23.2.2024 | Svátek má Svatopluk


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Tvrdas 8.9.2008 20:37

Senátor Sehnal: Vydíralo mě podsvětí...toto je vetsi sranda......Brno je zlatá loď

zni to sice jako pohadka...ale Brno je zlatá loď, uplatkářů ODS

http://www.denik.cz/z_domova/sehnal_podsveti20080908.html

Franta 8.9.2008 20:34

Co to je za funkci ?

Co to je za funkci oblastní manažer ? To je něco jako vedoucí okresní tajemník OV ODS ? Tak to jo. Tomu už rozumím. Prostě takové politické lejno, které nic nedělá, nic nevytváří. Modrá šance.

PetrH 8.9.2008 21:09

Re: Co to je za funkci ?

To je oblastní manažer. Ve vaší KSČ je to prostě jinak.

marv 8.9.2008 16:44

"Vydírání" Zubovové

Může mi někdo vysvětlit jak jako měla být poslankyně Zubovová "vydírána" fotkami své dospělé (23 let) dcery? Tady vidím, že třeba panu Chalupovi je to jasné: "Co se poslankyně Zubové týče, bylo natočeno DVD o pohybu její dcery a kdyby ho obdržela, tak byl od ní pokoj.". Pane Chalupo, prosím pěkně, rozveďte to trochu...

jirka.s. 8.9.2008 16:47

Re: "Vydírání" Zubovové

No, konečně něco rozumného na dané téma !R^ 

pepek 8.9.2008 16:57

Re: "Vydírání" Zubovové

Vy moc koukáte na emerický detektívky, že. Psychologický nátlak nezačíná ranou do hlavy a naložením do kufru chevroletu.;-D;-D

I-Worm 8.9.2008 17:54

Re: "Vydírání" Zubovové

To vysvětlila sama paní poslankyně v televizi. A taky řekla, že by vláda měla požádat o důvěru. Ale to vám jistě nebude stačit...

marv 8.9.2008 18:08

Re: Re: "Vydírání" Zubovové

To není odpověď - to vysvětlení Z. o kterém mluvíte jsem neviděl. Jistě pro vás nebude problém to shrnout do dvou tří vět ... 

Anonym 8.9.2008 20:28

Re: Re: Re: "Vydírání" Zubovové

Dobrý večer.

Nevím, kdo se skrývá za pseudonymem marv, ale obávám se, že to je někdo, kdo nezná strach o vlastní děti. Já osobně bych si velmi rozmyslel, zda-li budu vzdorovat, když mi někdo dá najevo, že se motá kolem mého dítěte, a to ti přes to, že dítěti je 23 let. Rozmyslel bych si to i vpřípadě, že by tomu dítěti, spíše již v tomto věku potomkovi,bylo 30 let.

A Zubová to řekla na kameru jasně: Kdyby jí někdo takové fotky ukázal, vyděila by se. Tedy jinými slovy: nejde o vydírání z amerických detektivek, kdy dítě unesou a po kouskách posílají rodičům, dokud neučiní, to co po nich únosci chtějí. Jsou i jiné metody.

Ale vážený přispěvateli marv, ujišťuji Vás jako rodič, že jsou stejně účinné, ne-li účinnější. Zejména pro svou neurčitost  z hlediska nebezpečí pro dítě a dále proto, že vydíraný od počátku přesně neví, o co vyděračům jde.

PetrH 8.9.2008 21:20

Re: Re: Re: Re: "Vydírání" Zubovové

Prosím, ještě jednou pomalu. Nestačím to sledovat. Morava jel pro dceru Zubové na letiště. Tam je spolu někdo vyfotil. A kdyby Zubové, která by již dávno měla dceru doma, někdo za pár dní ukázal její fotky z letiště, na kterých by byla s Moravou, který tam pro ni jel a Zubová to věděla, vyděsila by se. - No nic, nechte to. Mé děti každou chvíli někam lítají a občas pro ně jedu já, občas někdo jiný a občas to někdo vyfotí. Asi jsem extrémně otrlý jedinec...

Ludva 8.9.2008 16:43

Vždyť jenom sháněl hlasy

Chudáček Morava, chtěl se zavděčit pojištěním hlasů Tlustého a Zubové a takhle dopadl. Jak nespravedlivé, přece jen kopíroval osvědčený vládní styl, že ano ?

stínový občan 8.9.2008 16:35

Výborná stať,

inspirující postřehy, díkyR^!

pepek 8.9.2008 15:21

No,

vono to vypadá, že naivní Morava je v parlamentu omylem. ODS dostala po volbách tolik seslí, že je neměla kým obsadit. Tak holt brala každýho hňupa. ;-D;-D;-D

Pája 45 8.9.2008 16:52

Re: PEPEK

Jestli to nebude tím, "pepku", že i do parlamentu musí mít strana na špinavou práci (nosiče vody, rváče, hajzla atp.)  i jiné řízky, nejenom ty kteří tam patří.

žabíkvak 10.9.2008 10:58

Re: Re: PEPEK

I parlamentu musí mít strany   kromě chovných i tažné.

Chalupa 8.9.2008 14:08

Pozitivní a negativní způsob "stimulace politiků"

1) Dejme tomu, že Melčákovi a Pohankovi stačilo, že budou 4 roky  pobírat poslanecký plat,  což koalici napodruhé umožnilo vládnout . 2) Snítilý byl v době výkonu základní služby zapsán do seznamu VKR (kde mohl prásknout nejvejš to, jak se na vojně blbě vaří.) a pouze v ODS se vědělo, že jedna z jejich poslankyň je jeho milenkou.V době volby prezidenta to stačilo, aby  pan poslanec nakonec volil podle svého "svědomí,"  mimochodem nechtěně dobře.  3)  Tlustý je pro současnou garnituru persona non grata a mladíček Morava se fotkami chtěl vedení zavděčit.  4) Problémy jsou s dalšími poslanci, kteří mohli být na seznamu, který zveřejněn nebyl, aby se zachánilo co se dá.  Mohou to togicky být  Hovorka, Schwipel, Raninec, Zubová, atd. atd. 5)  Co se poslankyně Zubové týče, bylo natočeno DVD o pohybu její dcery a kdyby ho obdržela, tak byl od ní "pokoj."

