16.6.2024 | Svátek má Zbyněk


Diskuse k článku

POLITIKA: Fiala vede „pravou ODS“ k jejímu konci

Nový předseda ODS prof. Petr Fiala vede do prvních voleb kdysi hlavní pravicovou stranu ve zbídačeném stavu pod značkou "pravá ODS". Co přesně to znamená, si můžeme jen domýšlet.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Rybák 16.4.2014 13:53

Re: pane Hamersky

Máte pravdu. Mezi jeho aktivitami je např.:

Účast na iniciativách "Vraťte nám stát", "Klausova-velezrada",

od 2012 mluvčí protikorupčního sdružení "Lepší Kladno",

1997 "Temelín, letní blokáda",...

Je pravda, že se angažoval v EU-"pravici" (např. ODA..), vždy ale dostatečně daleko od EU-realistické ODS!

V. Halašta 14.4.2014 21:16

Re: Fiala - medvěd té skutečně pravé ODS

Aha, takže takhle to jistě bylo. Mno, třeba jo ale taky třeba ne.

Spíše, než ze stavu ODS mám frustraci každý měsíc z faktury za elektřinu a z toho, že lidi, kteří tam dostali položku se zkratkou OZE to tady řídí a v EU podporují ty, kteří to celé vymysleli.

P. Khail 14.4.2014 20:30

Re: Fiala - medvěd té skutečně pravé ODS

Pane Halašto v článku je psáno " Na přímý dotaz z publika Fiala nevysvětlil, proč ODS tvrdí, že euro by přineslo zdražení až o 30 procent", samozřejmě můžete zpochybňovat cokoli. V tom případě ale máte dodat důkazy vy, třeba i proti p. Fialovi, který dotaz nezpochybnil. Tak tomu rozumím já, i bez dětí a psů. Toto je primárně (měla by být) diskuze k článku, alespoň si to myslím. I když je mi zřejmá frustrace příznivců ODS z jejího současného stavu.

J. Vyhnalík 14.4.2014 16:16

Re: pane Hamersky

Zjistěte si, kdo to je Hamerský a koho všechno podporoval. Je to mistr slepých uliček a analytik v pravém slova smyslu (rozebírat na prvočinitele, destruovat). ODS nikdy nepodporoval, nepodporuje, a doufám, že ani podporovat nebude.

V. Halašta 14.4.2014 16:12

Re: Fiala - medvěd té skutečně pravé ODS

Byl by odkaz, pane Khaile, kde to ODS uvádí? Dokázat, že to říkali, je z podstaty mnohem jednodušší, než dokázat opak. Tak směle do toho. Nebo si svoje knížecí rady jděte dávat svým dětem nebo svým psům.

P. Lenc 14.4.2014 14:36

Re: Fiala - medvěd té skutečně pravé ODS

Opravdu pane Holiši, nakonec za hodných komunistů bylo lépe, osm roků vlády socialistů nás dovedlo k rozkvětu, (těch 650 miliard a dalších 140 miliard daných Topolánkově vládě do vínku plus úroky v době nebývalého hospodářského růstu), jenom ta ODS tady zavedla ten zatracený kapitalismus.A to se jim musí přece vrátit i z úroky.Myslím, že oční operaci, i když nevím jestli by pouze tato operace stačila, by potřebovala vaše osoba.

R. Hroza 14.4.2014 13:39

pane Hamersky

Pane Hamersky, jsem volicem ODS jako mozna i vy. PF byl vasim oblibenym ucitelem. Co kdybyste mu prestal okopavat kotniky a zavolal mu a dal si s nim kafe a porozpravel s nim, jak to vydite vy a jak by to mel delat? PF se nikdy nestavel jako ten, ktery vsude byl a vsechno videl. A urcite vi jake on sam ma nedostatky v politice. cCo kdybyste se mu snazil pomoci namisto toho abyste se tady predvadel jakej ste borec?

