Pondělí 3. 6. 2024Tamara polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 140
  • Poslední: 12.1. 2023 12:58
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Kernal 5.1.2023 14:17

Hloupí člověk neví, že je hloupí, tělesně to nebolí, pouze okolí trpí. Je mi jí upřímně líto. Musím přemýšlet i nad jejími voliči a spolustraníky.

V. Povolný 5.1.2023 14:29

Jojo, hloupí, hloupí ... snad byste se měl zamyslet i na pravidly českého pravopisu, jinak to bude trochu hloupí.

J. Jurax 5.1.2023 14:12

No, snažně doufám, že ostatní politici pětikolky nejsou tak blbí jako tahle dáma.

Přece jenom vládnou zemi, v níž žiju.

Nicméně ve chvílích skepse - teď jsem viděl v TV Rakušana, jak se chválil, že jsme byli v bačování EU kromobyčejně úspěšní - mne napadá, jestli to doufání není jen sebeklam. Nebot po činech poznáte je - a to poznání je frustrující.

O. Vašíček 6.1.2023 7:47

Bohužel, i Fiala se chválil, jak nám to předsednictví šlo. To bych ještě skousnul. Je to sice samochvála a ta smrdí, ale dá se to od politiků čekat. Nikdo je neumí tak pochválit jako sami sebe. :-)

Horší je, že je chválili i ostatní z EU! To znamená, že jsme šli přesně tím směrem, který oni chtěli. Místo, aby jme využili příležitosti a prosadili trochu realismu, tak jsme ještě přidali a byli v tom úspěšní! ;-(

S. Rajtr 5.1.2023 14:01

O IQ té paní to víme všichni,ale co s tím? Kam s ní? Napadá mě,žeUkrajincům asi bude velká zima. Možná by potřebovali poradit. Měli bychom se složit na Zelenskýho( zadarmo to neudělá!),aby si ji vyžádal jako pomoc EU!

T. Kvitek 5.1.2023 13:51

Jaká strana taková dáma. Tahle paní jen žvanit umí. Žvanit ji naučili dobře. Co vlastně umí, v čem je expert? V jakém oboru ji kolegyně a kolegové respektují? Myslím nula celá, nula, nula, nic. Taková sodružka milá, jak ze socíku.

K. Krumlovský 5.1.2023 13:45

Pane Vlku. Vy usilovně pracujete na tom, aby Vás tady začali označovat za dezoláta a proruského trola;-DMyslím, že duo Haidlerová - Soukup už k tomu má solidně našlápnuto.

V. Vlk St 5.1.2023 16:54

Jo,jo, pane, nic nové pod sluncem. Nejprve jsem byl synem protistátního spiklence, rozdrceného dělnickou pěstí, pak plíživým kontrarevolucionářem, pak ztroskotanec a samozvanec, a na starý kolena už jinej nebudu.

P. Krešňák 5.1.2023 13:17

Jsem rád, že jsem si toho nevšiml sám. Pane Vlku lépe bych tu debatu nepopsal. Krešňák

L. Novák 5.1.2023 18:17

;-D R^ Psal jsem o tomhle zážitku ještě pod úvodníkem z téhož dne po půlnoci... To člověk vážně nevěřil svým uším a opozičníci Havlíček (ANO) s Hrnčířem (SPD) na tu babu koukali jak na zjevení a jenom kroutili hlavami. Její spolukoaličník ze STANu jí přitakával. :-P

L. Novák 5.1.2023 18:39

4.1.2023 0:45

Tak si zpětně poslouchám žvanění Markéty Pekarové Adamové (TOP09) 3.1. na ČT24 ve 22:23 o problematice nesmyslného zdražování klimatických povolenek, a ta *ráva nebeská tam mele o nahodilých počasních excesech jako o jasných důsledcích klimatické změny, proti které je nutno bojovat zvyšováním životních nákladů občanů...