Závěr: Poslanec Morava není obětní beránek,  ale iniciativní lump, který ví jak to chodí. Tluchoř a nejen on mlží. Ta kostka cukru, která se rozpouští je koalice.

Jenda 8.9.2008 14:33

Re: Pozitivní a negativní způsob "stimulace politiků"

Hlavne iniciativni blbec.

jasan 8.9.2008 13:27

hlavne

nerozdavejte sve vlastni fotky ve vane...

Eda Veselý 8.9.2008 12:25

Malá oprava

Nezatahujte do toho Mělník. Morava je z NERATOVIC!!

stínový občan 8.9.2008 16:39

Re: Malá oprava

Ale Neratovice patřily do mělnického okresu a Jan Bond Morava studoval v Mělníku, nicht wahr?

elsie 8.9.2008 20:45

Re: Re: Malá oprava

Kdepak, Morava na Mělníce nestudoval, jen si ve zdejší soukromé škole střední podnikatelské zaplatil školné a obdržel maturitní vysvědčení. To víte, takový budoucí poslanec se už od raného mládí vyhýbá každé námaze;-P S tímto vzděláním šel učit němčinu na soukromou obchodní akademii do Nerátek - neratovičtí rozumně usoudili, že v parlamentu nadělá míň škody než ve školství a vyslali ho do Prahy;-)

8.9.2008 11:03

amatérismus aktérů

Je celkem evidentní, že Tlustý je zhrzený politik, který z nějakých důvodů byl před časem odstaven z vedení ODS. Pokud svoji zhrzenost kompenzoval jen argumentačně v konkrétních situacích, například  kolem některých zákonů, mohl působit na okolí jako člověk, kterému jde o věc. Jeho nápad nechat se vyfotit s modelkou ve vaně, přitom mávat všem do kamery s tím ,že takový materiál později použije proti svým spolustraníkům, jej v mých očích vyřadilo z politiky navždy. To, že se mu záměr vlastně nevydařil a místo Topolánka, Dalíka či dalších špiček nachytal jen troubu Moravu je vlastně krachem celé akce a zbytek je jen zastírací manévr Novy a MFD, jak zhodnotit nevydařenou investici a z komára udělat velblouda.  Novináři v čele s Kroupou jsou nicméně stejní troubové jako Morava, když nerozpoznali, že vlastně v ruce nic nemají a že jim na špek žádná větší ryba neskočila. V politice je jistě dost špinavostí, nicméně dnešní akce Moravy, Tlustého, Kroupy a dalších jsou ryze amatérské. Profíci to dělají jinak.

Poklop 8.9.2008 11:07

Re: amatérismus aktérů

No vy máte silný žaludek.Jistě jste straník.

Malý Aston 8.9.2008 11:17

Re: Re: amatérismus aktérů

Jako nestraník,souhlasím s tím před Vámi a nesouhlasím s Vámi.Jako pohádka to celé není špatné ale herci,fakt amatéři.Vydírat Zubovou pomocí fotky na letišti,kdy se Morava setkává s její dcerou,nevím jak by to použil.Já hodnotím Moravu jako debila a Tlustého jako darebáka.Jediná možnost je omezit dobu,kdy může být poslanec zvolen.Maximálně dvakrát po sobě a pak hupky cupky do výrobního procestu se léčit,jak žít a nebýt celoživotním poslancem.:-D

AD 8.9.2008 12:03

Re: Re: Re: amatérismus aktérů

pravdepodobne bude potreba novelou k trestnimu zakoniku, k paragrafu o drzeni detske pornografie pripojit i trestnost drzeni fotografii Vlastimila Tlusteho :-D

Poklop 8.9.2008 12:04

Re: Re: Re: amatérismus aktérů

To mě u tebe nepřekvapuje.Jen kdyby se to týkalo Paroubka.To by ti bylo vše jasné.

pra 8.9.2008 13:45

Re: Re: Re: Re: amatérismus aktérů

Zajímavý nápad, postupte ho Kroupovi - Paroubek s Tlustým ve vaně.

jirka.s. 8.9.2008 16:45

Re: Re: Re: Re: Re: amatérismus aktérů

;-DR^;-D

Barta, barta 8.9.2008 10:59

voni sou taky ten investigativec jak noha.

To, ze Morava chodil na Melniku do skoly, neznamena, ze je z Melnika. Je z Neratovic a kdyz nastoupil na Melniku do Stredni podnikatelske skoly (coz je odkladiste pro velmi prumerne inteligentni absolventy zakladky, jejichz rodicu nejvetsim pranim je opatrit sveho potomka aspon nejakym glejtem na chytrost), prisla jeho draha matka orodovat u pedagogickeho sboru za to, aby na nej nekriceli a aby poradne dohledli na to, aby ho ostatni zacci nesikanovali. Takze rozplakat ho nebylo tezke uz driv a Kroupa to vybral moc dobre. Labilni nervy a potvrzeni na chytrost ze stredni podnikatelske.

I-Worm 8.9.2008 10:42

Vysvětlení, proč do toho Topolánek nešel

zní docela rozumně. Ale není jisté, zda do toho opravdu nešel - ve správné mafiánské struktuře ví každý jen o sousedních článcích řetězu. Jisté je jen, že Tluchoř do toho jít chtěl.