25.6.2024 | Svátek má Ivan


Diskuse k článku

GLOSA: Provokuj a tref ho

Dnes ráno jsem se málem opařil kávou. Už drahnou dobu vím, že číst zprávy na skoro všech serverech je zábava hodná pouze jedinců mimořádně otrlých (mezi které jsem se doposud řadil).

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Lepka 11.7.2015 14:20

Re: Mícháte dohromady dojmy a pojmy,

Právě proto se říká, že novináři jsou hlídacími psy demokracie. Žel ne u nás.

L. Novák 11.7.2015 11:10

Re: Mícháte dohromady dojmy a pojmy,

Politici blábolí odjakživa. Pamatuju na Topolánkovo žvanění o mrtvém chlapci, kterého (v drogovém opojení na kraji silnice) srazilo/zabilo nákladní auto ještě předtím, než se mu podařilo dorazit na technopárty, kterou později policie ČR vyháněla z protiprávně obsazené a zasviněné louky.

Politici žvaní. Je na tom snad něco překvapujícího? :-)

J. Lepka 11.7.2015 10:02

Mícháte dohromady dojmy a pojmy,

stejně jako naši novináři a politici. Sice jsem zpravodajství nesledoval nijak intenzivně, ale nikde ani zmínky o tom, jakou možnou zbraní, jaké potenciální ráže a až nakonec možné příčiny střelby. Včera jsem se dozvěděl, že to byl 15letý kluk a obvinili i jeho otce. A nikde ani zmínky, jestli to náhodou nebylo z blbosti, že nechal kluka vystřelit někde do pešunku a ten neudržel zbraň a přes kopec to trefilo autobus. Podotýkám, že o případu nic nevím, nechci nic předjímat ani ovlivňovat veřejné mínění. To se nicméně úspěšně daří jak novinářům, tak ministrovi. Ostatně už od prů.erů v U.Brodě i Vrběticích.

P. Lenc 11.7.2015 8:27

A co chcet

po člověku, který vymýšlí mantinely pro tu"správnou demokracii"?

P. Dvořák 11.7.2015 2:06

Chrápete pětadvacet let nebo co?

Imperialistické špiony už máme dávno za sebou. O těch se psalo v dobách, kdy jsme byli pomýlení. Teď by to mohl být tak leda ruský špion.

Mimochodem, nějak mi uniklo, čím pachatel střílel. Tipuji to na pušku a sekané olovo. Protože kulka nerozbije celé sklo v autobusu a brok zase neudělá do opěradla díru o průměru pět centimetrů.