25.2.2024 | Svátek má Liliana


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Martin 10.11.2008 15:31

Evropě to osladíme . cz

Vlastním tuto doménu. Je k prodeji, vážní zájemci piště konkrétní nabídky. 1500 MB prostor. Možnost pro prezentaci v rámci předsednictví ČR v EU. Možnost reklamy, prezentace spol. apod. Návratnost 3-6 měsíců.

grr 18.9.2008 15:37

Re: Re: sebemrskačství uťáplých masochistů

Mýlíte se... Mají ho ke stažení i s titulky (anglickými). Načural jste si hrůzou do plenky?

Tomáš Krystlík 17.9.2008 20:58

Re: sebemrskačství uťáplých masochistů

Jak se může "normálním lidem v zahraničí" klip líbit, když (1) mu nerozumějí, nebo (2) rozumějí zase až příliš dobře (německy mluvící). Ostuda je to převelká.

Tomáš Krystlík 17.9.2008 20:55

Česká blbost nabývá zase vrcholu

ve Vašem případě. Do roku 1945 byli všichni Němci žijící pouze pod různými státními zřízeními. Kvůli touze oddělit se od NS-zvěrstev se pak  začali nazývat Švýcary, Rakušany, Jiřními Tyrolany.

Václav Semerád 17.9.2008 20:51

Re: Re: Kdy jste naposled viděl český cukr,

Vy nežijete v Čechách, že? Tady se cukrová řepa přestává pěstovat, není komu ji prodat, nejsou tu totiž ani cukrovary. Prodali jsme je konkurenci, ta je zavřela a EU-kvóty si převedla na sebe do Německa. Vivat ruka trhu!

Václav Semerád 17.9.2008 20:47

Re: Re: Kdy jste naposled viděl český cukr,

Víte vůbec, kolik v Čechách zbylo cukrovarů? Před rokem 89 jich bylo 106, dneska jsou 2, slovy: DVA. Stačí? Prodali jsme je levně konkurenci a ta je zavřela, aby se jich zbavila. Soukromý majitel si vždycky vede nejlépe, že?

Václav Semerád 17.9.2008 20:39

Člověče, nejste náhodou Marťan?

Ekologická politika = politika bez poťouchlostí ?!?! ;-O

Vy jste zkrátka Zelený Marťan.

Pete 17.9.2008 19:50

Největší poťouchlík je Hvížďala.

O tom kdo je pravý Čech a kdo echt Rakušan či Němec bych taky raději moc nedebatoval. Sami Rakušáci tvrdí že HItler byl Němec a Mozart Rakušák. Což je jak známo blbost. A Němci Hitlerovi dokonce prý říkali böhmische freiter. To je tedy maglajs, ta střední Európa.

grr 17.9.2008 18:44

sebemrskačství uťáplých masochistů

Předesílám: v zahraničí se normálním lidem klip vesměs velmi líbí, dnešní svět je hravý, trochu postpubertální, poťouchle vzdorující zkostnatělé autoritě všeho druhu. Zahraniční média referují pod tlakem dopisovatelů, kteří jsou pod vlivem českých našeptávačů různého vyznání. Fenoménem k zamyšlení je ovšem typický český sebekanibalismus: pokaždé, když se něco objeví nového, začne hysterická mediální masáž ze všech stran, připodělané hafkání umrněnců a pištění senilních mozků. Začne se hledat morová nákaza, cupovat sebelepší nápad, dokazovat omyly vzdělanců. Hm. Nevím, kde všichni ti hysteričtí pitrísci narostli, ale nejspíš jim rodiče naplácali pokaždé, kdykoliv se pokusili jít svou osobitou cestou. Dnes se oni snaží o totéž vůči všem, kteří je zaskočí svojí asertivní nenuceností. Plačky... plačte tedy.

kerim 17.9.2008 17:55

Osladíme...

