23.2.2024 | Svátek má Svatopluk


Diskuse k článku

POLITIKA: Chlap s gulama posílá k šípku celou veřejnost

O chování a úrovni expremiéra Topolánka si po jeho dvou vládních pokusech málokdo dělá iluze. Jeho vulgární SMSky novinářům a okázalé "vlezte mi teď všichni na záda" směrem ke společnosti jsou koloritem dokreslujícím pokleslou politickou kulturu jedné garnitury ODS.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Kobetič 6.4.2012 19:02

Libore Roučku,

vám nechybí jenom gule, vám hlavně chybí slušnost,... Kdy už se konečně dovíme, jakéžeto byly "morální pohnutky", kterými jste zdůvodňovali s "tátou" Falbrem skutečnost, že jste oba hlasovali proti zrušení vízové povinnosti českých občanů pro cesty do Kanady. 

Postupovat proti zájmům občana a pak se nechat z jeho daní luxusně platit - tak na to je potřeba mít žaludek.

P. Vaníček 6.4.2012 16:22

Roučku,Roučku,

na první pohled tvarohové upocené měkké ruce a zpocené smradlavé nohy.

J. Řezníček 6.4.2012 12:47

M. Topolánek

je prostě osoba místního až okresního formátu, která se shodou okolností dostala do funkce předsedy vlády ( jako S. Gross, nebo V. Špidla nebo třeba L. Adamec). Nelze od takových lidí  nic očekávat.  Kvalitní lidé se od politiky většinou odtahují, a to je důsledek.

Nebo vy ostatní snad kandidujete ?

J. Mrázek 6.4.2012 10:53

Odvracení pozornosti od vlastní pasivity autora.

Jeden článeček týdně na oblíbené současné vnitropolitické téma zřejmě má autorovi zajistit další setrvání v trafice zvané eouroparlament...do důchodu (300 000 měsíčně) daleko, to ještě bude fuška...

P. Schuh 6.4.2012 10:11

Realita

ČSSD a ODS je jedna mafiánská tlupa. Nemají si co vyčítat.

R. Langer 6.4.2012 12:06

Re: Realita

Přesně tak, nějak to za těch 20 let splynulo do jednoho (včetně všech ostatních ve vládě a parlamentu). Řešení - volte někoho jiného. Alespoň to zkuste. A tím nemyslím, abyste volili nějaké Babišem nebo Čermáky...

J. Boleslav 6.4.2012 14:47

Re: Realita

Koho doporučujete?

J. Šimek 6.4.2012 15:57

Re: Realita

V posledních volbách Vaši radu voliči poslechli. A to si teda naběhli na vidle s VV, že ?

J. Šimek 6.4.2012 9:23

Premiér Topolánek, to byl hulvát.

Topolánek podle Roučka vlastně buranským způsobem posílá celou společnost k šípku. To křišťálově čistý premiér Gross, to byla jiná třída. Ten neváhal polepit republiku bilbórdy milou a vstřícnou informací, že to myslí upřímě. Rouček má strachy, že Topolánek nějak těžil z důvěrného přátelství s lobistou Dalíkem. No v porovnání s Grossem toho moc nevytěžil. Standa Gross je jiný, ten nikoho nepotřebuje. Ten se spoléhá na vlastní genialitou zázračného investora, který si na svůj první obchod půjčil pár miliónů a hned BINGO. Z těch bezmála 100 miliónů zisku si hned pořídil kvartýr na Floridě a ještě mu zbyl čas dostudovat Plzeňská práva (s kvalitním základem z ajzmbóňáckého učiliště to jistě nebyl problém). Není nad to, křišťálově čistým osobním přičiněním, přijít k zaslouženému majetku.

Používat selektivní paměť se učíte v Europarlamentu, nebo kde jste k tomu přišel, pane Roučku ?

J. Mrázek 6.4.2012 10:58

Poměrně přesné

Těch kšeftíků v celé zemi je už nemalá hromada. Dříve šlo na "všimné" 5 - 15% ceny zakázky, dnes 30%ˇ, každý chce....prý je těch 30% hranicí, za níž se "systém" zhroutí, tak uvidíme....

J. Boleslav 6.4.2012 14:46

Re: Premiér Topolánek, to byl hulvát.

Není od věci si vzpomenout, že Topolánek z počátku své vrcholné politické kariéry hulvátsky nevystupoval. Při vzpomínce na jeho hlavního protihráče Paroubka jsem si vždycky myslel, že tu metody hrubého pytle na hrubou záplatu Topolánkovi snad poradili jeho mediální poradci. Pokud při diskusích s Jyrkou vystupoval z počátku slušně, lidé to brali jako jeho slabost. Časem se ovšem dobře přizpůsobil, to je pravda.

J. Hejna 6.4.2012 8:02

Topolánek nebo Rouček?

Pokud možno ani jeden!

J. Štrobl 6.4.2012 7:27

Zloděj volá: "Chyťte zloděje!"

O prázdnotě socanských lebek nás pan Rouček nemusí snad přesvědčovat. Možná ty obehrané písničky v některých kruzích někomu konvenují, ale mohl by si je přeci jen nechat na sjezdy svých soudruhů. O chování a úrovni socanů si již také nikdo nedělá žádné iluze a netaháme to sem. Holt, když už nemohou socani nic vymyslet, tak si běží alespoň kopnout do mrtvoly. No a co dál soudruzi? Máte ještě nějaký nápad?

M. Trhlík 6.4.2012 9:16

Re: Zloděj volá: "Chyťte zloděje!"

Pane Štroble, jen bych ty socanské prázdné lebky rozšířil i o jiné, nesocanské. Je  potřeba se dívat nejen na článek pana Roučka, ale porozhlédnout se normálníma očima na občasné výplody i těch ostatních.

J. Štrobl 6.4.2012 9:51

Re: Zloděj volá: "Chyťte zloděje!"

Ale jistě, to máte pravdu. V žádném případě se nechci zastávat ani Topolánka. Jenže, když někdo kritizuje, tak by si měl zamést především před svým vlastním prahem. Vždyť oni jsou na tom všichni stejně a dělají z nás hlupáky rukou společnou a nerozdílnou. Jen se mi zdá, že ODS se alespoň snaží, aby se vlk nažral a koza zůstala celá, ale socani ani tu kozu už nemají. Slyšel jste od nich v poslední době něco, co by byť jen zdálky zavánělo nějakým rozumným plánem? Já ne.

T. Pansky 6.4.2012 1:19

Co bych cekal od pana Roucka misto mluveni...

... o tom, jak to ostatni delaji spatne, mluveni o tom, jak by to socialiste delali lepe. Jenze protoze nemaji o cem mluvit, tak se to snazi zamaskovat plivanim na ostatni. Jak jednoduche, mily ... pane Roucku. top0625top@live.com

M. Trhlík 6.4.2012 7:12

Re: Co bych cekal od pana Roucka misto mluveni...

Pane Panský, souhlasím s Vámi s jedním malým dodatkem. Pan Roček je jistě kapitola sama pro sebe, jen mne tak napadlo o kolik se od něj liší ti, kteří velmi  intezivně prosazují své "neomylné pravdy" a nejsou ochotni ustoupit ani o krok.