21.4.2024 | Svátek má Alexandra


Diskuse k článku

POLITIKA: Jak vyrobit rasisty snadno a rychle

Má to svůj název. Říká se tomu „vyhodíte někoho dveřmi, a on za vámi vleze oknem“. Alternativně se mluví o „stokrát nic, které i vola umoří“. Je to takový psychologický zákon akce a reakce. Tlačte na pilu příliš, a kousne se.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Nový 13.3.2017 9:48

Re: Česká

Co taky čekat od bývalého černocha, Rudáčka/Hofmana, než lži a hověziny.

K. Křivan 13.3.2017 9:45

Re: Pokud se vám autorka nelíbí

Mého tchána obstoupila před poštou horda cikáňat a zkoušela mu urvat tašku co měl přes rameno. "Roztomilá" dítka kolem deseti let. Tak dlouho do nich mlátil holí až se parchanti rozprchli. Důchodci by měli nosit (povinně) revolver na obranu života, zdraví a majetku. Silně by to cikánský problém zredukovalo.

R. Tesařík 13.3.2017 9:43

Re: Česká

ze zásady nečtu..tý sy děélaš pŕŕŕdel..hlavně , že víte co píše..lháři.

M. Prokop 13.3.2017 9:42

Re: Česká

Ano, pro vás je příliš chytrá.

J. Hanzal 13.3.2017 9:36

Re: Vybírám si restaurace s Hatefree nálepkou.

Hezky, až na takovou narazím zkusím to taky, asi docela zábava chi, chi.

K. Křivan 13.3.2017 9:36

Re: Vybírám si restaurace s Hatefree nálepkou.

Zalez zmetku !

Z. Čábelka 13.3.2017 9:36

Re: Pokud vím,

Pane Nováku, cizí peníze "zadarmo" jsou vždy jen svinstvo a podvod! Kdo při obchodu použije frázi:"... a toto máte zadarmo!", je vždy jen lhář, který chce i zákazníka podvést a okrást. Socialistický Eintopf podávaný chudině je již prokázaná cesta do pekel! Ano, to stejné platí i s koblihami!

K. Křivan 13.3.2017 9:34

Re: Pokud se vám autorka nelíbí

:-))))) Ten Zdenek Horner je ale vůůůůl ! :-)))))

P. Rudolf 13.3.2017 9:30

Re: Vybírám si restaurace s Hatefree nálepkou.

A teď ještě tu o Karkulce, prosím.

P. Rudolf 13.3.2017 9:27

Česká

"většinová společnost se bude ještě víc cítit pod nátlakem, což povede ke vzdoru." Pod nátlakem jedné neziskovky a jednoho fondu? No to má autorka o svých spoluobčanech dost nevalné mínění.

Tuhle "dámu" ze zásady nečtu, neb její články, prodchnuté nepravdami všeho druhu, jsou totálně nudné a nepřináší žádnou přidanou hodnotu. Udělal jsem výjimku. Ztráta času.

Z. Čábelka 13.3.2017 9:22

Kladivo na čarodějnice

Fízlům, kteří úmyslně a promyšleně hecovali lidi s jiným názorem vadícím politickému systému se vždy říkalo provokatéři a kolaboranti. Na takové se plivalo! Každá doba s režimem útisku svobody v době hledání nepřátel a ve vyhrocených situacích takové kolaborující provokatéry si platila a pěstovala. Tento systém provokací slouží k okázalé a odstrašující kriminalizaci většinově slušných lidí, kteří s režimem popřeného práva a spravedlnosti prostě nesouhlasí. Utiskující nesvobodný režim potřebuje své Kladivo na čarodějnice, prokurátory, provokatéry, kolaboranty a své placené udavače, katy. Byla to a je odporná činnost svojí podstatou zlých křiváků a fanatiků, kteří se slušným způsobem živit neumějí. Je zajímavé, že uplatnění tento lidský odpad měl v hnijícím Rakousko - Uhersku, za nacistického protektorátu i za vlády bolševiků. Nejsou dnes tyto příznaky i vysvětlením stavu svobody jaká právě je a kam se asi řízeně zase odebírá? Není to zase cesta k politickému teroru?! Je!

R. Langer 13.3.2017 9:22

Re: Pokud se vám autorka nelíbí

Kdepak, vy jste povinen nechat se svobodně okrást. To víte, bolševici. ;-)

K. Křivan 13.3.2017 9:09

Vybírám si restaurace s Hatefree nálepkou.

Nechám si přinést jídelní lístek, vyberu nejdražší jídlo, a pak se zeptám co to mají za nálepku na dveřích. Když vrchnímu řeknu: " Sorry, ale tady nebudu jíst, nemám tu fašounskou organizaci rád" tak protáhne ksicht a omlouvá se. Dost často jsem pak viděl, že ta nálepka zmizela.

Hezká zábava. Provětrám smoking, a bavím se. :-)))

P. Han 13.3.2017 8:37

Re: Pokud se vám autorka nelíbí

To je kretén?

"Pokud by se skutečně stavěla na stranu svobody, kterou se tak často ve svých příspěvcích ohání, pak by ji nemohla upírat ani těm, kdo se narodili černí, kdo nemají chuť ani vůli pracovat. Svoboda totiž také znamená nedělat třeba vůbec nic, k čemuž mohou vést důvody obsáhlé i nižádné, ale od toho je to svoboda."

Jistě, ať si mají tu svobodu. Ale já mám pak zase svobodu jim na tu jejich svobodu nepřispívat a když přijdou krást, tak se účinně bránit. A nevidím v tom žádný rasismus.

M. Prokop 13.3.2017 8:37

Re: Pokud se vám autorka nelíbí

To je ale vůl .... i na socana nadprůměrný.

