuálů.Lidé sami o sobě nejsou pitomci.

E. Vašátko 15.2.2016 10:54

Re: Myslím, že autorka vynechala

Rád bych vám věřil, ale kdo potom volí Bureše a Ovara ?

R. Langer 15.2.2016 14:46

Re: Myslím, že autorka vynechala

Nemyslete si, že zvolením nějaké pochybné honorace by se to nějak udělalo najednou lepším. Asi byste byl hodně zklamaný. Možná byste se dokonce ani nestačil divit.

J. Pražák 15.2.2016 5:49

Pouze pochybuji o tom,

jak imigranti ze Syrie a sousedních států mají pomáhat evropskému hospodářství. Posuďte sami:

http://ceskapozice.lidovky.cz/inteligence-narodu-neni-casova-ani-geograficka-konstanta-pzc-/recenze.aspx?c=A160208_185743_pozice-recenze_lube#utm_source=email&utm_medium=text&utm_campaign=lidovky.directmail

K. Křivan 15.2.2016 7:48

Re: Pouze pochybuji o tom,

Dík za link, stojí za přečtení !!!

L. Novák 15.2.2016 0:43

Na Psu jsme tenhe souboj o pravdu zažili taky

v sobotu odpoledne a večer pod úvodníkem. Je neuvěřitelné, jak zastáncům "neziskové" verze výkladu tato organizace (?) zatemnila mozek a jejich logické myšlení a porovnání dokumentů (nahrávek a překladů) nebyli schopni brát jako důkaz, že TV Prima nic nezmanipulovala. Představa (zdá se velmi pravděpodobná), že takto uvažuje nadpoloviční většina voličů jdoucí k volbám, mě děsí.

S. Lorenc 15.2.2016 0:42

Malost, hloupost, podezírání

Na malost, hloupost a podezírání - to ukazuje tzv.kauza Prima versus G21 u nemalé části Čechů. A bohužel paní Šichtařová se k nim zařadila :-(

L. Novák 15.2.2016 0:46

Re: Malost, hloupost, podezírání

Hmm, víte vůbec, o čem ten článek je? 8-O

S. Lorenc 15.2.2016 0:56

Re: Malost, hloupost, podezírání

Jistě - o lidské přirozenosti, která má sklony k hlouposti a ke zlému. Kolikpak lidí by dnes, v mediální éře, nadávalo Wintonovi a jaké by asi byly komentáře z lidu...? Škoda mluvit (psát).

A. Trick 15.2.2016 2:52

Re: Malost, hloupost, podezírání

Nic jste nepochopil, nic nenaučil. Nezbyde Vám než se smířit s tím, že někdo lhal a Prima to nebyla.

S. Lorenc 15.2.2016 7:38

Re: Malost, hloupost, podezírání

Vidíte nějaký rozdíl mezi lhát a neříkat celou pravdu?

L. Florner 15.2.2016 7:14

Re: Malost, hloupost, podezírání

Máte v té "lidské přirozenosti" slušný bordel...