24.2.2024 | Svátek má Matěj


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
ham 8.2.2006 17:36

Re: s pane Hamerským

Ano, ano. Hamerský je zřejmě schizofrenní nadutec, který okomentuje vše. Hlavně aby z toho něco káplo! Jednou je politolog, podruhé právník, potřetí předseda pidistrany jindy nějakého institutu. A také bývalý mladý konzervativec co ho nechtěla ODS, pak člen ODA kde se neprosadil. A nakonec? Zije z peněz ze státního rozpočtu za jednoho senátora které mu posílá stát. Z peněz nás všech. 
Pane Hammerski, přestante kazit co se dá, přestante líbat kdejakou zadnici a začněte dělat něco užitečného!
důchodce 7.2.2006 13:42

Re: Re: Re: jen více stran a máme tady zpět ČSSR

Myslím, že v tomto směru nebudu překvapen.
důchodce 7.2.2006 13:40

Re: Re: Re: jen více stran a máme tady zpět ČSSR

A v tom to je. Nemáme tu,bohužel ,většinový systém.
skeptik 6.2.2006 23:40

Re: Volte ZELENĚ!

Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské....
nesocan 6.2.2006 23:17

Re: Re: Zieleniec kdo to je? ještě jednou

ale pane Cibulka,mě je jasné že by jste raději PB ale asi to bude SNK-ED kdo bude v parlamentě-viz volebnípreference
nesocan 6.2.2006 23:14

Re: Pane Hamersky

souhlas
nesocan 6.2.2006 23:12

Re: Re: jen více stran a máme tady zpět ČSSR

budete překvapeni ale SNK-ED se prosadí díky přiblbé politice ODS a zprofanované ČSSD
od 6.2.2006 23:04

Re: Zieleniec kdo to je? ještě jednou

byvalý komunista a sovětský občan polské národnosti, stal se českým občanem v roce 1992 nebo 1993... 1992 přebírá mocenskou kontrolu nad českým ministerstvem zahraničních věcí po bývalém prominentním komunistovi a mnohaletém zahraničním zpravodaji Jiřím Dienstbierovi. Určujícím faktorem pro jeho kariéru je skutečnost, že jeho otec pracoval v KOMINTERNĚ v MOSKVĚ, a to spolu s pozdejším členem ÚV KSČ soudruhem KOUCKÝM. 2002 pracuje v Konventu Evropské unie, pracuje na evropské ústavě
od 6.2.2006 23:02

Re: kdo je Zieleniec?

byvalý komunista a sovětský občan polské národnosti, stal se českým občanem v roce 1992 nebo 1993... 1992 přebírá mocenskou kontrolu nad českým ministerstvem zahraničních věcí po bývalém prominentním komunistovi a mnohaletém zahraničním zpravodaji Jiřím Dienstbierovi. Určujícím faktorem pro jeho kariéru je skutečnost, že jeho otec pracoval v KOMINTERNĚ v MOSKVĚ, a to spolu s pozdejším členem ÚV KSČ soudruhem KOUCKÝM. 2002 pracuje v Konventu Evropské unie, pracuje na evropské ústavě
huhu 6.2.2006 21:14

Re: Volte ZELENĚ!

věř a víra tvá ...
Iček 6.2.2006 18:46

Volte ZELENĚ!

"Komu se nelení, tomu se zelení!" Poslanecká sněmovna potřebuje další stranu. Volby budou na plichtu a ZELENÍ mohou přetlačit jazýček volebních výsledků na levo či napravo. Ale bude aslepoň koalice se 102 a více křesly. A ZELENÍ nebudou hrabat pod sebe tolik, co nahrabali Dacani a Modří. No, a Černí půjdou stejně po větru. Nebude to ode zdi ke zdi.
huhu 6.2.2006 17:57

Re: Re: Kasl, Zielenec, Hamerský - každý nese svůj díl zopovědnosti za oslabení jediné politické strany (ODS) na pravici...

jak jsem psal ODS je jediná zorganizovaná síla (spolu s KDU, která u nás nemá naději být hlavní stranou) nalevo od ksčssd. Na západě se politické boje vedou uvnitř takové strany. Protože tihle (US, Zeleniec, Kasl ve spojení s Havlem a Luxem) v demokratickém vnitrostranickém boji prohráli, nedemokraticky prohru neakceptovali, ale škodili - výsledkem je 8 let vlády čssd. V tom jejich vina, Klaus postupoval demokraticky fair play. To, že ODS v čele s Klausem není schopna zaujmout 50,1% voličů je jiná a na jinou diskuzi.
zrusksc 6.2.2006 17:23

Zielenec,jen to né!!

