22.6.2024 | Svátek má Pavla


Diskuse k článku

PRÁVO: Případ exprimátora Thomy nekončí

Když jsem koncem března letošního roku (2018) psal komentář k opětovnému osvobozujícímu rozsudku pražského vrchního soudu nad bývalým českobudějovickým primátorem Jurajem Thomou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Papež 27.4.2018 10:43

Hlavně by si měli státní zástupci uvědomit, že nemají patent na rozum, což si stále myslí (viz Istvan, pad vlady kvuli Nagyove a jejím kabelkam, lezeni Babisovi do zadku, aby je udelal neodvolatelnymi a dalsi).

.

Č. Berka 27.4.2018 12:10

nelžete o kabelkách

vláda nepadla kvůli Nagyové a kabelkám! "Jsem si plně vědom toho, jak peripetie mého osobního života v současné době zatěžují politickou scénu i ODS. Já jsem velmi pozorně vnímal celý vývoj politické situace, který tady nastal počínaje středou. A jsem si vědom toho, jaké to pro mne má konsekvence. Chci zdůraznit, že jsem si vědom své politické odpovědnosti a vyvozuji z ní tyto důsledky," řekl Nečas. Premiérův osud zpečetila kauza šéfky jeho kabinetu Jany Nagyové, která byla ve čtvrtek zadržena v souvislosti s údajným zneužitím vojenské rozvědky a v kauze údajného uplácení bývalých poslanců ODS.

P. Papež 27.4.2018 13:31

Tak co nakonec z kauzy rozpoutane statnimi zastupci z Olomouce vzniklo? Kam se podělo hlášených 150 kg zlata, miliony v hotovosti a další? Co ž toho nakonec bylo? Jen odsouzeni Nagyove za kabelky, vy chytraku (mimochodem dost hloupy).

P. Lenc 27.4.2018 13:41

Re:

To vám pan Berka nevysvětlí, zrovna tak jak určitě "neví" jak Ištavan dle vlastních slov "musel vytvořit zvláštní právní konstrukci", aby mohl proti Úřadu vlády "zasáhnout".Bylo by toho víc, ale je to zbytečné.A ano, Nečas byl slaboch který měl zákonné prostředky proti tomuto puči, ale nevyužil je.

P. Lenc 27.4.2018 10:05

Začínáme být

republikou neodvolatelných prokurátorů, kteří asi mají za vzor sovětského Vyšinského neblahé paměti.Jejich řádění začíná ohrožovat chod nejen některých regionů.