Ale osladíme sem, osladíme tam...., mne trochu vyděsilo, že se k tomu nechali zlanařit i vynikající lidé. Proboha, má zapotřebí geniální profesor, vyvíjející m.j. unikátní léky proti žloutence a AIDS, pozorovat, jak se kostka cukru nacucává kafem? Význačný dirigent házet z výšky kostku do hrnku? Světová architektka, stavět domečky z kostek cukru?  Co vyvádí modelka s kobylím obličejem, fotbalista, hokejista, to mi je dost jedno, ale tihle? Jak jen dokázali zapojit tyhle vynikající lidi do téhle systémově strukturované blbosti. Rozhodně musela zapracovat Dalíkova marketingová skupina. A nebo na ně něco vědí, ...... On ten Morava to měl asi rozpracované na více pracovištích...

Poloněmec 17.9.2008 17:33

Evropě to osladíme německým cukrem a naší poťouchlostí

Ten spot je neskutečně pravdivý. 1. Češi se nepokládají za součást Evropy (nebo EU); 2. Neváží si potravin a hrají si s nimi; 3. Bryndají kávu (nebo čaj) po stole; 4. Zadavatelé spotu najali reklamní agenturu a nikoli PR angenturu, asi neznají rozdíl.

Jeden Němec napsal, že každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží.

realista 17.9.2008 17:18

Slogan bude POCHOPEN, až bude VYKONÁN.

Dusan Streit 17.9.2008 16:57

Ne cukr, ale saratici nebo klystyr by to chtelo

Je treba rychly ocistny lecebny zakrok

http://streit.blog.idnes.cz/clanok.asp?cl=49594

M. Zima 17.9.2008 16:18

Jak je to s Vaším nacionalismem je jedno,

ale trochu chytřejší byste být mohl. (Nebo snas dokonce patříte k akademické obci, nebo jiným totálně selhávajícím institucím? Na to to v Česku stačí)

To si neuvědomujete ani to, že v soutěži s Němci mohou Češi obstát pouze inteligencí? To ale znamená jako první: kLaus a celá ta ubohá StBáky nastrčená pakáž do odpadu.

kurbet 17.9.2008 16:02

rozumný

Rozumný politik-zatím- nemá v naší vrcholní politice uplatněni.Jasně to dokázala i prezidentská volba a hnus kolem ní.Jak by se ti Topolánku dnes vedlo,kdybys nebyl horoval pro toho nositele puškinovy ceny(V.K.) a měl bys vedle sebe slušnýho a rozumnýho Člověka,který místo svalování vlastních chyb na tebe,by dovedl bez emocí poradit a uklidnit situaci.Chce to víc myslet (pokud to vůbec jde) a méně konat.

Tami 17.9.2008 15:55

Evropu rozložíme

Od našeho vstupu do EU jsem přesvědčena že náš podíl na destrukci Evropy bude veliký.Pokus nanečisto vyšel v Ukrajině na sto procent.

kurbet 17.9.2008 15:51

Re: Máte pravdu.

Bať,bať.V tom vězí náš problém.

Není kam spěchat 17.9.2008 15:30

Re: Jen vnímavý však postřehl o co kráčí .....

Ovšem brankář Čech svým hbitým polapením kostky vysílá signál: "Pozor! Nechytejte nás za slovo!"

A architekta Jiřičná naznačuje: "Přidávejme do cementu více cukru, ať jsou stavby pevnější!"

A tak bychom mohli ještě rozebrati Jágra s Maxovou.

Xaver 82.117 17.9.2008 15:05

Výraz Evropě to osladíme je typický pražský ironismus

Protože osladit někomu něco je prostě šprajc, i když to může znamenat nevinou žádost, někomu třeba osladit čaj. Obávám se, že ač kupř. Hašek Jára (ne Ivan) či Hrabal (Bohumil, ne ten totáčovej kulturtrégr), jakožto vlajkové lodi českého ironismu, ve světě uspěli, ne každý to pochopí. Třeba taková Morava je na pražský ironismus poněkud háklivá, byť ctěné výjimky existují...;-)

Skybird 17.9.2008 15:00

Jen vnímavý však postřehl o co kráčí .....

