23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

MICHPRD: Špatný nápad stíhá špatný nápad

MICHPRD (tenhle vynález hodlám používat) pod vedením Mikuláše Mináře uspořádal další demonstraci, když účastníci stáli správně na značkách jako disciplinovaní vojáci svého už lehce dezorientovaného vůdce a tvořili vlastně krásnou krystalickou mřížku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Heidlerová 11.6.2020 7:02

Když si umíte odpovědět sám, tak se neptejte, škoda času a místa na diskusi.

V. Heidlerová 11.6.2020 7:02

Naprostý souhlas.R^

V. Heidlerová 11.6.2020 7:01

Další ubožák, který se veze na vlně jednoduchosti a blbosti. Mysli vlastní hlavou, ty Zemanův KonKubíne.

P. Dvořák 11.6.2020 7:00

Skupino, neštítíte opakovaně předkládat imbecilní quasi rady účastníkům jiného názoru než máte vy.

"Kapišto"" se neptám, odpověď zde všichni znají.

I. Mertl 11.6.2020 7:00

Bravo, Holprd, to to nandali všem těm, co se jim nelíbí Babiš a Zeman! Teď aby chodili kanálama.

R. Tichý 11.6.2020 6:59

Ani MCHPRD nepomaha a TOP09 klesa ke dnu....

Permanentni revoluce unavuje lidi i material, obvykle neprinasi nic dobreho. Navic bez CELOspolecensky vnimaneho tematu (vsichni pro nebo proti necemu).

V. Heidlerová 11.6.2020 6:59

Zkratka MICHPRD je stejně blbá a ostudná, jako její vynálezci. Nechte mladým svobodu, ať se učí býti aktivními občany, třeba se dopustí chyb, ale není nic trapnějšího, než sedět na řiti a kritizovat jiné, sám mužného jsa činu neschopen. Posměšné zkratky a překrucování jmen nemám ráda, protože jsem neustále zdejšími inteligenty nazývána Heilhitlerovou, protože lidi jsou tak neskutečně blbí, že neznají historii vzniku přájmení a jeho přenos na manželku. Od vzdělaného Holáska jsem nic podobného nečekala, proto protestuju, nesouhlasím s ním a budu podporovat mladé. Když sám nic neděláte, jen smolíte nepříliš hodnotné články, tak se nenavážejte do druhých, a když už cítíte nutkání, tak buďte aspoň slušný a neotírejte se o lidi, kteří opravdu něco znamenají.Rv;-€Rv

P. Dvořák 11.6.2020 6:58

Pro tupana každý tupanem.

R. Tichý 11.6.2020 6:56

Bylo to legitimni, ovsem zvraceni.

Vrána k vráně sedá, že?

P. Victorin 11.6.2020 6:46

Z. Velínský - zřejmě dostatečně nechápete, že v každém civilizovaném demokratickém státě obecně musí platit nějaká "pravidla hry". V demokraciích tzv. západního typu, ke kterým naštěstí opět patříme, zmíněnými "pravidly hry" jsou demokratické volby, které Mikuláš Minář se svým spolkem nedemokraticky znevažuje, čím uráží vítěznou voličskou většinu svých spoluobčanů...

K demokracii samozřejmě též patří právo na třeba i imbecilní demonstrace, pokud nepřerostou v násilné nepokoje. Toto právo je nedostudovanému a nepracujícímu Mikuláši a jeho ctitelům třeba přiznat, ale při rozumné úvaze nelze shledat relevantní důvod, proč na tuto občanskou iniciativu nahlížet s úctou a respektem...

T. Kubín 11.6.2020 6:44

Autore, MICHPRD budu propagovat, hezké je to.

Já mám zase variantu Milion záminek pro demonstracii. Zvláště na tu demonstracii jsem si pyšný :-).

P. Victorin 11.6.2020 6:28

Dvořáku - bohužel jste tak tupý, že dokonce ani nechápete, že vámi napadený účastník se zcela legitimně vyjádřil k tématu, čili k obsahu předmětného článku...Rv

P. Victorin 11.6.2020 6:24

Pane Stirsky , zcela logicky se projevuje nedostatek zdravého úsudku a úctyhodného jednání i u ještě mladých jedinců, postižených jinak než nemocemi vyššího věku. Konkrétně jako u vás, který se zde jindy např. neštítíte opakovaně předkládat imbecilní psychiatrické quasi rady účastníkům jiného názoru než máte vy.

Doporučení: Nenavážejte se do spoluobčanů, kvůli jejich vyššímu věku než je váš, protože je to jednak hloupé a za druhé nevkusné... Kapišto?

P. Dvořák 11.6.2020 6:23

Něco k tématu by bylo?

Nebylo. Aha.

J. Hrdlička 11.6.2020 6:23

Politici nejsou žádná uzavřená kasta, kdokoliv může sdo politiky vstoupit. Jasný program a vize jsou daleko přesvědčivější než protestování, protestování, protestování,..... Kritizovat umí každý.

