21.4.2024 | Svátek má Alexandra


Diskuse k článku

POLITIKA: Právní řád se vrací do 50. let

Je zajímavé, že některé typy událostí chodí vždy v dávkách. Je například statisticky dokázáno, že když zbankrotuje nějaká země, je výrazně zvýšená pravděpodobnost, že během dalších několika měsíců zbankrotuje i druhá a třetí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Novák 15.1.2018 16:51

A co jiného čekáte od bolševického StBáka Babiše?

Přesně tento směr vývoje práva směrem k totalitě. Babiš ví, co chce, a taky to dělá. Však si ho čeští ovčané stejně zvolí znovu...

V. Kain 15.1.2018 18:51

Re: A co jiného čekáte od bolševického StBáka Babiše?

Však Babiš ví proč tam dosadil na M.F. tu zpuchlou štěnici a když k tomu ještě dosadíme toho ptáka z M.S.tak je dílo dokonáno.

I. Novák 15.1.2018 16:03

Z těch zpráv

opravdu čiší hrůza. Ale jak s tím, proboha, souvisí Miloš Zeman? Copak jsou to jeho dekrety?

J. Svoboda 15.1.2018 17:13

Re: Z těch zpráv

Vy si myslíte, že je nutné, aby to byly Zemanovy dekrety? Buď jste Zemanův fanatický fanda, nebo si proboha nevidíte na špičku nosu. Umíte odpovědět na otázku, za jakým účelem se scházeli Babiš s Mynářem? Můžete vyloučit, že jednali právě o předmětné věci? Nezapomeňte prosím na skutečnost, že Zeman a Babiš jsou si zatím navzájem užiteční a že Zeman může jakékoliv Babišovy prasečiny krýt. Už jsme doma?

I. Schlägel 15.1.2018 13:16

Fízlování

nám šlo v kotlince vždycky dobře. A bude lépe, protože se této bohulibé činnosti ujal vrchní fízlovač. A stále se najdou "plný vlaky" lidí, kteří tomu rádi zatleskají. Fenomén sousedovic kozy žije a vzkvétá.

S. Moc 15.1.2018 9:41

Všechno je jinak

Ne, že bych se do toho pletl rád, už to v ČR tak dobře nesleduji, ale zdá se, že bývalí komunisti, kteří všechno rozkradli, začínají být na huntě. Pomalu není co krást.. a tak se začne jako v padesátých letech krást těm, kteří se zmohli (v novém "kapitalismu"). Něco, co provedl Lenin s jeho NEP v Rusku. Prostě vám to, holoubkové, spočítáme! Kapitalismu se vám zachtělo? ...

A utáhnouse šrouby... ostatně, EU to jen uvítá!

Doufám, že mi odpustíte, že se do toho míchám, ale jistě tu legrácku oceníte?

V. Vlk 15.1.2018 14:30

Re: Všechno je jinak

Pane Moc, proboha, vy jste tak děsně mimo, až to bolí. Tady všechno komunisti rozkradli, a ,lidi se mají nejlépe ,jak se kdy měli. Takže, co tedy rozkradli? He?! Už není co krást? Sakra, vám fakt straší na majáku anebo čtete hovadiny, co píšou Britské listy anebo Ross Hedviček.

S. Moc 15.1.2018 16:56

Re: Všechno je jinak

S oblibou čtu vás (většinou) a nikoli Britské Listy a tím rozkradením jsem myslel ČKD, OKD, Škodu Plzeň,Mosteckou atd. Stačí?

V. Vlk 15.1.2018 18:45

No jo, ale nic z toho nebylo takzvaně rozkradeno. Ty firmy , nebo jejich části buď ten naráz kapitalismu přežily a pokud ne, tak zkrachovaly. Mnohé z nich fungují pod jiným jménem, v rukou jiného majitele. Často s komunistickou minulostí. Ovšem oni mnozí z nich vystudovali za totače elitní školy jako Babiš a holt to umí. V roce 1990 se pokusily někde zástupci OF instalovat nové vedení a byl to většinou průser. Rychle toho všude nechali.A firmy zprivatizovalo normalizační vedení. A většina z nich.fumguje dodnes. Ovšem dnešní prokurátoři by strašně rádi zase zabavovali.majetek

Ale to není o tzv. Rozkradeni, to je pokus o návrat k bolševismu z padesátých let.

J. Růžička 15.1.2018 9:27

S článkem paní Šichtařové naprostý souhlas

Znepokojivé skutečnosti? Spíše alarmující!!! Stejně jako drakonické zvýšení sankcí za dopravní pčestupky v roce, v němž počet obětí siničních nehod je nejnižší od roku 1961. Při násobném počtu účastníků. A kdo prohlásil, že se jezdí do Číny učit "stabilizovat" společnost? Nikdo jiný, než soudruh eman.

V. Student 15.1.2018 8:19

Poprvé s Š. nesouhlasím.

S názory, že se někdo snaží okleštit demokracii? Ne, s tím s ní souhlasím. Ale s podsouváním myšlenky, že tomu napomůžeme, když zvolíme Zemana, s tím nesouhlasím. Jaký má Zeman zájem na zvyšování rozdílu mezi postavením obviněného a žalujícícho?