Umožnil socanům vládnout,pan čestný a morálkou ohánějící se lobista placený z našich daní!
karel 6.2.2006 17:05

Re: kdo je Zieleniec?

Zieleniniec je agent Mosadu a CIA. Jeho cílem je zaprodat český národ Havlovi, sudetským Němcům,  Evropské unii a Walstreetu.
strejda 6.2.2006 16:26

Re: Re: Re: jen více stran a máme tady zpět ČSSR

Co to napsat jinak. 60% voličů si nepřeje pravicovou vládu ( a to do toho nepočítám voliče KDU-ČSL, kteří zrovna pravicoví nejsou.
Ladislav N. 6.2.2006 16:17

Re: Kasl, Zielenec, Hamerský - každý nese svůj díl zopovědnosti za oslabení jediné politické strany (ODS) na pravici...

Všichni jsou vinni, jenom vedení ODS s Klausem v čele neodpovídá vůbec za nic... :-D
tatina 6.2.2006 16:16

Re: Re: jen více stran a máme tady zpět ČSSR

S tím nemohu souhlasit.Počítej se mnou.ODS/cca 30%,ČSSD/cca 25%, KSČM/cca 15%,KDU-ČSL/cca 10%.Je to tzv. šulnul.Chceš mi snad tvrdit,že mi,co jsme na pravo,si zasloužíme sockomunistickou vládu.Tu si zaslouží jen cca 40% voličů a 60% je proti.Kdyby byl zaveden většinový systém,tak bych to bral,ale takto ne.
demokrat 6.2.2006 15:56

kdo je Zieleniec?

Ronit slzy nad politickou vykopávkou Zielencem zcela určitě nebudu, ale jeho snaha udržet se v politice za každou cenu (viz též Sarajevo) je obdivuhodná a podezřelá zároveň. Jediná věc by mě ale zajímala, a tou je Zielencův původ a podezírání některých z jeho angažmá v KGB. 
také důchodce 6.2.2006 15:45

Re: jen více stran a máme tady zpět ČSSR

Myslím, že lidé jsou, ale nejsou voliči. Takový Zielenec, Kasl a jiní jsou přesvědčeni, že oni jsou ti mesiáši, ale ti nevděční lidé je ne a ne vzít na vědomí. Zielenec podrazil Klauze (ze široka se rozkročit, pamatujete?) a vznik Unie Svobody to byl jen pokus odstavit Klause a vytvořit opravdovou stranu pravdy a lásky, po které volal Havel. US je už před skonem a ten zbytek si buď opravdu myslí, že jsou spasitelé, nebo jenom si zvykli, že by ještě pár roků mohli být na výsluní za slušný peníz.
franta 6.2.2006 14:48

Kde to žijete, autore ?

Prý "Díky „blbé náladě“ a krizi ODS". Měl byste vědět, že "blbá nálada" a "krize ODS" tady nikdy nebyla, říkal soudruh Klaus. 
huhu 6.2.2006 14:17

a jaký osud čeká p. Hamerského ?

tihle pidistraničky se skládají z lidí, kteří nebyli schopni se demokraticky prosadit nejen ve větší straně, ale především ani před větším počtem voličů. Kasl, Zielenec, Hamerský - každý nese svůj díl zopovědnosti za oslabení jediné politické strany (ODS) na pravici, která byla schopna zorganizovat efektivní sílu a čelit socanům/komoušům. Všichni tři mají plnou hubu keců o pravicovosti, morálce atd. a výsledkem je již 8 let vláda ksčssd a hrozí opět. U řady z nich mi připadá, že praktikují staré známé " Ten antikomunismus je dobrá věc, pokud ho máme pod kontrolouů.
Petr 6.2.2006 12:45