P. Victorin 11.6.2020 6:14

Neztotožňuji se se zkratkou MICHPRD, ani s autorovými fabulacemi ohledně možných volebních výsledků, avšak společně s autorem nesympatizuji s Mikulášem Minářem a jeho fakticky protidemokratickým spolkem s klamavým názvem Milion chvilek pro demokracii, který samozřejmě nemůže vést k žádnému praktickému výsledku...

P. Jirkovský 11.6.2020 5:53

Opět jeden z ubohejch textů ubohýho autora, pro kterýho jsou lidi kusy. Nevím, proč zrovna pan Holásek se stal autorem NP, psát moc neumí a jak si tady žijou (jednou by moh vysvětlit, kdo jsou to oni), není zase tak zajímavý, vono žít si na hromadě záštiplnejch předsudků není nic moc. Kdyby byl alespoň trochu vtipnej ...

D. Stirsky 11.6.2020 5:46

A Halík? Četl jsem pár rozhovorů s ním, líbily se mně. Ale je to už starý pán a začíná se to, tj. věk - zcela logicky - projevovat. To nemyslím zle, jen konstatuji. Věk se ošálit nedá a moudří a čiperní staříci/babky - toť reklamní či knižní blud, čest výjimkám.

D. Stirsky 11.6.2020 5:42

Nechci politiky s vizí, neb vize = vidění. A já nechci, aby sát řídili ezoterici. Jedinou výjimkou budiž kněžna Libuše. MCHV stále nechápou, že: 1. Chtějí-li cosi změnit, tak do politiky musí. Musí ukázat, jak se správně sedí na lopatě. 2. Každou demonstrací přihrávají AB (popř. SOD či THO) další body.

P. Hatina 11.6.2020 4:09

Bohužel, toho že příjde politik s vizí až když je zvolen, toho si občané užili v posledních volebních obdobích dost, ať chtěli nebo ne. Takže touto cestou už asi ne, Samozřejmě že ty vize musí politik musí vyhlásit před volbama, a voliči si ho zvolí pouze pokud o ty vize stojí :)))

Z. Velínský 11.6.2020 2:59

Představitelé Milionu chvilek znovu jasně řekli, že nemají politické ambice. Celkem logicky a správně, protože nebyli nikým zvoleni. Znovu zopakovali, že jejich místo ve společnosti je organizovat protivládní demonstrace, nikoliv řídit úřady. Dělají to pro lidi, kteří chtějí proti současné politické reprezentaci protestovat. Někdo to organizovat musí a buďme rádi, že se toho někdo chopil. Na té poslední demonstraci také zřetelně vyjádřili nespokojenost nejen s činy vládnoucích politiků, ale i s naprostou pasivitou opozičních politiků. S vizí, co a jak by měla společnost dělat lépe, musí přijít politici. Proto byli zvolení, aby se takové práci věnovali, proto dostávají dostatečné prostředky, aby ji mohli dobře odvést. Jenže to vypadá, že vládnoucí politici prostředky určené na zaplacení odborných institucí a profesionálních poradců využívá úplně na jiné věci, a opoziční politici to nechávají běžet a nic lepšího nevymýšlejí.

A co Vy, pane Holásku? Vy jste zcela spokojen s konáním českých politiků? Vládních i opozičních? Pokud si odpovíte ano, pak se posmívejte dál. Protože když je všechno úplně v pořádku a všichni naši zvolení zastupitelé fungují bezvadně, pak jsou samozřejmě takové protestní aktivity jakéhosi občanského spolku směšné. Nebo že byste přeci jenom zas až tak úplně spokojený nebyl? Pak si ale myslím, že plané prdy jsou naopak Vaše komentáře k někomu, kdo se, na rozdíl od Vás, aspoň ozve, že to není v pořádku. Vaše domácí prdy z kavalce nemůžou vyřešit vůbec nic, jejich prdy na náměstích a v médiích možná ano.

J. Hausner 11.6.2020 2:10

Bravo pane Holásku, jsem nadšen, že to takhle dokážete napsat. Škoda, že to málo lidí čte. Ale to už je ten základní problém demokracie, Většina se spokojí s koblihami.

D. Müller 11.6.2020 1:12

Pan Holásek je fascinován jmenovaným spolkem jak kobrou. Je hezké, že ví, co by měli druzí dělat a jak to dělat. Proč to nejde dělat sám, když ví jak na to?Nechápu. Spolek a jeho příznivci se alespoň nebudou muset v budoucnu stydět, že proti zlovůli oligarchy a jeho klaky nic nedělali. Možná to dělají blbě, ale nesedí na zadku a něco pro to dělají.

H. Lukešová 11.6.2020 0:25

Tak česká katolická církev je na rozcestí, prosadí se konzervativní vlastenecký proud kardinála Dominika Duky nebo liberálně levicový odnárodněný promigrační kalouskovsko-schwarzenberkovský halíkovský proud. Halík se trvale naváží do kardinála Duky. Který proud převáží, uvidí čas.