Spíš Markétka má zájem na tom, aby vyhrál volby Drahoš, tak k tomu využívá tyhle - přiznávám že znepokojivé - poznatky. Markétko, Markétko, já jsem si vždycky myslel, že vám manipulace vadí...!

P. Lenc 15.1.2018 10:10

Re: Poprvé s Š. nesouhlasím.

A ona nějak naznačuje že chce volit Drahoše? Studente Studente, u manipulaci máte opravdu zvláštní , přímo "studentské" představy.

V. Student 15.1.2018 12:16

Re: Poprvé s Š. nesouhlasím.

Ano, naznačuje. Poslední větou svého příspěvku. Kandidáti jsou dva. Zeman a Drahoš. Z kontextu článku vyplývá, že Zemana volit nebude. Kdo zbývá?

Míváte bystřejší příspěvky, pane Lenc...

P. Lenc 15.1.2018 13:07

Re: Poprvé s Š. nesouhlasím.

Pane Studente i já si dovoluji napsat, že kandidáti jsou dva.A i já si je dovolím jmenovat.Dokážete z tohoto kontextu uhodnout, koho budu volit?

V. Student 15.1.2018 13:54

Re: Poprvé s Š. nesouhlasím.

Z tohoto kontextu ne. Ale paní Šichtařová celkem jasně poukazuje na to špatné a z její poslední věty vyplývá, že to bude horší, zvolíme-li Zemana. A tady už se snad z kontextu předvídat dá, ne? Tedy je-li paní Šichtařová (v dobrém slova smyslu) předvídatelná. Bude volit toho druhého, než před kterým varuje a spojuje s ním to negativní (pokud zachováme předpoklad, že půjde k volbám). Pokud předvídatelná není, pak v její obálce může být v podstatě cokoli, to je pravda. Ale já docela věřím že předvídatelná je.

V. Braun 15.1.2018 15:36

Re: Poprvé s Š. nesouhlasím.

No, poněkud nepředvídatelně je proti Zemanovi :-)

J. Svoboda 15.1.2018 17:23

Re: Poprvé s Š. nesouhlasím.

Zdá ae, pane Studente, že paní Šichtařové manipulace vadí mnohem víc, než vám. Jinak byste asi nemohl položit tak hloupou otázku, jakou kladete. Zemanovi je rozdíl mezi postavením obviněného a žalujícího nejspíš úplně fuk. Jde jen o to, že Zeman potřebuje Babišovu podporu a naopak.

I. Polák 15.1.2018 8:19

který kandidát?

...na prezidenta to jediný prokoukl? Nevím, proč to paní Šichtařová neřekla rovnou, jsem líný to hledat, ale jsem ochoten se vsadit, že to nebyl Drahoš :-)

K. Pavlik 15.1.2018 3:31

Financni velmoc

Cesko neni financni velmoc a zvysovat uroky a tim zlepsovat kurz se rovna sebevrazde.Proc ne -0.7 jako Svycarsko nebo aspon -0.3 jako EU.

K. Pavlik 15.1.2018 4:59

Re: Financni velmoc

Toto patri jinam. Holt starnu a blbnu.

J. Vintr 15.1.2018 1:10

Je naivita se domnívat

že pan AB vlezl do politiky proto, aby sloužil občanům nebo kvůli pro něj směšnému platu a možnosti si sem tam trochu přilepšit (což je motivace všech ostatních, kteří lezou do politiky). Mafián jeho formátu tam zcela nepochybně vlezl proto, aby významně rozmnožil svůj majetek a rozšířil svoje impérium. Nebude váhat pro tento účel využít a zneužít jakýchkoliv možností, které mu politická funkce poskytuje (už to ostatně předvedl). V současné době má v podstatě v rukou celou exekutivu i státní správu. Jediné, co ho může brzdit je to, že nemá parlamentní většinu, aby si mohl přimo prosazovat zákony. Jenže ono to jde i nepřímo. Nejspíš tím, že zamaskuje svůj zákon jako veřejné dobro a využije hlouposti většiny zákonodárců, kteří neprohlédnou skutečný dopad těchto zákonů, nebo prostě někoho zkorumpuje. Peněz má na to dost.

V. Vlk 15.1.2018 0:38

Príboha, jak jste přišla na to

že to bude vyhovovat Zemanovi? Bere vás fantas?! To vyhovuje Bradáčové a partě prokurátorů kolem ní a policajtů typu Šlachty a to jsou koně Babiše, Janečka a takzvaných neziskovek placených ze zahraničí, EU Sorosem a od nás díky zákonům a předpisům zavedeným Dientsbierovci , nepřáteli Zemana na smrt. Jak to vypadá protizemanovský fantas už chytá i jinak soudné lidi.

J. Sedlář 15.1.2018 0:57

Re: Príboha, jak jste přišla na to

JJ Taky mám dojem, že od Baby a UhnijE vietor věje. Ale přece gdo nic neudělal, nemá se čeho bát a nemá co skrývat. Nebo ?

A. Alda 15.1.2018 13:06

Ano.

Souhlasím s Vámi.

Proč jste ale minule psal takové blbosti, to nechápu.

J. Svoboda 15.1.2018 17:30

Re: Príboha, jak jste přišla na to

Pane Vlku, také je to možno vidět tak, že fantas - tentokrát prozemanovský - drží vás. Dalších slov by bylo asi škoda.