20.4.2024 | Svátek má Marcela


Diskuse k článku

MICHPRD: Špatný nápad stíhá špatný nápad

MICHPRD (tenhle vynález hodlám používat) pod vedením Mikuláše Mináře uspořádal další demonstraci, když účastníci stáli správně na značkách jako disciplinovaní vojáci svého už lehce dezorientovaného vůdce a tvořili vlastně krásnou krystalickou mřížku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Písařík 11.6.2020 7:47

Nárust preferencí je zakonitým úkazem při tak neschopné opozici.

P. Victorin 11.6.2020 9:02

D. Stirsky - komolení příjmení je stejně "chytré", jako vaše "diskutérská kvalifikace" - poskytování quasi psychitrických rad účastníkům, s jejichž názory se neztotožňujete...

P. Victorin 11.6.2020 9:04

OPRAVA: Správně mělo být - psychiatrických...

PS Omlouvám se za překlep.

T. Hraj 11.6.2020 12:22

Celkem souhlas. Akce kýčovité jsou. Až za roh.

A proti Babišovi (a nesystémové a bezideologické politice vůbec) je třeba bojovat přímo. (Fundamentálními) idejemi, reflektovanými v jednotlivých (aktuálních) tématech, to vše podepřeno erudicí, zkušeností a morální integritou. Snadné to není a lidi nejsou.

I. Mertl 11.6.2020 7:00

Bravo, Holprd, to to nandali všem těm, co se jim nelíbí Babiš a Zeman! Teď aby chodili kanálama.

V. Heidlerová 11.6.2020 7:06

Hááááááááááááááááááá, už tam lezu(do kanálu). Článek p. Holáska mi úplně narušil mou osobnostní strukturu, strašně se stydím, že mám jiný názor, asi se nakonec pověsím na vrbu před domem.;-D;-D;-D Pan Holásek je pravý demograt.

P. Dvořák 11.6.2020 7:18

Článek vůbec nenarušil vaši osobnostní strukturu. Reagujete pro vás naprosto normálně, i když nepředvídaně.

V. Heidlerová 11.6.2020 6:59

Zkratka MICHPRD je stejně blbá a ostudná, jako její vynálezci. Nechte mladým svobodu, ať se učí býti aktivními občany, třeba se dopustí chyb, ale není nic trapnějšího, než sedět na řiti a kritizovat jiné, sám mužného jsa činu neschopen. Posměšné zkratky a překrucování jmen nemám ráda, protože jsem neustále zdejšími inteligenty nazývána Heilhitlerovou, protože lidi jsou tak neskutečně blbí, že neznají historii vzniku přájmení a jeho přenos na manželku. Od vzdělaného Holáska jsem nic podobného nečekala, proto protestuju, nesouhlasím s ním a budu podporovat mladé. Když sám nic neděláte, jen smolíte nepříliš hodnotné články, tak se nenavážejte do druhých, a když už cítíte nutkání, tak buďte aspoň slušný a neotírejte se o lidi, kteří opravdu něco znamenají.Rv;-€Rv

M. Rohovský 11.6.2020 8:23

Paní Heidlerová, které lidi tím myslíte? V článku nebyl zmíněn nikdo, kdo by cokoliv znamenal.

V. Heidlerová 11.6.2020 11:30

Např.pan Halík. Nejsem katolička, ale toho člověka si vážím. Stejně tak si ho váží i v cizině, doma samozřejmě prorokem není.

M. Hartmann 11.6.2020 12:14

Já jsem a vážíval jsem si ho taky. Ale kde že ty loňské sněhy jsou. Změnil se moc a tak já jsem musel taky, abych to narovnal.

V. Heidlerová 11.6.2020 11:36

To se jeví Vám, ale já si vážím i Petra Fialy< je to slušný politik, pojem slušnost se úplně vytratila z naší společnosti. Ostatně i pan M. Minář má pro mne značnou cenu jako mladý, odvážný člověk, který aspoň trochu větrá zatuchlé prostředí oligarchokomunismu a nastavuje zrcadlo mudrlantům. Já mladým fandím

J. Uzel 11.6.2020 22:45

Tak ať nenastavuje zrcadlo a založí politickou stranu(hnutí), s takovou masovou podporou jistě brzy parlamentní. I já si myslím, že "dosť bolo Babiša", ale způsob, jakým proti němu "bojuje" p.Minář mi připadá kontraproduktivní (jak se dnes říká).

V. Heidlerová 11.6.2020 23:38

Nevím, zda je založení další strany rozumné a potřebné. Na demonstrace chodí lidé z různých stran, na tomto půsorysu by vzniklo zas jen nějaké hnutí, které by nemuselo být čitelné, stejně jako ANO. Je to jen tříštění sil a přelévání voličů . Než se nějaká strana usadí na scéně, chvíli to trvá, vše musí dozrát, vyprofilovat se, nejsem politolog, tomu nerozumím, ale myslím si, že další strana by byla zbytečná. Zajímá mne, jak dopadne krok p. Pelegriniho, zda on uspěje se založením nové strany. Mně vyhovuje určitá spontaneita a setkávání se s lidmi z různých opozičních stran, zde by měla působit opozice. Její sjednocení a úzká spolupráce by byly nanejvýš žádoucí.

J. Kočí 11.6.2020 8:23

Z mého pohledu je zkratka geniální a vystihuje podstatu věci. Díky pane Holásku, pobavil jste mě.