J. Holiš 14.4.2014 11:31

Re: Fiala - medvěd té skutečně pravé ODS

Ano, mladá strana s velmi bohatou historií, ale ještě větší plejádou výtečníků, počínaje Klausem a jeho heslem "dokázali

jsme, že to dokážeme". Ano dokázali jsme dostat tento stát tam, kde nyní je. K tomu nám dopomohli různí Pepové z Hongkongu, Báczové, Bémové, Janoušci, Kubové, Grosové, čistí

Nečasové pro vyjmenování všech es ODS,TOP09 a stran jak z pravého,tak i levého politického spektra zde není dostatek prostoru. Ano, u všech těchto jmenovaných a hlavně nejmenovaných výtečníků musíme ctít presumpci neviny. Hlavně strašit národ nyní eurem, dříve Řeckem a hlavně komunismem. Nebo poopravený Fialův výrok, že představitelé ODS nemusí být důvěryhodní, ale musí důvěryhodně působit. Jen se zamysleme, kolik je v každé straně takových to herců. Fiala pro lepší pohled na tento náš svět by měl následovat VK a podrobit se ve Zlíně oční operaci, aby lépe viděl to co nyní nevidí.

P. Khail 14.4.2014 10:35

Re: Fiala - medvěd té skutečně pravé ODS

Neviděl jsem, neslyšel jsem, třeba ... skvělé argumenty, toho se držte, s tím můžete vystačit až do konce vašich dnů.

K. Janyška 14.4.2014 9:48

Fiala je takovým politickým nýmandem, jako vy,

Hamerský... Dzp.

V. Vaclavik 14.4.2014 9:17

Hlubsi pravda

Hlubsi pravda je ta, ze ODS, potazmo pravice jako takova, je obeti systemu spravy spolecnosti (smisena ekonomika ktera nutne a sebedestrukcne musi vest ke vsem tem 'nemocem' dneska) a zadne reformy, ci perestrojky uvnitr politickych stran s tim nic nenadelaji. Kdo se pokousi o nejakou rehabilitaci pravice je u me hlupak, protoze tam nikdo nic nenadela a nadelat nemuze, a kdo to nevi...

Z. Švrček 14.4.2014 9:02

Re: Ale,

Nicméně je otázkou, nakolik se ten text ukáže pravdivým. Poradce Fialovi dělá třeba "úspěšný ministr průmyslu" MUDr.Kuba a to je pro mne špatné znamení.

Z. Švrček 14.4.2014 9:00

Re: Ale,

nedej bože do ODS vstoupil a snaží se pomáhat svému oblíbenému učiteli z bryndy???

J. Gogo 14.4.2014 8:32

Ale,

odkud vylezl chytrolín Hamerský? V které je teď politické straně? Zatím všude, kde působil, tak skončil fiaskem. Teď má starosti o ODS. Jak dojemné.

V. Halašta 14.4.2014 8:16

Re: Fiala - medvěd té skutečně pravé ODS

Pravdivy text? Nazor muze byt spatny nebo spravny ale peavdivy?

Treba to 30% zdrazeni jsem nikde neslysel, nikde nevidel. Jestli ten text treba nelze.

P. Maleček 14.4.2014 6:49

Fiala - medvěd té skutečně pravé ODS

Smutně pravdivý text. Chybí jen dodat, že Fiala je klasickým medvědem bez vlivu na chod partaje,vybraným těmi, kdo si z ODS někdy okolo 1995 udělali penězovod na převod veřejných financí do vlastních kapes. Ti ODS ve skutečnosti tvrdě ovládají jak na celostátní, tak hlavně na krajské a komunální úrovni.

Fiala má se svoji důvěryhodnou tváří jen prodloužit období fungování onoho penězovodu, byť vůči zlatým časům již značně osekaného. Ve spolupráci s osvědčenou ČSSD a na řadě míst i s komunisty dojí veřejné zdroje jak to jen jde. Viz Ústecký kraj, kde ODS, byť rudou vlnou smetena do opozice má dál významný vliv na chod kraje.

Viz jmenovec předsedy ODS místní vlivný ODSák Fiala, coby šéf krajských nemocnic. Do funkce před pár týdny zvolený socany i komouši přesto, že je obžalován z tunelování nemocnic z dob kdy zde řádila ODS spolu se socany.

Tyto lokální mafie do ODS nepustí nikoho, kdo by byť jen narušil letité politické vazby, přes které jsou i dnes dojeny veřejné rozpočty. A budou to dělat až do posledního okamžiku bez ohledu na to, že tím ODS definitivně zničí.

A aby tohle zamaskovali, zvolili si předsedou naivního hlupce Fialu. Ten je důkazem, že i když přečtete tuny knih a projdete řadou akademických funkcí nemusíte o reálném životě vědět vůbec, ale vůbec nic. A ke všemu si zničíte své celoživotní slušné renomé tím, že skončíte jako ten, kdo zlodějům kryl do poslední chvíle záda.