4.3.2024 | Svátek má Stela


Diskuse k článku

POLITIKA: Český Maduro

Hlavní proud české žurnalistiky oklestil naše právo na svobodný přístup k informacím téměř monotematickým zúžením pozornosti na problematiku koronavirové pandemie, o které podává uniformní informace.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Krčmář 6.4.2020 18:48

To každopádně, vždyť je to socialista. Novodobej,žádnej Jack London.

J. Kraus 6.4.2020 17:18

No ano, to s těmi rouškami a pokutami panu Jemelíkovi nějak uteklo. Ale jakási vnější podobnost pánů Hamáčka a Madura existuje. Souvislostem mezi vnější podobou a povahou člověka se věnuje jedno z učení Pavědy, zvané tvářezpyt čili fysiognomika. Jako ve všem, i zde záleží na okolnostech, zda a v jaké míře se může skrytý potenciál projevit. Zatím zaplaťpámbu za Hamáčka, ale mějme v patrnosti i onen madurovský potenciál. Já třeba si teď hraju hru, koho bych chtěl za diktátora. Pan Hamáček je sice rázný, ale spíše poněkud syrový než osvícený.

Ano, informování medií je hrubě deformované a nejhorší je to na Seznamu-Novinkách. Tam negace teče proudem a pologramotní redaktoři se v tom rochní. A skoro každý má ten hnůj nastavený jako mateřskou stránku. Přitom je řada potlačovaných kvalitních webů, které, kromě Parlamentních listů, nejsou uvedeny v "denících" na Seznamu a nejsou z nich přebírány články. Bylo by méně pláče nad roztříštěností "pravice", kdyby ty weby dokázaly vytvořit nějakou krycí (cover) stránku s přehledem hlavních událostí ve světě i doma včetně odkazů, jak by vlastně mělo být povinností ČTK.

Co se týče novinářů i mnoha politiků, připomeňme si toto:

a) Chystané soudní žaloby proti Číně, že prý zatajovala, zavinila, atd. Jak to bylo doopravdy, uvedla ve svém článku paní Boublíková už někdy začátkem února a zatím tu chronologii lze dohledat i jinde. Zatím. Prostě další Majdan, Krym, Sýrie atd. Číňan se nebrání, naopak spolupracuje (podle staré, nikoli evropské tradice Číňan = Žid Asie), ale dokážu si představit, jak se v něm zvedá strašlivé opovržení vůči Západu.

b) První zmínku o pozvolném promoření populace jsem z úst profesora Prymuly zachytil už někdy před týdnem, deseti dny jako součást jeho protivirové strategie a připadalo mi to podstatné. Dnes masmedia začala hysterčit, že Prymula otočil.

V. Kain 6.4.2020 17:15

S panem Jemelíkem souhlasím.Hamáček je extrémně nebezpečný.

J. Špirk 6.4.2020 14:57

A co ostatní myšlenky v textu pana Jemelíka pane Vlku?

Reagujete jen na jednu notabene avizovanou autorem jako kacířská (Hamáček = rouška).

Ten text je na takto bodové odsouzení poněkud košatější.

Zkuste se zamyslet i nad nimi, když už reagujete.

Děkuji

M. Starý 6.4.2020 14:47

To víte, kdo chce psa bít...

Naštěstí pro Hamáčka, Zeman mu metál dát metál (zatím) veřejně neplánuje. To by teprv poznal, co je to "polibek smrti", jako to teď zakouší prof. Prymula...

M. Krčmář 6.4.2020 11:23

Že se bude Babiš snažit vše špatné,co restriktivní opatření přinesla,hodit na Hamáčka, potažmo ČSSD,bylo jasné,a vlastně není ani překvapení,že s tím začíná skrze pana Jemelíka. Přirovnání Hamouse k Madurovi je ovšem dobrej fór, to se musí nechat.

P. Lenc 6.4.2020 10:38

To jsem netušil že pan Jemelík dokáže být takový srandista.Ani nahý, ani oblečený...

J. Vavrochová 6.4.2020 10:00

Kudy z nudy? No přeci vymýšlet různé povídačky na téma koronavirus a my.

J. Lukavsky 6.4.2020 9:31

"úspěšnost českých opatření je zjevná. Nesnažím se je zpochybnit jako celek, upozorňuji pouze na výstřelky a chuť zneužívat moc." Takže úspěch je, ale opatření k němu vedoucí jsou špatné. Nu proti Gustovi žádnej dišputát, pravil pan otec. J.L. end

P. Victorin 6.4.2020 6:00

Podle mého názoru pan Jemelík sympaticky obohatil zdejší publicistickou produkci o osobní názor na některé diskutabilní aktivity, patrně konečného šéfa krizového štábu Jana Hamáčka. Zejména mi připadá zábavné srovnávání Hamáčka s Madurem...

V. Vlk St 6.4.2020 1:12

Pane Jemelíku, vy žijete na Marsu? On se celý svět zbláznil ,aby byl Hamáček populární? On už zavádí ,až na výjimky,nošení roušek celý svět, a americká CNN učí diváky na celém světě jak masky ušít -

https://www.cnn.com/2020/04/04/health/how-to-make-your-own-mask-wellness-trnd/index.html

a on si to vymyslel Hamáček jen tak sám od sebe? A Hamáček vymyslel pokutování-vy jste neslyšel, že v Francii,kde jsou osoby bez roušek pokutovány, musel pokutující policii krotit až ministerský předseda? A Hamáček může za zavření hranic? Vy nevíte, že hranice jsou zavřené všude od Švýcarska , přes Indii až po USA? Četl jsem vaše články o justici se zájmem.Ale jestli v nich blbnete jako tady, tak no nazdar. A to jsem v životě ČSSD nevoli. Nemáte horečku nad 40C?!