Všimněte si, že kostka cukru není do hrnku kávy decentně vkládána, ale je tam spuštěna z výšky tak, že káva pocáká vše okolo ! Tím jasně chceme říci : "Pozor ! Naše nestandardní chování znečistí vás všechny okolo !" :-D

Miloš Zfrantišku 17.9.2008 14:52

Máte pravdu.

Ale co je  poťouchlost jednoho sloganu proti 10 letům Klause na českém Hradě. 

whocares 17.9.2008 14:44

Boha jeho

Je to určené pro Česko a je to celkem vtipné. Což předpodefekovaní eurohujeři ne a ne pochopit.... Rv(Y)

Finkelstein 17.9.2008 14:25

pro Ego

Pane Ego. Tak vy říkáte, že zimu čtete kvůli "absenci čecháčkovské perspektivy". Čtěte si ho pro co chcete, ale právě Zima je je jejím čitankovým symbolem. Možná snad přepólovaným, to uznávám. Následující Zímův příspěvek to hezky ilustruje ( "...jste hlupáci stejné kvality, jako čeští politici...")  - míněno, všichni Češi doma. Víte, Zíma je živoucím důkazem, že čecháček zůstane čecháčkem i když již déle žije v reichu. Čecháček není  národnost, ale postoj. Ze zapšklého nacionalizmu mne prosím neobviňujte. Protože nejsem rasově čistý Čech, nemůžu snad být ani český nacionalista. N'est-ce pas ?

Není kam spěchat 17.9.2008 14:17

A s tím klipem

On už někdo potvrdil, že se to bude pouštět taky v nějakých jiných zemích Unie? 8-o

Já myslel, že to bylo natočeno jen pro české novináře, aby měli o čem psát. A pro kreativce, aby mohli vyprávět, jak by to vymysleli lépe.

Není kam spěchat 17.9.2008 14:13

Re: Re: Re: ach ten zeměpis !!!

A já vždy myslel, že bydlíme tam, "kde Boryš umí na skalinách a v sadě skví se Jara Květ"

vita 17.9.2008 13:58

Re: Re: Re: Kdy jste naposled viděl český cukr,

A to máte i nemáte pravdu.

Evropské cukrovarnictví funguje jen proto, že je chráněno - že neexistuje volný trh. Na volném trhu by řepný erzac neměl žádnou šanci proti levnějšímu třtinovému cukru. Evropští úředníci omezují ochranu trhu s cukrem - na můj vkus pomalu. Ale omezují.

Čili je to cesta správným směrem - a nadává se. Asi se bude nadávat vždycky a na všecko.

A.D. 17.9.2008 12:46

Re: Re: Kdy jste naposled viděl český cukr,

Ano, to by platilo, kdyby fungoval volný trh. Ovšem jakmile se do toho vloží úřednící EU, kteří regulují kolik čeho se smí kde vyrobit a kam prodat, tak je trh v háji a o úspěšnosti firmy rozhodují byrokrati! :-(

hamar 17.9.2008 12:41

Když tu tak čtu diskusi ...

... tak až na pár vyjímek mám pocit, že Čech je zamindrákovaný sebestředný človíček, kterému není nic dobré a všichni se proti němu spikli ... Jo, jo, kde je ta doba, kdy jsme na přelomu 1989/90 zpívali hymnu a byli hrdí na to že jsme Češi a těšili se, že máme svobodu ... Teď už zase jen kňouráme ... Asi si nezasloužíme být v EU a NATO..., protože vždy se snažíme vše nějak vojebat a holt v určitých případech to nejde ... Zvolíme za europoslance pana Zahradila, který je typický pritievropský politik, ministr průmyslu zase přemýšlí o tom, jak zrušit své ministerstvo ... a předseda opoziční strany, který neudrží stranu pohromadě ani bolševickými metodami sní o postu prezidenta ...

zklamaný 17.9.2008 12:16

Jaký spot má Francie a jaké byly předešlé?

Vzpomene si někdo? Hlavní jsou priority předsednictví, o těch našich však p.Hvížďala mlčí.

V.Novák 17.9.2008 12:07

Re: Re: ach ten zeměpis !!!

Dyť to máme i v hymně, že nevíme, kde bydlíme...