Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

POLITIKA: Právní řád se vrací do 50. let

Je zajímavé, že některé typy událostí chodí vždy v dávkách. Je například statisticky dokázáno, že když zbankrotuje nějaká země, je výrazně zvýšená pravděpodobnost, že během dalších několika měsíců zbankrotuje i druhá a třetí.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LN

L. Novák 475

15. 1. 2018 16:51
A co jiného čekáte od bolševického StBáka Babiše?

Přesně tento směr vývoje práva směrem k totalitě. Babiš ví, co chce, a taky to dělá. Však si ho čeští ovčané stejně zvolí znovu...

0 0
možnosti
VK

15. 1. 2018 18:51
Re: A co jiného čekáte od bolševického StBáka Babiše?

Však Babiš ví proč tam dosadil na M.F. tu zpuchlou štěnici a když k tomu ještě dosadíme toho ptáka z M.S.tak je dílo dokonáno.

0 0
možnosti
IN

I. Novák 763

15. 1. 2018 16:03
Z těch zpráv

opravdu čiší hrůza. Ale jak s tím, proboha, souvisí Miloš Zeman? Copak jsou to jeho dekrety?

0 0
možnosti
JS

15. 1. 2018 17:13
Re: Z těch zpráv

Vy si myslíte, že je nutné, aby to byly Zemanovy dekrety? Buď jste Zemanův fanatický fanda, nebo si proboha nevidíte na špičku nosu. Umíte odpovědět na otázku, za jakým účelem se scházeli Babiš s Mynářem? Můžete vyloučit, že jednali právě o předmětné věci? Nezapomeňte prosím na skutečnost, že Zeman a Babiš jsou si zatím navzájem užiteční a že Zeman může jakékoliv Babišovy prasečiny krýt. Už jsme doma?

0 0
možnosti
IS

15. 1. 2018 13:16
Fízlování

nám šlo v kotlince vždycky dobře. A bude lépe, protože se této bohulibé činnosti ujal vrchní fízlovač. A stále se najdou "plný vlaky" lidí, kteří tomu rádi zatleskají. Fenomén sousedovic kozy žije a vzkvétá.

0 0
možnosti
SM

15. 1. 2018 9:41
Všechno je jinak

Ne, že bych se do toho pletl rád, už to v ČR tak dobře nesleduji, ale zdá se, že bývalí komunisti, kteří všechno rozkradli, začínají být na huntě. Pomalu není co krást.. a tak se začne jako v padesátých letech krást těm, kteří se zmohli (v novém "kapitalismu"). Něco, co provedl Lenin s jeho NEP v Rusku. Prostě vám to, holoubkové, spočítáme! Kapitalismu se vám zachtělo? ...

A utáhnouse šrouby... ostatně, EU to jen uvítá!

Doufám, že mi odpustíte, že se do toho míchám, ale jistě tu legrácku oceníte?

0 0
možnosti
VV

15. 1. 2018 14:30
Re: Všechno je jinak

Pane Moc, proboha, vy jste tak děsně mimo, až to bolí. Tady všechno komunisti rozkradli, a ,lidi se mají nejlépe ,jak se kdy měli. Takže, co tedy rozkradli? He?! Už není co krást? Sakra, vám fakt straší na majáku anebo čtete hovadiny, co píšou Britské listy anebo Ross Hedviček.

0 0
možnosti
JR

J. Růžička 714

15. 1. 2018 9:27
S článkem paní Šichtařové naprostý souhlas

Znepokojivé skutečnosti? Spíše alarmující!!! Stejně jako drakonické zvýšení sankcí za dopravní pčestupky v roce, v němž počet obětí siničních nehod je nejnižší od roku 1961. Při násobném počtu účastníků. A kdo prohlásil, že se jezdí do Číny učit "stabilizovat" společnost? Nikdo jiný, než soudruh eman.

0 0
možnosti
VS

V. Student

15. 1. 2018 8:19
Poprvé s Š. nesouhlasím.

S názory, že se někdo snaží okleštit demokracii? Ne, s tím s ní souhlasím. Ale s podsouváním myšlenky, že tomu napomůžeme, když zvolíme Zemana, s tím nesouhlasím. Jaký má Zeman zájem na zvyšování rozdílu mezi postavením obviněného a žalujícícho?

Spíš Markétka má zájem na tom, aby vyhrál volby Drahoš, tak k tomu využívá tyhle - přiznávám že znepokojivé - poznatky. Markétko, Markétko, já jsem si vždycky myslel, že vám manipulace vadí...!

0 0
možnosti
PL

15. 1. 2018 10:10
Re: Poprvé s Š. nesouhlasím.

A ona nějak naznačuje že chce volit Drahoše? Studente Studente, u manipulaci máte opravdu zvláštní , přímo "studentské" představy.

0 0
možnosti
IP

15. 1. 2018 8:19
který kandidát?

...na prezidenta to jediný prokoukl? Nevím, proč to paní Šichtařová neřekla rovnou, jsem líný to hledat, ale jsem ochoten se vsadit, že to nebyl Drahoš :-)

0 0
možnosti
KP

15. 1. 2018 3:31
Financni velmoc

Cesko neni financni velmoc a zvysovat uroky a tim zlepsovat kurz se rovna sebevrazde.Proc ne -0.7 jako Svycarsko nebo aspon -0.3 jako EU.

0 0
možnosti
KP

15. 1. 2018 4:59
Re: Financni velmoc

Toto patri jinam. Holt starnu a blbnu.

0 0
možnosti
JV

15. 1. 2018 1:10
Je naivita se domnívat

že pan AB vlezl do politiky proto, aby sloužil občanům nebo kvůli pro něj směšnému platu a možnosti si sem tam trochu přilepšit (což je motivace všech ostatních, kteří lezou do politiky). Mafián jeho formátu tam zcela nepochybně vlezl proto, aby významně rozmnožil svůj majetek a rozšířil svoje impérium. Nebude váhat pro tento účel využít a zneužít jakýchkoliv možností, které mu politická funkce poskytuje (už to ostatně předvedl). V současné době má v podstatě v rukou celou exekutivu i státní správu. Jediné, co ho může brzdit je to, že nemá parlamentní většinu, aby si mohl přimo prosazovat zákony. Jenže ono to jde i nepřímo. Nejspíš tím, že zamaskuje svůj zákon jako veřejné dobro a využije hlouposti většiny zákonodárců, kteří neprohlédnou skutečný dopad těchto zákonů, nebo prostě někoho zkorumpuje. Peněz má na to dost.

0 0
možnosti
VV

15. 1. 2018 0:38
Príboha, jak jste přišla na to

že to bude vyhovovat Zemanovi? Bere vás fantas?! To vyhovuje Bradáčové a partě prokurátorů kolem ní a policajtů typu Šlachty a to jsou koně Babiše, Janečka a takzvaných neziskovek placených ze zahraničí, EU Sorosem a od nás díky zákonům a předpisům zavedeným Dientsbierovci , nepřáteli Zemana na smrt. Jak to vypadá protizemanovský fantas už chytá i jinak soudné lidi.

0 0
možnosti
JS

J. Sedlář

15. 1. 2018 0:57
Re: Príboha, jak jste přišla na to

JJ Taky mám dojem, že od Baby a UhnijE vietor věje. Ale přece gdo nic neudělal, nemá se čeho bát a nemá co skrývat. Nebo ?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz