26.2.2024 | Svátek má Dorota


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Rathulwath 12.6.2009 16:37

Re: chmurné vyhlídky

To bude zase, Kupředu levá! Je tragické, když o osudech slušných lidí rozhoduje negramotný póvl, co se politiků a voličů týká;-(

Ludva 12.6.2009 12:34

Paroubek odpuzuje voliče

Dokonce i mě pohnul žlučí kandidaturou Brožové. Naštěstí ta sama dostala rozum a odstoupila. Je riskantní ponechat na voličích, zda Paroubek přežije díky vyhraným volbám. Pravděpodobnější je, že to ČSSD projede, hlavně díky jemu.  Strana by se měla vážně zamyslit. V poslední době pokazil, co se dalo.

I-Worm 12.6.2009 12:46

Re: Paroubek odpuzuje voliče

Chválí-li nás náš nepřítel, musíme se zamyslet nad tím, co děláme špatně! Tak zní heslo komančů. Takže se strana asi vážně nezamyslí... Nebo je snad někdo chválí?

jirka.s. 12.6.2009 13:50

Re: Paroubek odpuzuje voliče

Ludvo, Ludvo !!! Doopravdy se domníváš, že Cicciolina dostala rozum ??? Předpokládáš snad, že Petra  to nechala jenom tak, aby začala Bufa bufa obletovat další blondýna??? Navíc když je známá tím, že jede pouze po těch, "kdo na to mají" ??? ;-D ;-D ;-D

Ludva 12.6.2009 13:58

Re: Paroubek odpuzuje voliče

Říkám, že i mě levičákovi to zvedlo mandle.

Malý Aston 12.6.2009 14:01

Re: Paroubek odpuzuje voliče

Také je možné, že Brožová již vyzkoušela našeho přítele Paroubka který pořád tvrdí " Kdo takového má" a ono nic. Jdu si koupit Blesk, tam bude napsaná pravda.;-)

Malý Aston 12.6.2009 12:28

Paroubek to projede. nemá naději!

Paroubek to posral o tom není žádná diskuze.K volbám půjdou nové ročníky a staří budovatelé socialismu vymírají. Pokud by nechal Topolánka vládnout, měl svého nepřítele na dostřel v poslanecké sněmovně,mohl by útočit na vládu a na jeho ministry a to si debil zrušil, těžko může útočit na ODS a její špatné vládnutí  když ve vládě jsou jen úředníci. Bude strašit a slibovat, to jemu i Rathovi jde dobře. Jak to dopadlo jsme všichni viděli když na ně dopadli vajíčka. Začínají být směšní, žádný program nemají jen nadávky,pomluvy a slibování i když každý zná, že pokladna je prázdná. Pokud se bude rozumně chovat Kalousek, tak může dostat více hlasů než ODS a pak s ODS vytvořit vládu. Nevěřím, že ČSSD+KSČM vyhraje, to ani náhodou to by musela být doba hojnosti a nasadit také korupční nabídky pro občany aby jim dali hlas. Ale čím chtějí dnes korumpovat když za posledních 8 let jejich vlády všechno prožrali?;-)

E.T.R. 12.6.2009 13:10

Re: Paroubek to projede. nemá naději!

Zkusili nalákat voliče na milou herečku, kdo ví s čím příjdou příště (možná nabídnou zdarma mucholapky).

Malý Aston 12.6.2009 13:56

Re: Paroubek to projede. nemá naději!

Myšlenka dobrá ale mám dojem že se postavily proti staré přítelkyně starých socanů. To nemohlo projít, ne každý je v soutěži o výměně manželek.;-P

Kuchl 12.6.2009 12:19

To už autor opravdu přehání

Kromě trapného politického cirkusu existuje naštěstí i něco lidštějšího , a to skutečná  / byť v dnešním světě PC i virtuální / realita . Takže politiku jako celek -nebrat . A politiky , kteří neumí udělat dobré cirkusové představení s přínosem pro život -nevolit ! Jak prosté .;-)

lada.sal 12.6.2009 11:04

Pánbůh s námi, jestli ...

... na podzim vyhraje volby ten nařvanej oranžovej Pandrhola, pak padni na kolena, národe českomoravský a modli se otčenáš. To už pak bude fakt na emigraci.

Petr Brodsky 12.6.2009 11:18

Honem prchejte, Klausbobošíkovci, raději ještě před volbami

Jinak Vás na podzim sežerou sudeťáci spolčení s Bruselem a s Bin ládinem a na to Vás, kteří zbydete a stanete se přizpůsobivou menšínou Romové vyženou z Vašich nezdravých paneláků a donuti Vás kočovat.

Petr Brodsky 12.6.2009 11:20

Re: Honem prchejte, Klausbobošíkovci, raději ještě před volbami

Oprava:Zbudete

Konzerva 12.6.2009 9:06

Pane Bárto

vy jste musel mít hodně těžké dětství, když dnes z vás padají tak obsáhlé články plné zášti a nenávisti vůči všem.

jirka.s. 12.6.2009 9:49

Re: Pane Bárto

Vůči všem???? 8-o 8-o 8-o Pokud jsem si stačil všimnout, tak například proti mně nemá vůbec nic!!! ;-P

BTW: Doufám, že tě  nikdo neotevře! Ty už musíš být hezky nafouklý! Toho smradu pak! ;-(

Petr Brodsky 12.6.2009 11:24

Re: Pane Bárto

Ale Jirko, kdo by proti Vám něco mohl mít. Tady se lidé hádají kvůli politickým názorům, a ty Vy, s Gruntorádem žádné nemáte.jenom zde tak podařeně vtipně žvatláte.

jirka.s. 12.6.2009 11:57

Re: Pane Bárto

Nu, proč bych se konec konců hádal s něčím, co žádný politický názor nemá, pouze to papouškuje pindy dona číča! Tož ať je tady alespoň sranda, i když ty s konzervou jste spíše k pláči!!! ;-(

Konzerva 12.6.2009 12:59

Re: Pane Bárto

Jestli potřebujete v každém diskuzním příspěvku mít jasnou politickou vyhraněnost ODS nebo ČSSD je váš problém, vadí mi oba molochy, o KSČ nemluvě. Z tónu článku mne zkrátka mrazí. Vám jistě lichotí, že se autor otírá o Paroubka, což ovšem v dnešní době není nic pozoruhodného. Ale ubožákům to stačí.

jirka.s. 12.6.2009 13:29

Re: Pane Bárto

Problém není, plechovko, v tom jakou já mám politickou vyhraněnost! Problém je v tvém osočování pana Bárty, že nenávidí všechny, které potká!

BTW: Mám takový dojem, že nejen pan Bárta, ale spousta jiných lidí by se otřásla odporem, kdyby se k Bufo bufovi jenom přiblížila, natož se otřela o jeho "lůžovoučký" svetřík!

http://i.lidovky.cz/08/102/lncl/BAT265471_paroubek.jpg ;-D ;-D ;-D 

noether 12.6.2009 8:30

Já volím ČSSD, abych odmítnul topodalíkovský styl ODS

;-D;-D;-D ODS si v roce 2006 svými populistickými sliby sáhla pro levicového voliče, pamatujete - snížíme daně všem, nezvýšíme spoluúčast ve zdravotnitví, tisícovku důchodcům... Anebo tenhle: Vyděláme všichni! Kdo by neodolal, co? Taky tu pak byl Kubice, Melčá a Pohanka.

Komu se tohle všecko líbí, ať dále volí ODS, KDU nebo Zelené. No a komu se to nelíbí, ať volí ČSSD nebo komunisty ...

dulcibelka 12.6.2009 8:48

Re: Já volím ČSSD, abych odmítnul topodalíkovský styl ODS

Správně. Komu se líbí Zgarba, Palas, Gross, Svoboda, Snopková, Rath a další veselí šibalové, nechť volí socdem. Nebo komunisty, je to jedna parta.

