Pondělí 3. 6. 2024Tamara polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 42
  • Poslední: 7.11. 2013 0:11
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Maleček 6.11.2013 6:31

A voni, Hampl,

volili sociální demokracii? Ne? Tak co je jim vůbec po tom?

Abych se aspoň trochu vyjádřil k článku, a pokud možno slušně, myslím, že jde spíš o osobní animozitu mezi Sobotkou a Zemanem. Kdyby byl Sobotka představitelem moderní levice stejně jako TOP, pak nechápu, proč do ní po celou dobu minulé vlády šil. U KS mně tvrdá nenávist vůči životnímu stylu chudých doposud unikala, možná by jí dosvědčili někteří, které zaměstnával. Jediné, s čím bych mohl možná souhlasit, je elitářství V.Havla, kterého si vážím za jeho celoživotní postoje, ale v poslední době byl v ekonomice, ale i v politice jako takové, trochu mimoň, a jím doporučované zelené jsem vždy považoval za bandu pomatenců.

Abych se vrátil na začátek, na počátku byla opoziční smlouva, někteří sociální demokraté se postavili proti ní, VH je podpořil, a tím pádem je část ČSSD pro někoho navždy dobrá a ta druhá navždy špatná. Platí pro obě strany. Ve skutečnosti Zaorálek a Dienstbier (zřejmě ona moderní levice) jsou mi asi ještě méně sympatičtí než Hašek & comp., ale nám nevoličům ČSSD to může být jedno, ne?