1.3.2024 | Svátek má Bedřich


Diskuse k článku

PRÁVO: Co může ohrozit Babiše více než trest?

Přehršle komentářů a vyjádření ke kauze Čapí hnízdo, v níž jde o údajné podvodné vylákání dotace od Evropské unie, plní všechna naše média.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Kubeš 26.8.2017 12:47

Pokud je důkazní situace v kauze Babiš

taková, jak jí popisuje pan Hvížďala, tedy nedostatečná k předložení kauzy k soudu, tak je jednoznačným úmyslem policejního vyšetřovatele svojí žádostí o zbavení imunity pouze vyvolat mediální vlnu odsouzení Babiše a ovlivnit tak výsledek voleb. Je otázkou v čí prospěch a jestli náhodou nebude mít přesně opačný účinek.

L. Novák 26.8.2017 14:36

Re: Pokud je důkazní situace v kauze Babiš

Řekl bych, že to, co nám píše pan Hvížďala, není obsah spisu babišova dotačního podvodu, ale jeho vnější neodborný náhled na celiu kauzu, s níž, jak už ostatně u publicistů bývá, mate veřejnost. Doporučuji nedělat závěry a počkat, jak to dopadne u soudu. Babiš je přece čistý jako lilium, všetci ostatní kradnú, no a obrat Evropský měšec o dotace určené rozvoji drobného podnikání, to je Babišův koaliční myšlenkový základ, který prezentuje a naplňuje. Je potřeba ty malé keťase a šmelináře vzít pořádně pod krkem, aby se Babišovo impérium mohlo šířit krajinou zcela bez odporu. Školila ho na to KSČ i StB, takže o tom ví dost.

No a že je to fuj hnůj? Ále, to by Babiš nemoh přijít k takovému majetku, na to musí být pořádný grázl s ostrými lokty. A tím on je.