ZaZu 12.6.2009 10:03

Re: Já volím ČSSD, abych odmítnul topodalíkovský styl ODS

No a to je celá ta pravda. Není koho volit. Ať se podíváte do prava, do středu či do leva všechno stejné. Pokud mluví hlavní lídři, pak zhnuseně odcházím. Lži plné frází, to opravdu nemusím. Jak z toho ven, to opravdu nevím. Snad příchodem charizmatické osoby, skutečného státníka, který bude jiného vzdělání, než ekonom či právník, který přijde z jiných sfér než podnikatelských nebo bankovních. Dokud stáli v čele lidé jako byl Masaryk, dařilo se i podnikatelům. Teď, když nám cestu ukazují jen ekonomové, kteří blábolí, že každé výnosy mají své náklady, ale již neví jak ty výnosy naplnit, tak to půjde z Čechy od deseti k pěti. Já cítím nyní velkou morální krizi, ale třeba to tak není.  

milan007 12.6.2009 9:23

Re: Já volím ČSSD, abych odmítnul topodalíkovský styl ODS

Volte , nikdo Vám neslíbí více než přítel Paroubek :-D

I-Worm 12.6.2009 10:25

Re: Já volím ČSSD, abych odmítnul topodalíkovský styl ODS

no, Topolánkovi se to před třemi lety podařilo. A co víš, co vytáhne z klobouku na podzim?

Zofka 12.6.2009 13:02

Re: Já volím ČSSD, abych odmítnul topodalíkovský styl ODS

No jo, ale zatímco se u Topola můžu obávat, že ani jeden z volebních slibů nesplní, u Parouba mám přímo hrůzu z toho, že se mu nějaký splnit podaří !!!!!!

Rad 12.6.2009 10:20

Re: Já volím ČSSD, abych odmítnul topodalíkovský styl ODS

vsadím se, že vaše příjmy pocházejí i z mých daní. jinak by jste čssd volit nemohl.

Gardnes 12.6.2009 10:44

Re: Já volím ČSSD, abych odmítnul topodalíkovský styl ODS

Obvyklý výron levičáka založený na pololžích.Snížení daní všem byl příslib v době růstu ekonomiky kolem 6ti % HDP a za předpokladu souhlasu koaličních partnerů a ten se ne-konal, stejně jako onen růst HDP.  Spoluúčast na zdrav. péči byla zavedena za účelem snížení plýtvání a získání zdrojů prto léčbu nákladnějších a závažnějších nemocí. Tisícovka důchodcům byla slíbena na vyrovnání nákladů jednotného procenta DPH i na potraviny, od čehož bylo upuštěno. Nakonec stejně i tak důchody o ti tisícovku za 3leté vlády koalice byly navýšeny.Melčáka a Pohanku dodal býv.šéf ČSSD Zeman prostřednictvím Šloufa.Koho měl nachystaného Paroubek, který tvrdil, že vládu sestaví s podporou ? No a Kubice v tom figuruje jako Paroubek v odpovědnosti k občanům, tj. nijak. No to ale soudruhu dobře víte také, jen ty argumenty jaksi chybějí.

Kecal. 12.6.2009 11:43

Re: Já volím ČSSD, abych odmítnul topodalíkovský styl ODS

Neříkej že jseš doopravdu tak zblblej.

hafusak2 12.6.2009 8:22

Ještěže máme televizi,

protože kdyby jí nebylo a nevěděl bych jak vypadá J. Paroubek, tak ze čtení těchto článků bych si ho musel představovat, že má na hlavě rohy, na nohou kopyta, jedno oko uprostřed čela, krokodýlí zuby atd. Je velmi smutné, že největší díl žlučovité nenávisti k jiným názorů přímo tryská z lidí, kteří se sami pasovali do role "hlídacích psů demokracie".

Jerome 12.6.2009 8:57

Re: Ještěže máme televizi,

Můj milý diskutující, jen otázka : má ta televize ostrý obraz, nebo vám tam běhají šmouhy jako kdysi ?????