Re: jen více stran a máme tady zpět ČSSR

Bohužel není co dodat.Jen se potvrzuje,že každý národ má takovou vládu,jakou si zaslouží !!
dvd 6.2.2006 12:09

Nečeká

Zielenec - na rozdíl od Sládka - moc mluvit neumí.
důchodce 6.2.2006 11:38

jen více stran a máme tady zpět ČSSR

Mylím si, že v dnešní době je bláhové se domnívat, že nově vznikající strany s pravicovým zaměřením uspějí. Nikdy se nesjednotí tak, jak to umí  levice. S tím máme již nějakou zkušenost. Bohužel "nejsou lidi". Po totální morální devastaci tohoto národa v období od okupace 1939, přes vítězný únor 1948, normalizaci po r.1969 až po rok 1989 nemůžeme dlouhodobě počítat s tím, že do politiky jdou většinou lidé morálně čistí se snahou něco opravdu udělat pro tuto zemi bez postraních úmyslů. A tak nezbývá, než se rozhodovat podle programů existujících stran a snažit se je dotlačit k plnění tohoto programu. A opět jsme u "jádra pudla". Většina lidí si zvykla, že se o vše musí postarat stát a mít klid bez starosti i když za cenu ztráty svobody o sobě rozhodovat. Raději ať stát vezme peníze těm, co je umí vydělat (předpokládám, že poctivě a na to by měl právě stát dohlédnout) a rozdělí je mezi ty, co to neumí a budeme se mít všichni stejně špatně ale stejně. Lidé si neuvědomují, že nejhorším hospodářem je stát. Neuvědomují si, že pokud umožníme chytrým a pracovitým lidem v rámci dobré legislativy bez buzerace a papírování možnost vyniknout v podnikání ,vytáhnou tito na vyšší ekonomickou úroveň i Ty, kteří to neumí. Neuvědomují si, že stát (a to jsou ti politici, kteří jsou u moci) může neustále rozdělovat jen to, co z lidí nejdříve "stáhne". A je otázkou času, kdy tito lidé, kteří něco umí si řeknou dost a nechají se také zaměstnat "státem", který za vlády ČSSD bují a bují. A protože k volbám půjde zejména sjednocená levice, nemají drobné strany šanci. A vzhledem k tomu, že je téměř módní kritizovat ODS, která je jedinou alternativou proti levici, předpokládám, že na celé čáře zvítězí KSČSSD.
Neo 6.2.2006 9:48

Re: Jóóó volte Zeleny

No to chci taky videt..verim ze se tam dostanou...jo a co teprve kdyby sli do vlady, jak CML Klaus jim bude potrasat rukou pri jmenovani a vytvaret usmevave zelene image :-))
Hruboš 6.2.2006 9:34

s pane Hamerským

se odmítá kdokoliv o čemkoliv bavit, tak alespoň zasmrdí. Kde je Hamerský dnes  se svojí šestičlenou Lirou ? Poštěkávající psík....
Šedovous 6.2.2006 8:10

Jóóó volte Kasla, to bych ještě udělal,

ale volit k němu tohodle polského židáčka a hlavně prezidenta spojených zdravotních pojišťoven Gajdáčka, to snad raději ty zelený.
Ale pohled na to JAK ZEZELENAJ (v ksichtě) ODS, socdem,komusti a černoprdelníci až se budou muset dělit o koryta s opravdu zelenejma , ten si nemohu nechat ujít.
Vaso 6.2.2006 6:40

Kde ???

Kde je ten tajný dodatek k financování?
Hoďte link !
Petr Vileta, balík z Plzně :-) 6.2.2006 2:19

Pane Hamersky

Chapu, ze vas rozcililo, kdyz se Zielenec a Kasl odmitli bavit s vasi stranou, ale nechapu, proc o nich pisete hanlivy clanek. Vzdyt prece chcete, aby se politici chovali poctive a jednali bez osobnich animozit.
No jo, kdyz cert nemuze skodit, alespon zasmrdi
Pepa SA 6.2.2006 0:53

Zieleniec kdo to je?

Zieleniec kdo to je? To je nějaký polský herec, zpěvák, farář nebo novinář?