M. Prokop 13.3.2017 8:34

Co se týče cikánů,

tam je "rasismus" dán hlavně špatnými zkušenostmi s naprosto konkrétními jedinci tohoto etnika. A v tom, obávám se, žádná kamaň nepomůže (tedy, pomůže pouze jejím provozovatelům).

J. Schwarz 13.3.2017 7:35

Re: Pokud vím,

"Norské fondy" nemají nic společného s tím co platí Norsko EU za přístup na vnitřní trh. Tyhle peníze se mohou snad objevit v rámci "kohezních fodů EU"...

J. Schwarz 13.3.2017 7:33

Je třeba současné

vládnoucí politické strany vyměnit, a to co nejrychleji. Nejen že se nechají korumpovat penězi z ciziny, ale jimi řízené úřady si počínají naprosto šíleně a kontraproduktivně když stíhají a vyhošťují potřebné pracující cizince / eshop Rohlík / kvůli "špatnému vízu" a přitom podporuje import nepracujících, nekompatibilních a nepřizpůsobivých cizinců z Afriky a Blízkého východu. Tam se angažuje spousta státním rozpočtem placených "neziskovek", ombudsmanka, ministr spravedlnosti... Kdo z těchto parazitů se zastane cizinců potřebných ale ostudně úřady šikanovaných?

J. Dusitko 13.3.2017 7:23

Nechci se vás nikterak dotknout

ale to víte blbě...

J. Fridrich 13.3.2017 7:21

Zjednoduším to - není imigrant jako imigrant. Myslím,

Zjednoduším to - není imigrant jako imigrant. Myslím, že DRTIVÉ VĚTŠINĚ lidí u nás, ale i jinde v Evropě a ve světě nevadí imigrant " NEPOTÍŽISTA " - a víme, že takoví existují. Tak například - Židé, Vietnamci - většina z nich usilovně pracuje, respektují způsob života v nové zemi, jejich děti studují střední i vysoké školy - přinesli i určité obohacení do naší země. Přitom přicházeli-přichází ze vzdálených částí naší planety a ze zcela jiného civilizačního okruhu. Oni prostě respektují platná - i když nepsaná pravidla života v zemích kam přichází a proto lidem nevadí.. Také samozřejmě záleží na množství příchozích v určitém časovém období - rozumné množství je obohacením, přehnaně velké množství-tedy statisíce-miliony, tak to je KATASTROFA...

J. Hanke 13.3.2017 7:10

no a co?

Lze konstatovat, že Ku-Klux-Klan.je proti kampani "Hate free" zlatej, mírumilovnej, přímo sluníčkovej..........

K. Novák 13.3.2017 6:55

Pokud vím,

Island, Lichtenštejnsko a Norsko platí nějaké peníze EU za to, že mají přístup na volný trh EU. Část těchto peněz pak dostává jako členská země EU i ČR. Na to, co se s těmito penězi u nás děje, nemají Island, Lichtenštejnsko ani Norsko žádný vliv. To už je jenom naše věc, konkrétně ministerstva financí. Čili žádný cizí stát si neplatí na našem území prosazování svých ideologií. To Babiš.

B. Michal 13.3.2017 6:48

Pokud se vám autorka nelíbí

může vás potěšit blog pana Hornera:

http://horner.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=592252

Za přečtení stojí i ten jeho předchozí, který to vlastně rozpoutal (Kdyby se Šichtařová narodila černá):

http://horner.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=591832

Ty blogy nijak výrazně nevybočují z dikce a zaměření dotyčného autora, demagogický a nechutný je často, ale tady se opravdu "vyznamenal".

J. Pospíšil 13.3.2017 5:01

Re: Akorát k nasrání

Oni musejí. Ty fondy jsou jejich daní za to, že nevstoupili do EU, ale do hospodářského prostoru a Schengenu a jsou ve výši, jaký by byl příspěvek, kdyby do EU vstoupili.

J. Jurax 13.3.2017 3:17

Akorát k nasrání

"Kampaň za 40 milionů totiž byla z osmdesáti procent financována z takzvaných norských fondů, tedy peněz od Islandu, Lichtenštejnska a hlavně Norska, podle kterého se fondy označují. Zbytek (tedy osm milionů) doplácel český státní rozpočet."

Že Norové, Islanďané a Lichtenštejnci mají tolik peněz nazbyt, že je mohou takto vyhazovat do hayzlu je vcelku jejich problém, přesněji problém nějakých papalášů, co o těch prachách rozhodují. Možná obyčejný Nor etc. ani netuší, na jaké krávoviny přispívá. I když si dovedu představit pro nás podstatně lepší využití těch peněz, když už nám je dávají.

Ale séře mne velice velmi, že ti naši pitrysové takto vyhodí osm melounů našich peněz. Já vím, není to ve státním měřítku až tak moc, rozkrade, rozšpidlí a prošustruje se na státní úrovni jistě řádově mnohem víc, ale stejně je to dost peněz vržených pro něčí blbost do WC a tam spláchnutých zcela bez užitku. Věčný problém dobroserných dotací - milostivě nám dají prachy, co se smí použít jedině a výhradně na nějakou olbřímí krávovinu nějakými ušlechtilými dobrosernými hlupci vymyšlenou, a naši odpovědní pitrysové v hrůze, aby o prachy nepřišli, ze státního přihodí balík a tu krávovinu ruče realizují. Probůh proč?

Neboť kampaň HateFree byla na dvě obvyklé věci - na nic a na howno. A pak ještě k nasrání sprostného lidu, co si z toho pak dělal srandu.

B. Carina 13.3.2017 2:13

Kampaň hate free a jí podobné vycházejí z jedné zásady: Kdyby u nás rasismus neexistoval, museli bychom si ho vymyslet.