18.4.2024 | Svátek má Valérie


Diskuse k článku

POLICIE: Kde je kolibřík?

Pokud se ukáže, že se Roman Janoušek před převzetím obvinění z rukou české policie vypařil, bude to další rána pro důvěru českých občanů ve fungování tohoto státu. Od začátku je případ několikanásobného opileckého trestného činu pana Janouška lidmi velmi pozorně sledován.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kadeřábek 26.3.2012 15:48

Možná se to k Vám do Bruselu nedoneslo,

ale obvinění bylo Janouškovi doručeno 25.3.2012 v 17.30 Vašeho pošahaného času.

J. Prikner 26.3.2012 15:11

Klid Roučku,

Pan J. dobře ví, že se mu nic  nestane, tak proč by utíkal. Je vidět, že jste už douho v Bruseli a potřebujete se doma více zdržovat.

Kdybyste viděl tu srandu, co předváděli u Moravce v neděli policajti a MV, bylo to lepší než Monty Pythoni , totální ztráta paměti ODS.

Kdo to viděl tak ví, že oběma řeknou Ty,Ty Ty, to se nedělá, je to nemorální. Jedeme dál. Nic se nestane, akorát nasranost roste.

V. Kobetič 26.3.2012 12:40

Kolibřík neuletěl, prognostik se (opět) spletl.

Možná L.Roučku uspějete s objasňováním toho, k čemu máte blíže - například byste vnesl jasno do zázračného

zbohatnutí celé řady vašich stranických kolegů… Taky by mne zajímaly ony „morální pohnutky“

které vás - spolu s „tátou“ Falbrem - vedly  k hlasování PROTI zrušení

vízové povinnosti pro cesty do Kanady. Tento krok rozhodně nebyl  morální a vaše působení

prospěšné pro občany ČR – už i vzhledem k tomu, že vás luxusně platí - za nic -  v pozici poslance EP.          

J. Balcar 26.3.2012 8:33

Osvěžte i paměť, občane Roučku:

Můžete i připomenout, kdy a kde jste kritizoval liknavost policie při vyšetřování křišťálového Standy Grosse a Grossovu neschopnost prokázat původ peněz? Děkuji.

V. Kain 26.3.2012 9:07

Re: Osvěžte i paměť, občane Roučku:

Eurohujer Rouček si jistě už nepamatuje jak socialistům vzal paly Radovan Krejčíř.Někteří mu ještě otevřeli dveře.

P. Hlobil 26.3.2012 10:32

Re: Osvěžte i paměť, občane Roučku:

co to ma s touto akci spolecneho? na grose a jeho prusvihy at upozornuje ods.... tak by to melo byt.. ne ze se to opet zamere pod koberec

O. Uživatel 26.3.2012 8:11

Uživatel požádal o vymazání
A. Bocek 26.3.2012 7:46

Pane Roučku ,

už víte kdo využívá lepší RUD ve prospěch Prahy?

T. Vodvářka 26.3.2012 7:43

Milé děti

Byl jednou jeden moudrý a bohatý král Ondřej. Vládl ku spokojenosti /zejména té své/ celé velké Praze a jeho bohatství rostlo. Jednou král jel ve svém kočáře po svém městě a byl unaven, protože celou noc přemýšlel, co ještě může ve svém městě zlepšit, aby se jemu i jeho lidem žilo lépe. A tu se stalo něco zlého. Nějaká divná cizinka se mu začala motat před jeho kočárem tak,  že unavený král Ondřej do ní lehce svým kočárem narazil. Podivná cizinka, vidouce, že jde o bohatého muže, v úmyslu získat odměnu, upadla na zem na začala předstírat zranění. Hodný král neměl rád, když se někdo v jeho zemi trápí a proto vyskočil z kočáru a běžel pro pomoc. Protože každý hodný král má i své nepřátele, přijeli drábové zlého kralevice Petra a hodného krále zatkli. Vůbec neposlouchali slova svého moudrého krále o tom, že všechnou jsou jen pikle jejich kralevice. Podivnou cizinku zase samaritáni odvezli do špitálu.

Ale nebojte se děti, všechno se začalo k dobrému obracet. Drábové kralevice Petra v šatlavě zjistili, kohopak že to zatkli a místo pranýře či klády krále pustili domů. Přece jen by ho nemohli držet v temnici jako kdejakého jiného tuláka či lapku, když je to tak mocný a hodný král. Král jim za jejich dobrotu slíbil plnou tuhlici zlaťáků. Podivnou cizinku ve špitálu zase začali hlídat, aby si vše nerozmyslela a nezačala trvdit něco jiného. Protože jak všichni víme, nemá se co motat na cestě, když jede král, že. A je to cizák, kdo ví, co tu vlastně pohledávala a která je v naší milované Praze jen trpěna.

Protože šlo o spravedlivé království, musí ještě rozhodnout a celou událost rozhodnout moudrý stařec na soudním stolci. Ale to, už děti je úplně jiná pohádka

Dobrou noc a sladké sny.

R. Gramblička 26.3.2012 7:03

xxx

Pane Ročku, pokud chcete vidět kolibříka, stáhněte si kalhoty...

R. Gramblička 26.3.2012 7:03

oprava

...Roučku...

I. Malypetr 26.3.2012 1:15

asi je to jinak

Pan Rouček jistě promine ale já mám pocit že lobista není v české kotlině oficiální zařazení.Je to dle mého názoru mediální zkratka.Až bude lobista férově zaregistrovnán na živnostenském úřadu,bude platit daně,pak se začnu zajímat o to který je dobrý akdo je padouch.Pro mne je to zatím stále blbej civil.