4.3.2024 | Svátek má Stela


Diskuse k článku

PRÁVO: Soud nástrojem zločinu

Dne 29. července 2019 pokračovalo u liberecké pobočky Krajského soudu v Ústí n.L. hlavní líčení ve věci obž. Jaroslava Bartáka, již dříve pravomocně odsouzeného k trestu odnětí svobody v trvání 12 let za nevhodné nakládání se zaměstnankyněmi.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Petr 2.8.2019 14:38

Mě také připadá Bartákovo jednání jako bláboly šílence.

Nic z toho není schopen uskutečnit bez cizí pomoci.

Proto souhlas s článkem. Barták je psychopat, ale je vinen jen tím, za co už sedí!

V. Student 2.8.2019 8:10

Jeden společenský mýtus praví

že lékaři jsou přece slušní lidé. Já chápu, že z hlediska společenského klidu na práci je třeba takové mýty podporovat. Ale musí to být i za cenu, že bude zpochybňována vina takového asociála, jakým je MUDr. Barták?

V televizi to tenkrát ukazovali, pan doktor, nevědouc že je natáčen, zcela otevřeně připravoval vraždu mimo jiné "flanďáka", tedy faráře. Že ho přitom natáčel spoluvězeň, na plánech tohoto "pana doktora" nic nemění.

Ale ono to dopadne dobře. Už se nechali slyšet psychiatři, že k věci vlastně nemohou nic říci. Že se ke kauzám jiných obviněných vyjadřují často a rádi, jen podtrhuje jejich poťouchlost. A neohrozitelnost. Takže se nemusíme bát, pan doktor za něco tak hnusného jako příprava vraždy, jistě odsouzen nebude. Za to ať sedí jiní, určitě ne lékař!