20.6.2024 | Svátek má Květa


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jura Jurax 3.3.2008 11:39

Re: s lecčíms by se dalo souhlasit, ale

Julínek nadělal ve zdravotnictví paseku? Mýlíte se, ta je tam už léta - on ji jenom řeší, což dosud žádný ministr před ním neučinil, ba se o to ani nepokusil. A po mém soudu ji neřeší až tak špatně, odhlédneme-li od pitomých drobností, třeba platby za novorozence.

slava 3.3.2008 13:19

Re: Re: s lecčíms by se dalo souhlasit, ale

Přidejte platby seniorů a zdr. postižených, zmatek v lékové politice, temnou budoucnost nemocnic etc. etc. Jediné, co řeší, je to, jak se dostat k penězům ve zdravotnictví. Demonstroval to konec konců i ve včerejší debatě. Ostatně fakt, že kromě ods se proti jeho plánům staví prakticky  všichni, to jen potvrzuje.

Pejzlerka 3.3.2008 14:05

Re: s lecčíms by se dalo souhlasit, ale

Že  Jůlínek  nebude  min.  zdravotnictví  věčně, je jisté.  Velký problém pak  bude umístit,  kvůli  jistým nepřehlédnutelným  odlišnostem, někam  "upíchnout",  jeho  arogantního,  bezcitného bratříčka,  fešáka  Cikrta. Jeho  snadno  identifikovanou  podobu  totiž  není  schopen  změnit  ani  sebegeniálnější  obličejový  plastikový  chirurg.  Dřív  bývaly,  já  si  to  pamatuji,  na  poutích  panoptika,  kde  si  lidi  mohli,  za  pár  šesťáků,  prohlédnout  jemu  podobné  hříčky přírody,  jenže  to  všechno  vodnes čas...

jirka.s. 3.3.2008 18:46

Re: Re: s lecčíms by se dalo souhlasit, ale

Opět a znovu! Měli jsme ve třídě podobně postiženého spolužáka jako je pan Cikrt! V případě baby Pejzlerky bychom se nejprve seprali sami mezi sebou o to, kdo dá takové zrůdě jako jsi ty, babo, první přes držku!  A při tom docela zadarmo! Jenom doufám, že už tomu času nebude zas tak dlouho trvat, aby sebou odnesl něco tak odporného jako jsi ty, miss Putim! (Y)

Eva D. 3.3.2008 19:08

Re: Re: Re: s lecčíms by se dalo souhlasit, ale

Souhlasím s Vaším názorem na pejzlerčin příspěvek, až na tu Putim. To je příjemná obec a něco takového by si tam předpokládám za mis nemohli vybrat.

Vodička- sapér 3.3.2008 20:54

Re: Re: Re: s lecčíms by se dalo souhlasit, ale

V  každé  diskuzi,  která se  týkala  Julinkových  doplatků,  vystupoval  jeho  mluvčí,  tento Cikrt, s  nepřehlédnutelnou  arogancí  a  bezcitně  právě  i  k  postiženým lidem,  což  mu  stále  vytýkají  činovníci   organizací.  které  je  mají  chránit.  Já  bych  se kvůli  němu,   abych  se ho  zastal , určitě  nepral.

Borek 3.3.2008 1:13

Pane Mrvo

......Zaltušku neznám, po půlnoci se už nepřepínejte.

marv 3.3.2008 1:29

Re: Pane Mrvo

Velmi vtipné, Broku.

marv 3.3.2008 0:24

Kam se Zaltuškou

Pane Hamerský, váš nepřehledný článek jsem neměl trpělivost dočíst dokonce. Zejména proto, že jsem podle titulku očekával, že se chcete vypořádat s tím exotem Zlatuškou, který z vaší  Liry udělal parlamentní stranu a pak vás znemožnil při volbě presidenta...