V. Heidlerová 11.6.2020 11:45

Není původní, napsal ji dnes Aston. Co kdybych třeba nazvala Holáska Hovnovláskem? Je to zkratka, vystihuje podstatu věci a vzhledu, je sprostá, urážející, blbá, ubohá, trapná, atd. stejně jako ta Astonova a převzatá méně kreativním Holáskem??? Inu, čím blbější, tím víc se to líbí, jak pravil pan Werich. Za velkou sprostotu a urážku považuju ten název Vrchní chlívkař nebo jak to napsal "geniální" Hovnovlásek. Už chápu Zemana, že nazývá novináře a komentátory šmejdy, odpadem, stokou apod., on to sám dobře ví, čím musí být takový veřejný činitel vybaven.

P. Kmoníček 11.6.2020 17:07

Děkuji za poznámku přesně vystihující zde publikujícího (Hovnovláska) Holáska.

V. Heidlerová 11.6.2020 11:46

Kočí nám tu skopičí.

J. Kočí 11.6.2020 19:02

Juchů:-)

V. Heidlerová 11.6.2020 19:57

;-D;-DR^

P. Victorin 11.6.2020 8:24

Pí Heidlerová - 1) Umíte skvěle psát, 2) Vaše názory plně sdílím!... BRAVO! a Hezký den! R^:-)V

V. Heidlerová 11.6.2020 11:51

Děkuju, dobrý muži, i já jsem velmi nakloněna Vašemu názoru a způsobu podání. Všímám si Vás, stopuji Vás a souhlasím s Vašimi příspěvky, protože se nedáte strhnout vládnoucí atmosférou. Já mám sice VŠ, ale byla jsem po r. 1968 přeřazena mezi dělnickou třídu a tam jsem pochytila "manýry", na hlavu si tentočkovat nedám, tak se občas nechám (a ráda) strhnout proudem prostořekosti, ba až sprosťáctví. Oko za oko, zub za zub, na hrubý pytel hrubá záplata. Mně žádný komouš nebude clonit můj prostor a výhled do života. Moc Vám děkuju a omlouvám se, že občas "ujedu". Když to dělá běžně Andy a Milouš - proč ne já??? Přeju krásné dny ve zdraví!!! Šavle hore!;-DR^R^[>-]V

M. Moravcová 11.6.2020 8:27

Tak jste to všem vašim názorovým odpůrcům slušně, tedy hlavně slušně a decentně nandala. Taky ta čeština je příšerná. RvTak to má byt mezi slušnými lidmi.

I. Krahula 11.6.2020 8:45

Máte pravdu,„sám mužného jsa činu neschopen“ mi připomnělo dobu Jana Nerudy. Raději ať bába sedí na řiti.

V. Heidlerová 11.6.2020 12:00

Prosím, v čem shledáváte mou češtinu špatnou? Označte chyby!! Mám tam překlepy, špatně vidím v 83 letech, snažím se reagovat rychle. Používám archaismy, jsem ze staré školy, ale zase tak chybující nejsem. Pokud jsem použila vám nemilého slova, tak vězte, že je to odborný název, užívaný v lékařské vědě. To musíte mít smutek nad jinými, zcela češtinářsky chybnými příspěvky. Proč nezasahujete tam, kde je opravdu naše rodná řeč przněna?? Chápu Vás, musela jste si rádoby vtipně ulevit, jen nevím, zda na pravém místě. Vím, že mne nesnášíte, tak doufám, že se Vám Vaším hodnotným výronem ulevilo. Po mně to sjede jako voda po husím peří.

J. Hanzal 11.6.2020 8:45

Paní Heidlerová já také podpruji mladé lidi, poněvadž jsou naší budoucností, ovšem musí to mít v hlavě v pořádku. A ne jako ten nevzdělaný kecal, který nikdy nic nedělal!!!

V. Heidlerová 11.6.2020 12:05

Vždyť dělá teď, co podle Vás mohl v tak mladém věku dělat? Makat v dolech, držet stráž na hranici? Zeman taky nikdy nic nedělal - a kam to kecáním dotáhl. Dejme mladým prostor, uvidí se. Nevím, proč by to měl mít v hlavě v nepořádku, máte nějaké zprávy o jeho zdravotním stavu, nebo Vám jen vadí, že nedostudoval, nebo že studoval teologii? Takových lidí bylo - a mnozí se pak v životě dokonce proslavili. Pan Minář nedělá nic protizákonného, lidé mají právo na demonstraci, to uznal i Váš guru- agent STB Babiš.

J. Hanzal 11.6.2020 14:06

Studovat, paninko, studovat.:-)

J. Hanzal 11.6.2020 14:09

Mimochode i já jsem při studiu makal v dole, a dostudoval.:-)

V. Heidlerová 11.6.2020 14:54

Tak přímočaře se, panáčku, život neubírá. Neznám pohnutky p. Mináře, ani okolnosti, proč nestuduje. Každý není předurčen ke studiu jako třeba Vy, hledá si jiné cesty uplatnění v životě. Pokud vím, neudělal p. Minář nic protizákonného a demonstrace probíhají velmi spořádaně. Pokud ovšem máte důkazy o opaku, je nutné oslovit orgány v trestním řízení, jinak byste se mohl stát spolupachatelem, panáčku. Jinak máte pravdu Učit se, učit se a to třetí jsem zapomněl, háááááá