Tak tahle ;-O HLOUPÁ SLEPICE je předsedkyní poslanecké sněmovny ČR? Rv 8-o

V. Heidlerová 5.1.2023 18:42

Škoda, že jste nebyl zvolen Vy, rázem by bylo po problémech.;-D

L. Novák 5.1.2023 18:59

Nebylo. Ale problémy jako současná energetická krize vznikají právě kvůli takovýmto hloupým osobám (bez ohledu na pohlaví), které se podobně zrychleným výtahem k moci dostanou i do EU a tam pak tropí škody v rozsahu bilionů (tisíců miliard) EUR ročně s dalekosáhlým globálním dopadem. A všichni musí ty jejich nesmysly vtlačené do politiky EU/EK přebírat do národní legislativy a rozhazovat (u nás stovky mld. Kč ročně) za naprosto nesmyslná opatření, která občanům žádný užitek nepřinesou. Jenom zelené mafii a s ní spřízněným firmám čerpajícím obří dotační podpory. :-/

V. Petr 5.1.2023 19:40

Byl jste 3.9. 2022 demonstrovat na Václaváku? A pokud ne, proč?

L. Novák 6.1.2023 3:25

Nejsem z Prahy a na Václaváku jsem byl (po cestě z montáží domů) naposledy demonstrovat v listopadu 1989.

A jestli máte na mysli demonstrace organizované tím proruským idiotem s milionovými exekucemi Vrabelem, tak na ty bych nešel, ani kdyby se konaly v místě mého bydliště. ;-)

V. Petr 5.1.2023 19:37

Tu hloupou slepici a její souputnky někdo volil. A opět se chystá zvolit politiky, podporované Slepencem.

Husálu vrať se, vše odpuštěno!

J. Soukup 5.1.2023 12:43

Já myslím, že nezdá. Spíše,vás a vám podobné, " budí ze spaní " ;-)

V. 3 5.1.2023 12:38

Článek dobrý, pane Vlku, díky ze něj.

Jedna technická, Juditin most byl dokončen až roku 1172, za vlády Vladislava 2, a Judity Durinské, rodičů Přemysla Otakara 1. To, co bylo strženo roku 1118 byl zřejmě jeho předchůdce, most dřevěný. :-)

V. Heidlerová 5.1.2023 12:09

Vy se nám, panu Vlku, zdáte už řadu let. Své plky rozšiřujete na všechny možné obory a máte stařeckou upovídanost. Mně je 86 let, vím, jak je stáří nepříjemné, ale plést se do všeho, my staří, už bychom neměli.

J. Kratochvíl 5.1.2023 12:20

Ale pan Vlk má pravdu !!! Mluvte za sebe a ne v množném čísle.

V. Heidlerová 5.1.2023 18:42

Omlouvám se, pane Kratochvíle, my se scházíme u internetu, je to parta starších babek, tak jsem to psala za skupinku . Omlouvám se, příště dám bacha. P.F. 2023

I. Lyčka 5.1.2023 12:29

Uveďte, prosím, kde se pan Vlk zmýlil.

D. Mašek 5.1.2023 12:34

Paní Heidlerová, prosím Vás, nezlobte se na sebe...

J. Jurax 5.1.2023 14:15

Nesouhlas.

Doporučujete, aby ti, jimž se politicky korektně říka senioři, prostě drželi hubu a krok?

L. Novák 5.1.2023 18:21

V tomto konkrétním případě by bylo přiměřené tu šílenou slepici ukamenovat pro výstrahu ostatním! :-P

F. De Winter 5.1.2023 12:07

Pamatuji se, jak jsme kroutili hlavou za bývalého režimu, že mají komunisté v čele takové myslitele jako Milouš Jakeš.

Když dnes vidím, že máme u vesla Pekarovou, Černochovou, Langšádlovou nebo třeba Lipavského, tak cítím déjà vu.

A to nejen u nás. Von der Leyenová, Jourová, Biden...

Sakra, máme v matrixu nějakou chybu. Jaktože systém neomylně vynáší do čela největší blbce. :-(

J. Ganaur 5.1.2023 12:13

Co je to matrix??

F. De Winter 5.1.2023 12:27

Program. Takový kultovní film a vy ho neznáte? :-)

J. Sinnreich 5.1.2023 15:05

Tomu se rika zakon o zachovani blbosti. Pokud mate mnozinu blbcu, tak zakonite se dostanou do vedeni ti nejvetsi.

R. Meišner 5.1.2023 11:59

byly to došky, nikoliv šindele. jinak R^R^

R. Meišner 5.1.2023 11:51

...výroky paní Pekarové by byly k smíchu, kdyby nebyby k pláči. toť vše. 8-o